Juhtkond

henrik_salum_direktor.jpg

Henrik Salum / direktor

henrik.salum@gag.ee

+372 515 7457

Vastuvõtuaeg kokkuleppel juhiabiga.

tiivi_pikhof

Tiivi Pikhof / I ja II kooliastme õppejuht

tiivi.pikhof@gag.ee

+372 5333 3377

kersti_kukk

Kersti Kukk / progümnaasiumi õppejuht

kersti.kukk@gag.ee

+372 5308 6499

Moonika Tambik

Moonika Tambik / gümnaasiumiosa õppejuht

moonika.tambik@gag.ee

+372 5698 1731
kerli_koppel

Kerli Koppel / arendusjuht, e-Kooli administraator

kerli.koppel@gag.ee

ingrid_maadvere

Ingrid Maadvere / haridustehnoloog

ingrid.maadvere@gag.ee

eve_mikson

Eve Mikson / I ja II kooliastme huvijuht

eve.mikson@gag.ee

+372 5399 4551

margot_mängel

Margot Mängel / huvijuht

margot.mangel@gag.ee

+372 5333 3817

lauri_laaspere

Lauri Laaspere / IT-juht

lauri.laaspere@gag.ee

+372 5302 8123

Mihkel

Mihkel Jaas Karu / IT-juht

mihkeljaas.karu@gag.ee

aare_paenurm

Aare Paenurm / haldusjuht

aare.paenurm@gag.ee

+372 552 5486

karl_sten_korgmaa

Karl-Sten Kõrgmaa / õpilasesinduse president

karl-sten.korgmaa@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Yvonne Veski / gümnaasiumiosa õppejuht

Close Menu