Juhtkond

Henrik Salum / direktor

henrik.salum@gag.ee

+372 515 7457

Vastuvõtuaeg kokkuleppel juhiabiga.

Tiivi Pikhof / I ja II kooliastme õppejuht

tiivi.pikhof@gag.ee

+372 5333 3377

Kersti Kukk / progümnaasiumi õppejuht

kersti.kukk@gag.ee

+372 5308 6499

Moonika Tambik / gümnaasiumiosa õppejuht

moonika.tambik@gag.ee

+372 5698 1731

Kerli Koppel / arendusjuht, e-Kooli administraator

kerli.koppel@gag.ee

Ingrid Maadvere / haridustehnoloog

ingrid.maadvere@gag.ee

Eve Mikson / I ja II kooliastme huvijuht

eve.mikson@gag.ee

+372 5399 4551

Margot Mängel / huvijuht

margot.mangel@gag.ee

+372 5333 3817

lauri_laaspere

Lauri Laaspere / IT-juht

lauri.laaspere@gag.ee

+372 5302 8123

Mihkel Jaas Karu / IT-juht

mihkeljaas.karu@gag.ee

Aare Paenurm / haldusjuht

aare.paenurm@gag.ee

+372 552 5486

Karl-Sten Kõrgmaa / õpilasesinduse president

karl-sten.korgmaa@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Yvonne Veski / gümnaasiumiosa õppejuhi asendaja

Close Menu