Vanematekogu

Gustav Adolfi Gümnaasiumi vanematekogu liikmed ja asendusliikmed valitakse iga õppeaasta alguses kooli kõikide klasside lastavanemate koosolekutel iga klassi esindajana üheks õppeaastaks. Vanematekogu ülesanne on olla koostööpartneriks ning nõuandjaks GAGi direktorile, juhtkonnale ja õpetajaskonnale arengusuundade väljatöötamisel, õpilastele soodsate arengutingimuste loomisel, õppe- ja huvitegevuse ning tugiteenuste võimaluste mitmekesistamisel, õpilasi puudutavate oluliste otsuste langetamisel ja lastevanematele koolituse pakkumisel. Vanematekogu otsused ja soovitused omavad kogu kooli lastevanemate laiapõhjalist mandaati ning on sammuks demokraatiliku koolikorralduse suunas õpilastele parema õpikeskkonna loomiseks.

2019/2020 õa. vanematekogu esimees Signe Riisalo, esimehe asetäitja Age Leedo

2018/2019 õa. vanematekogu esimees Karin Madisson, esimehe asetäitja Age Leedo

2017/2018 õa. vanematekogu esimees Karin Madisson, esimehe asetäitja Age Leedo

2016/2017 õa. vanematekogu esimees Agur Jõgi, esimehe asetäitja Annemari Maipuu

2015/2016 õa. vanematekogu esimees Agur Jõgi, esimehe asetäitja Aare Tammemäe

2014/2015 õa. vanematekogu esimees Rando Antsmäe, esimehe asetäitja Aare Tammemäe

Gustav Adolfi Gümnaasiumi vanematekogu põhikiri

Gustav Adolfi Gümnaasiumi vanematekogu põhikiri on kinnitatud GAG direktori poolt 13.03.2007. Gustav Adolfi Gümnaasiumi vanematekogu põhikirjaga tutvu siin.

Vanematekogu liikmed 2020/2021. õppeaastal

Vanematekogu esimees on … (vanematekogujuhatus@gag.ee) ja esimehe asetäitja ….

 Klass Vanematekogu LiigeAsendusliige
1. AristeKadri ViirandMirjam Kruusmaa
1. RichmannKadri LindpereAnneli Hallap
1. SeebeckMerit LõhmusAndreas Kaju
1. WiedemannEne EeskiviTarmo Pedak
1. ÖpikKristel AverHelen Paat
2. Ariste Airi Kivi Eneli Torstenberg
2. Richmann Reet Kivi Anneli Nienhaus
2. Seebeck Erkki Ääremaa Kairit Hein
2. Wiedemann Õrne Lainde Aleksandra Murre
2. Öpik Hanna Talvin Kristina Luht
3. Ariste Ilme Olev Hanna Hinrikus
3. Richmann Kaido Tiislär Andreas Kaju
3. SeebeckKristo Kask Getter Older
3. Wiedemann Heily Epro-Volmer Terje Sööt
3. Öpik Liisa-Inda Pajuste Taavi Pajuste
4. Ariste Maria Tiidus Katrin Kuningas- Leius
4. Humal Märt Loite Gerd Veerpalu
4. Richmann Gristel Mänd Hanna Talving
4. Seebeck Kaili Raidma Oksana Tandit
4. Wiedemann Triin Raamat Hindrek Rootsma
4. Öpik Heigo Juur Merit Wassenaar
5. a Katrin Kuningas-Leius Eva-Tiina Põlluste
5. b Marju Noormets Merle Veesalu-Rand
5. c Liina Kurvits Sille Paas
5. d Anu Juul Mai Sein-Garcia
6. a Kätlin Aun-Janisk Kristina Smigun-Vähi
6. b Signe Riisalo Triinu Lamp
6. c Hele Lõhmus Anneli Heinsoo
7. a Andrus Kaldalu Katrin Lepp
7. b Merle Veesalu-Rand Agne Aija
7.c Diana Helila Reidi Vihurila
7. d Ivar Lubjak Maria Männikov
8. a Pille Pruunsild Taire Vain
8. b Age Leedo Gert Veerpalu
8. c Marvi Eenma Ingrid Aamisepp
8. d Maike Iida Kadri Härginen
9. a Ivar Piirsalu Jaan Reimand
9. b Ly Kasvandik Anneli Heinsoo
9. c Kersti Kaasik Riina Padar-Leppiman
G1 PR-IN Üllar Salumäe Ahto Pärl
G1 RO Kaidi Kuusmaa Maris Viisileht
G1 RE-LO Ingrid Mäesalu Aire Kukk
G1 MAT-IN Alar Salum Rando Antsmäe
G2 PR-IN Kärol Tohver Kristi Roost
G2 RO Kaili Simberg Laura Laanjärv
G2 RE-LO Raivo Kütt Kersti Kaasik
G2 MAT-IN Alo Pormeister Tiina Hirv
G3 PR-IN Kadri Pirn Mari-Liis Ilover
G3 RO Helen Konsen Leelo Võeras
G3 RE-LO Alar Kuusik Jan Pajus
G3 MAT-IN Merilyn KongoPeeter Kutman