Juhtkond

Henrik Salum- juhtkond-koolijuht

Henrik Salum / direktor

henrik.salum@gag.ee

+372 515 7457

Vastuvõtuaeg kokkuleppel juhiabiga.

Tiivi Pikhof- juhtkond- õppejuht

Tiivi Pikhof / I ja II kooliastme õppejuht

5. Seebeck klassijuhataja

tiivi.pikhof@gag.ee

+372 5333 3377

Kersti Kukk- juhtkond- progümnaasiumi õppejuht

Kersti Kukk / progümnaasiumi õppejuht

G2 MAT-IN klassijuhataja

kersti.kukk@gag.ee

+372 5308 6499

Moonika Tooming- juhtkond- gümnaasiumiosa õppejuht

Moonika Tambik / gümnaasiumiosa õppejuht

moonika.tambik@gag.ee

+372 5698 1731
kerli

Kerli Koppel / arendusjuht

kerli.koppel@gag.ee

Ingrid Maadvere-juhtkond- Infotehnoloog

Ingrid Maadvere / haridustehnoloog

ingrid.maadvere@gag.ee

Margot Mängel- juhtkond- juhijuht

Margot Mängel / huvijuht

margot.mangel@gag.ee

+372 5333 3817

 

 

Annika Orgus / I ja II kooliastme huvijuht

annika.orgus@gag.ee

 

jphion_gag_073

Sander Paenurm / IT-juht

sander.paenurm@gag.ee

+372 5355 5467

Henri Nõulik/ IT-juht

henri.noulik@gag.ee

+372 555 04 276

Aare Paenurm- juhtkond- majandusjuht

Aare Paenurm / haldusjuht

aare.paenurm@gag.ee

+372 552 5486

Anna Milena Linder / õpilasesinduse president

annamilena.linder@gag.ee