Juhtkond

tiivi_pikhof

Tiivi Pikhof / direktori kt ja põhikooliosa õppejuht

tiivi.pikhof@gag.ee

+372 5333 3377

Vastuvõtuaeg kokkuleppel juhiabiga.

kersti_kukk

Kersti Kukk / gümnaasiumiosa õppejuht

kersti.kukk@gag.ee

+372 5308 6499

lilian_reinmets

Lilian Reinmets / arendusjuht

lilian.reinmets@gag.ee

+372 5911 6047

margot_mängel

Margot Mängel / huvijuht

margot.mangel@gag.ee

+372 53 333 817

ingrid_maadvere

Ingrid Maadvere / haridustehnoloog

ingrid.maadvere@gag.ee

eve_mikson

Eve Mikson / I ja II kooliastme huvijuht, projektijuht

eve.mikson@gag.ee

+372 53 994551

aare_paenurm

Aare Paenurm / haldusjuht

aare.paenurm@gag.ee

+372 552 5486

1

Eero Ääremaa / IT-juht

eero.aaremaa@gag.ee

+372 551 6310

lauri_laaspere

Lauri Laaspere / IT-juht

lauri.laaspere@gag.ee

karl_sten_korgmaa

Karl-Sten Kõrgmaa /õpilasesinduse president​

karl-sten.korgmaa@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Moonika Tambik / gümnaasiumiosa õppejuht

Yvonne Veski / gümnaasiumiosa õppejuht

Kerli Koppel / arendusjuht

Close Menu