Juhtkond

Henrik Salum- juhtkond-koolijuht

Henrik Salum / direktor

henrik.salum@gag.ee

+372 515 7457

Vastuvõtuaeg kokkuleppel juhiabiga.

Tiivi

Tiivi Pikhof / I ja II kooliastme õppejuht

6. Seebeck klassijuhataja

tiivi.pikhof@gag.ee

+372 5333 3377

CE8Q0230

Kersti Kukk / progümnaasiumi õppejuht

praktikakoordinaator, G3 MAT-IN klassijuhataja

kersti.kukk@gag.ee

+372 5308 6499

Moonika

Moonika Tambik / gümnaasiumiosa õppejuht

moonika.tambik@gag.ee

+372 5698 1731
kerli

Kerli Koppel / arendusjuht

kerli.koppel@gag.ee

ingrid

Ingrid Maadvere / haridustehnoloog

ingrid.maadvere@gag.ee

Margot Mängel- juhtkond- juhijuht

Margot Mängel / huvijuht

margot.mangel@gag.ee

+372 5333 3817

Annika

Annika Orgus / I ja II kooliastme huvijuht

annika.orgus@gag.ee

 

Sander

Sander Paenurm / IT-juht

sander.paenurm@gag.ee

+372 5355 5467

Henri

Henri Nõulik/ IT-juht

henri.noulik@gag.ee

+372 5198 5559

Aare Paenurm- juhtkond- majandusjuht

Aare Paenurm / haldusjuht

aare.paenurm@gag.ee

+372 552 5486

anna

Anna Milena Linder / õpilasesinduse president

annamilena.linder@gag.ee