Tervisenõukogu

Gustav Adolfi Gümnaasiumi tervisenõukogu juhib ja koordineerib kooli tervisealast tegevust. Tervisenõukogu suunab sihipäraselt õpilaste ja kooli personali tervislikuks arenguks vajalikke tegevusi, et parandada tervist ja üldist elukvaliteeti.

Tegevuskava

Tervise- ja töökeskkonna nõukogu esimees

Helina Reino bioloogiaõpetaja helina.reino@gag.ee

+372 5192 0276

Tervise- ja töökeskkonna nõukogu liikmed

Tiivi Pikhof I ja II kooliastme õppejuht tiivi.pikhof@gag.ee

Kerli Koppel arendusjuht kerli.koppel@gag.ee 

Aare Paenurm haldusjuht aare.paenurm@gag.ee

Annika Orgus I-II kooliastme huvijuht annika.orgus@gag.ee

Margot Mängel huvijuht margot.mangel@gag.ee

Karmen Pruul tugiteenuste juht, eripedagoog karmen.pruul@gag.ee 

Jaanika Rändla kehalise kasvatuse õpetaja jaanika.randla@gag.ee

Maur Below oskusainete õppetooli juhataja maur.below@gag.ee

Day-Lee Holm inimeseõpetuse ja psühholoogia õpetaja day-lee.holm@gag.ee

Sinikka Brügel tervishoiutöötaja gag@kth.ee

Getter Nuut Kotzebue maja kooliõde gag.kotzebue@kth.ee

Triinu Träss põhikooli õpilaste esindaja triinu.trass@gag.ee

Grete Sakteos gümnaasiumi õpilaste esindaja grete.sakteos@gag.ee

Agne Vilt lapsevanem agnevilt@gmail.com

Liivia Jäätma lapsevanem liivia.jaatma@gmail.com