Tervisenõukogu

Gustav Adolfi Gümnaasiumi tervisenõukogu juhib ja koordineerib kooli tervisealast tegevust. Tervisenõukogu suunab sihipäraselt õpilaste ja kooli personali tervislikuks arenguks vajalikke tegevusi, et parandada tervist ja üldist elukvaliteeti.

Tegevuskava

Tervise- ja töökeskkonna nõukogu esimees

Helina Reino bioloogiaõpetaja helina.reino@gag.ee

+372 5192 0276

Tervise- ja töökeskkonna nõukogu liikmed

Tiivi Pikhof I ja II kooliastme õppejuht tiivi.pikhof@gag.ee

Kerli Koppel arendusjuht kerli.koppel@gag.ee 

Aare Paenurm haldusjuht aare.paenurm@gag.ee

Eve Mikson Kotzebue maja huvijuht eve.mikson@gag.ee

Margot Mängel huvijuht margot.mangel@gag.ee

Karmen Pruul tugiteenuste juht, eripedagoog karmen.pruul@gag.ee 

Jaanika Rändla oskusainete õppetooli juhataja jaanika.randla@gag.ee

Maur Below kehalise kasvatuse õpetaja maur.below@gag.ee

Day-Lee Holm inimeseõpetuse ja psühholoogia õpetaja day-lee.holm@gag.ee

Eliisabet Haamer klassiõpetaja eliisabet.haamer@gag.ee

Sinikka Brügel tervishoiutöötaja gag@kth.ee

Marike Käärik Kotzebue maja kooliõde gag.kotzebue@kth.ee

Anna Celine Kraus põhikooli õpilaste esindaja annaceline.kraus@gag.ee

Claudia Olev põhikooli õpilaste esindaja claudia.olev@gag.ee

Karl Kristjan Sander gümnaasiumi õpilaste esindaja karlkristjan.sander@gag.ee

Marju Noormets lapsevanem marju.noormets@gmail.com

Helen Konsen lapsevanem helen.konsen@gmail.com

Kristiina Aaslaid lapsevanem kristiina.aaslaid@gmail.com

Taavi Pajuste lapsevanem pajukas@gmail.com

Close Menu