Juhtkond

Henrik Salum- juhtkond-koolijuht

Henrik Salum / direktor

henrik.salum@gag.ee

+372 515 7457

Vastuvõtuaeg kokkuleppel juhiabiga.

Tiivi Pikhof- juhtkond- õppejuht

Tiivi Pikhof / I ja II kooliastme õppejuht

tiivi.pikhof@gag.ee

+372 5333 3377

Kersti Kukk- juhtkond- progümnaasiumi õppejuht

Kersti Kukk / progümnaasiumi õppejuht

kersti.kukk@gag.ee

+372 5308 6499

Moonika Tooming- juhtkond- gümnaasiumiosa õppejuht

Moonika Tambik / gümnaasiumiosa õppejuht

moonika.tambik@gag.ee

+372 5698 1731
kerli

Kerli Koppel / arendusjuht

kerli.koppel@gag.ee

Ingrid Maadvere-juhtkond- Infotehnoloog

Ingrid Maadvere / haridustehnoloog

ingrid.maadvere@gag.ee

Eve Mikson-

Eve Mikson / I ja II kooliastme huvijuht

eve.mikson@gag.ee

+372 5399 4551

Margot Mängel- juhtkond- juhijuht

Margot Mängel / huvijuht

margot.mangel@gag.ee

+372 5333 3817

jphion_gag_073

Sander Paenurm / IT-juht

sander.paenurm@gag.ee

+372 5355 5467

Karl-Kaspar Leedo- juhtkond- IT-juht

Karl Kaspar Leedo / IT-juht

karlkaspar.leedo@gag.ee

+372 5198 5559

Aare Paenurm- juhtkond- majandusjuht

Aare Paenurm / haldusjuht

aare.paenurm@gag.ee

+372 552 5486

Ken-Erik Aus- juhtkond- ÕE president

Ken-Erik Aus / õpilasesinduse president

kenerik.aus@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Yvonne Veski / gümnaasiumiosa õppejuhi asendaja