Tunnustatud õpilased

2014/2015. õppeaastal tunnustatud õpilased

2015/2016. õppeaastal tunnustatud õpilased

2016/2017. õppeaastal tunnustatud õpilased

2017/2018. õppeaastal tunnustatud õpilased

2018/2019. õppeaastal tunnustatud õpilased

2019/2020. õppeaastal tunnustatud õpilased

Allar Liivlaid G3 RE-LO – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat “Parim õppur 2020”

Kristian Otlot G2 PR-IN – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat “Parim sportlane 2020”

Samuel Ehman G3 RO – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat “Tunnustatuim kultuuriedendaja 2020”

Karl Vilhelm Valter G3 MAT-IN – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat “Tunnustatuim kultuuriedendaja 2020”

Jaagup Tuisk G3 MAT-IN – Tallinna “Aasta õpilane 2020” kultuuri valdkonnas

Luise Nienhaus

1.R

1. koht Nutispordi piirkonna finaalis, esimeste klasside arvestuses

Natan Mägila

1.S

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 6 tundi

Bertha Ojasild

1.S

3. koht Nutispordi piirkonna finaalis, esimeste klasside arvestuses

Anni Triin Soika

1.W

2. preemia riiklikul õpilasleiutajate konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Theodor Julius Mängel

2.A

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 7 tundi

Conrad Olev

2.A

3. koht Nutispordi piirkonna finaalis, teiste klasside arvestuses

2. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis, teiste klasside arvestuses

Siena Tikk

2.A

1. preemia riiklikul õpilasleiutajate konkursil

Kristhor Tomi Vähi

2.A

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 7 tundi

Solveig Agur

3.A

2. preemia riiklikul õpilasleiutajate konkursil

Hugo Heinmaa

3.A

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 7 tundi

Oliver Kaldalu

3.A

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside murdmaateatejooksul

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Kennert Kõiv

3.A

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside murdmaateatejooksul

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Karl Leius

3.A

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

2. preemia riiklikul õpilasleiutajate konkursil

1. koht Nutispordi piirkonna finaalis, kolmandate klasside arvestuses

4. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis, kolmandate klasside arvestuses

Adeele Neitsov

3.A

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Mia Nool

3.A

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Tony Raid

3.A

2. preemia riiklikul õpilasleiutajate konkursil

Elisabeth Ääremaa

3.A

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Demi Pihel

3.R

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Martin Heinlaid

3.S

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside murdmaateatejooksul

Ellen Kelder

3.S

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Elsa Kelder

3.S

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Ralf Kaljurand

3.W

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 6 tundi

Ottomar Rootsma

3.W

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside murdmaateatejooksul

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Sandra Toots

3.W

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Kaspar Frank Jõgisu

3.Ö

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Sten Utsar

3.Ö

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside murdmaateatejooksul

1. koht Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlustel

Melanie Monic Kahar

4.a

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 18 tundi

Nora Adele Kalda

4.a

7.– 8. koht Tallinna koolide matemaatikaolümpiaadil

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 27 tundi

Maarja Leius

4.a

3.– 6. koht Tallinna koolide matemaatikaolümpiaadil

3. koht Nutispordi piirkonna finaalis, neljandate klasside arvestuses

5. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis, neljandate klasside arvestuses

Oliver Paidra

4.a

1. koht Nutispordi piirkonna finaalis, neljandate klasside arvestuses

1. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis, neljandate klasside arvestuses

Orm August Ojasoo

4.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Griffen Sirius Reintal

4.b

9.– 10. koht Tallinna koolide matemaatikaolümpiaadil

Aleksander Paul Annus

4.d

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 15 tundi

Iiris Püvi

5.a

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 23 tundi

1. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Marcel Averian Aganitš 

5.a

1. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Oskar Harry Hazlehurst

5.a

1. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Richard Olev

5.a

1. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Mia Lucia Liivak

5.a

1. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Ralf Rasmus Rätsepp

5.a

3. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Robert Paron

5.a

3. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Rasmus Leenurm

5.a

3. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Ott Richard Hääl

5.a

3. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Jakob Raiden Põldroos

5.a

3. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Karl-Robin Koppel

5.b

3. koht Tallinna ja Harjumaa koolidevahelisel Mathable meistrivõistlustel

Gustav Lamp

5.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Richard Robert Rosenberg

5.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Rasmus Lutter

5.c

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 26 tundi

2. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Aaron-Hans Remi

5.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 14 tundi

2. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Ruben Tolk

5.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 14 tundi

Carmen Valgerist

5.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 20 tundi

Victoria Heleriin Viies

5.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 11 tundi

Rasmus Lutter 

5.c

2. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

MiaRaul Vaino

5.c

2. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Robert Ploom

5.c

2. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Johan Markus Juss

5.c

2. koht koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Mia Miree Hääl

6.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Emma Juske

6.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Ralf Kaasiku

6.a

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 21 tundi

Mike Hideo Kahar

6.a

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 48 tundi

Nesta Mirt Krosmann

6.a

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 17 tundi

Catherine Sarah Kuusk

6.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Mirtel Nagel

6.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Andra Kerit Pedak

6.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Sander Talts

6.a

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 15 tundi

Melissa Marii Tamm

6.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 16 tundi

Johan Frederik Velström

6.a

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Anna Grete Ilumets

6.b

1. koht konkurss-festivalil “Laula mu laulu”

4. koht XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 11 tundi

Emily Lotta Ilumets

6.b

1. koht konkurss-festivalil “Laula mu laulu”

4. koht XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 11 tundi

Eliise Ra Tõemäe

6.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 13 tundi

4. koht XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

Nora Nargla

6.b

4. koht XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 13 tundi

Kim Thor Saan

6.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 15 tundi

Ingel Adele Süld

6.b

4. koht XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 11 tundi

Sonja Loore Vaaks

6.b

4. koht XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 13 tundi

Anette Helila

6.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 24 tundi

Kristjan Liiv

6.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 15 tundi

Juliet Marii Peets

6.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Felis Talvik

6.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 13 tundi

Rebekka Katariina Vihurila

6.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 36 tundi

Lisanna Eliise Aaviste

7.a

3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Jenna Antsu

7.a

6. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

3.– 6. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1.– 8. koht Tere!Kevad! viktoriinil meeskondlikus arvestuses

Maria Isabella Braunbrück

7.a

3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Siim Oskar Hääl

7.a

2. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

Karl Egert Koemets

7.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 25 tundi

Mia Lee Kähri

7.a

2. koht matemaatikavõistluse Nuputa piirkonnavoorus

1.– 3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

7. koht kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht kunstiolümpiaadi koolivoorus

2. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

9. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus

3.– 6. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Kaspar Kähri

7.a

6. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht kunstiolümpiaadi koolivoorus

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

2. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

1.– 8. koht Tere!Kevad! viktoriinil meeskondlikus arvestuses

Gloria Mägi

7.a

1.– 8. koht Tere!Kevad! viktoriinil meeskondlikus arvestuses

Säde Noormets

7.a

2. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

5. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Nutispordi piirkonna finaalis

Lennart Parašin

7.a

2. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

9.– 12. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Carolyn Jacqueline Raba

7.a

3. koht kunstiolümpiaadi koolivoorus

Enrique Raudvere

7.a

3.– 6. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Margit Reino

7.a

1.– 8. koht Tere!Kevad! viktoriinil meeskondlikus arvestuses

Hannes Tambla

7.a

3.– 6. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Elis Getter Tamm

7.a

3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Kätty Li Tehva

7.a

3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Kirke Vain

7.a

6. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

Margaret Vooglaid

7.a

3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Mariann Lamp

7.b

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 32 tundi

Emily Samma

7.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 48 tundi

Karel Kristjan Leedo

7.b

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 57 tundi

Arti Pukk

7.b

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

Loore-Liis Sõnajalg

7.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 22 tundi

Hannuk Vernik

7.b

2. koht matemaatikavõistluse Nuputa piirkonnavoorus

Marie Aamisepp

7.c

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 33 tundi

Grete Puksand

7.c

Maksimumpunktid veebiviktoriinil “Vesi ja kliimamuutused”

Karolin Riener

7.c

3.– 4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Triin Aabreldaal

7.d

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Franz Andresson

7.d

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Romi Härginen

7.d

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 55 tundi

Oliver Iida

7.d

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Klaudia Kahre

7.d

3.– 4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Kreete Kallaste

7.d

2. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Taavo Lippus

7.d

8. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

4. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus

Sebastian Lotman

7.d

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 19 tundi

Merilis Moppel

7.d

1.– 3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

4. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

6.– 7. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Nutispordi piirkonna finaalis

3. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

7.– 8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1.– 8. koht Tere!Kevad! viktoriinil meeskondlikus arvestuses

3. koht Teaduskooli interaktiivsel võistlusel “Loogiline loodusteadus”

Marten Männa

7.d

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Sten-Tristan Romeikis

7.d

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Henri Saarnak

7.d

1. koht Nutispordi piirkonna finaalis

1. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Miia Kristin Soika

7.d

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 20 tundi

Sonja Tõnisberg

7.d

1. koht Tallinna ja Harjumaa koolidevahelisel Mathable meistrivõistlustel

2. koht matemaatikavõistluse Nuputa piirkonnavoorus

1.– 3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

9.– 12. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Simona Väär

7.d

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Lisanna Ümarik

7.d

1. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1.– 8. koht Tere!Kevad! viktoriinil meeskondlikus arvestuses

Mattis Jaanus

8.a

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Karin Kaasik-Aaslav

8.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 41 tundi

Rico Jakob Kask

8.a

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht füüsika lahtisel võistlusel

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Victoria Isabel Koovit

8.a

1. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Marten Nagel

8.a

1. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

10. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

8.– 10. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Silja-Liis Same

8.a

9. koht 7.– 9. klasside prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Pärtel Erik Sits

8.a

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

7. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

7.– 13. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Leon Tammel

8.a

4. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

Pärtel Tonka

8.a

6. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus (A-keel)

3. koht Tallinna koolide 8. klasside inglise keele võistlusel

4. koht 7.– 9. klasside prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

Noora Liisa Ader

8.b

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Getlyn Koplimaa

8.b

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Maarja-Leena Parktal

8.b

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

8. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

14.– 22. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Anett Pitk

8.b

3. koht füüsikavõistlusel Kajakas 8.klasside arvestuses

Gabriela Maria Taylor

8.b

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Regina Uustalo

8.b

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

1. koht FLLi finaalis

Maria Elisabeth Viies

8.b

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Rasmus Mikk

8.b

3. koht Tallinna koolide 8. klasside inglise keele võistlusel

Anri Ilves

8.c

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

eripreemia FLL finaalis „Hindajate eriauhind“

Siim Oskar Ots

8.c

3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

Toomas Kaasik

8.c

2.– 3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht Nutispordi piirkonna finaalis

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Frederik Kaasik

8.c

eripreemia FLL finaalis „Hindajate eriauhind“

Richard Daniel Vaaks

8.c

eripreemia FLL finaalis „Hindajate eriauhind“

Kaarel Leppiman

8.c

eripreemia FLL finaalis „Hindajate eriauhind“

Gert Plooman

8.c

eripreemia FLL finaalis „Hindajate eriauhind“

Aleksander Afanasjev

8.c

eripreemia FLL finaalis „Hindajate eriauhind“

Kirke Kaseorg

8.c

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Johanna Martinson

8.c

2. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

10. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Stella Olek

8.c

3. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

Rasmus Ründva

8.c

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoor

2.– 3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Eva-Lotta Sõnajalg

8.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 62 tundi

Karl Oskar Uibokant

8.c

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

8. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Eliisabet Uusmaa

8.c

Maksimumpunktid veebiviktoriinil “Vesi ja kliimamuutused”

Siur Rasmus Willadsen

8.c

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 29 tundi

Katarina Kuningas

8.c

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Annabel Agasild

9.a

1. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Uku Gross

9.a

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Emil Laanemets

9.a

1. koht üleriigilisel Tartu rahu 100 mälumängul

Lars Murrik

9.a

4. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht 7.– 9. klasside prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 24 tundi

Claudia Olev

9.a

7. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht 7.– 9. klasside prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

pronksmedal rahvusvahelisel loodusteaduste olümpiaadil

5.– 6. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus 10.klasside arvestuses

5. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus 10.klasside arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 43 tundi

Lana Pihela

9.a

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Isabel Anna Karolina Rätsepp

9.a

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Liisa-Maria Saar

9.a

1. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

Mart Sarnet

9.a

2. koht GIS võistlusel meeskondlikus arvestuses

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistlustel

Sophia Siska

9.a

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Hans Richard Antsmäe

9.a

5. koht 7.– 9. klasside prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 22 tundi

Johanna Elisabeth Ader

9.b

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Greta Liisa Ilus

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 28 tundi

Brita Juske

9.b

6. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 40 tundi

Aliise Kadarik

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 26 tundi

Margaret Kalm

9.b

2. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Anna Aurelia Kangur

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 53 tundi

Elis Kõrts

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 32 tundi

Markus Mattheus Maser

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

Emma Sofia Nugis

9.b

2. koht presidendi väitlusturniiri individuaalarvestuses

Margaret Oll

9.b

1. koht presidendi väitlusturniiri individuaalarvestuses

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

5. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil meeskondlikus arvestuses

6. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil individuaalarvestuses

1. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil põhikooliarvestuses

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 31 tundi

Sander Paenurm

9.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 52 tundi

Henri Paul

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

9. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

Marta Põld

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

6. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 28 tundi

Nora Reinsalu

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

3.– 4. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 23 tundi

Robin Schmalz

9.b

1. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel sulgpallis

Ron Jonathan Singson

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 21 tundi

Tiit Sulling

9.b

6. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

II järgu diplom informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Sigrid Suppi

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 77 tundi

Maria Säkki

9.b

3. koht vokaalansamblite vabariiklikul konkursil Viimsi JazzPopFest

1. koht vokaalansamblite konkursil “Volüüm 20”

3.– 4. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1.– 2. koht ja laureaadi tiitel XXVI üleriigilisel koolinoorte vokaalansamblite konkursil

Helen Tambla

9.b

6. koht Tallinna Linnuklubi linnuviktoriinil meeskondlikus arvestuses

Karolin Juhkam

9.c

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

1. koht FLLi finaalis

Elisabet Jääger

9.c

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 38 tundi

Anette Kampus

9.c

3.– 4.  koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Kristjan Kikas

9.c

6. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

II järgu diplom informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 19 tundi

Oliver Erich Kongo

9.c

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht FLLi finaalis

Kaspar Kruusement

9.c

3. koht Nutispordi piirkonna finaalis

Barbara Victoria Kuusk

9.c

3. koht presidendi väitlusturniiri individuaalarvestuses

4. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil põhikooliarvestuses

6. koht Euroopa statistikavõistlusel

Jurgita Latvelite

9.c

1.– 2. koht venekeele olümpiaadi piirkonnavoorus

1.– 2. koht vene keele olümpiaadi piirkonnavoorus (B2 tase)

Leo Benjamin Leoste

9.c

13. koht Läänemere rahvusvahelisel veebiviktoriinil

Anna Milena Linder

9.c

9. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht üleriigilisel Tartu rahu 100 mälumängul

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

pronksmedal rahvusvahelisel loodusteaduste olümpiaadil

7.– 9. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht füüsikavõistlusel Kajakas 9.klasside arvestuses

10. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

6. koht Euroopa statistikavõistlusel

2. koht Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistlustel

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 19 tundi

Marten Mehide

9.c

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht FLLi finaalis

10.– 11. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

5.– 6. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Simon Puuram

9.c

8. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

Eliise Päeren

9.c

1. koht FLLi finaalis

6. koht Euroopa statistikavõistlusel

Mattis Reinola

9.c

1. koht FLLi finaalis

4.– 5. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Robin Ricco Savipõld

9.c

2. koht Nutispordi piirkonna finaalis

2. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

Rasmus Talts

9.c

1. koht üleriigilisel Tartu rahu 100 mälumängul

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

10. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht pranglimise vabariiklikus voorus

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

6.– 10. koht Polaarviktoriinil

6. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistlustel

Karl Daaniel Torstenberg

9.c

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Hella Tõnts

9.c

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Siim Viilukas

9.c

4. koht presidendi väitlusturniiri individuaalarvestuses

1. koht üleriigilisel Tartu rahu 100 mälumängul

4. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistlustel

3. koht geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

11.– 13. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Joonas Väli

9.c

2. koht Tallinna Keskraamatukogu novellivõistluselt

3.– 4. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Ken Martin Aunpu

G1 MAT-IN

silmapaistev IT-õpilane

Ken-Erik Aus

G1 MAT-IN

3. koht presidendi väitlusturniiri individuaalarvestuses

3.– 4. koht presidendi väitlusturniiri võistkondlikus arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 57 tundi

Loviisa Luka Hiiop

G1 MAT-IN

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht viktoriinil “Noored Euroopa metsades” meeskondlikus arvestuses

Anna Katriin Iro

G1 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 58 tundi

Karl Eerik Kala

G1 MAT-IN

1. koht presidendi väitlusturniiri võistkondlikus arvestuses

Darius Kosk

G1 MAT-IN

9. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Triinu Luts

G1 MAT-IN

3. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht viktoriinil “Noored Euroopa metsades” meeskondlikus arvestuses

Inga Morozov

G1 MAT-IN

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Ines Ollisaar

G1 MAT-IN

2. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus (B/C keel)

Andres Parusk

G1 MAT-IN

2. koht kunstiolümpiaadi koolivoorus

Piret Pihl

G1 MAT-IN

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Sander Piik

G1 MAT-IN

2.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 800 m teatejooksus

1. koht Nutispordi piikonna finaalis

Ricco Rosin

G1 MAT-IN

1. koht presidendi väitlusturniiri individuaalarvestuses

3.– 4. koht presidendi väitlusturniiri võistkondlikus arvestuses

7. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil individuaalarvestuses

Hanno Salumets

G1 MAT-IN

2.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Markus Erik Tommula

G1 MAT-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis

Sten Hendrik Vokk

G1 MAT-IN

2.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 800 m teatejooksus

Hanna Kirsipuu

G1 PR-IN

9. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Kertu Paavel

G1 PR-IN

9. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

Sarah Bouirabdane

G1 PR-IN

7. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

4.– 5. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

Annabel Pugi

G1 PR-IN

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Laura Sofie Tohver

G1 PR-IN

8. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil meeskondlikus arvestuses

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 129 tundi

Eliisabeth Uusküla

G1 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 72 tundi

Carolin Värnik

G1 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 90 tundi

Anita Alexandra Dapon

G1 RE-LO

7. koht viktoriinil “Noored Euroopa metsades” meeskondlikus arvestuses

Mariliis Kalinina

G1 RE-LO

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Miia Kams

G1 RE-LO

7. koht viktoriinil “Noored Euroopa metsades” meeskondlikus arvestuses

Karolin Kongo

G1 RE-LO

7. koht viktoriinil “Noored Euroopa metsades” meeskondlikus arvestuses

Aurelia Kuum

G1 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 103,5 tundi

Andero Lavrinenko

G1 RE-LO

6. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

III järgu diplom informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

5. koht Eesti koolinoorte keemia lahtisel võistlusel

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Karl Kaspar Leedo

G1 RE-LO

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 147 tundi

Ekke Kõu Leitham

G1 RE-LO

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Martin Moistus

G1 RE-LO

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

1.– 2. koht vene keele olümpiaadi piirkonnavoorus (B1 tase)

Marta Pärn

G1 RE-LO

7. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Grette-Helery Ritson

G1 RE-LO

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Asmus Soodla

G1 RE-LO

1. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

2. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil meeskondlikus arvestuses

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Oskar Villem Tiidemann

G1 RE-LO

1. koht presidendi väitlusturniiri võistkondlikus arvestuses

6. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

4. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil meeskondlikus arvestuses

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht füüsikavõistlusel Kajakas 10.klasside arvestuses

Art Hendrik Tiit

G1 RE-LO

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Remo Torn

G1 RE-LO

6. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Samuel Boeijkens

G1 RE-LO

3. koht Riia – Vilnius – Tallinn reaalainete olümpiaadil keemias

Anni Aleksandra Algus

G1 RO

6. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

8.– 10. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Sixten Heinloo

G1 RO

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

Karoly Kasuk

G1 RO

1.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Janar Leppikson

G1 RO

silmapaistev IT-õpilane

Liisa Maria Matsar

G1 RO

6.– 7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Philip Paškov

G1 RO

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

Miia Pent

G1 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 63 tundi

Ingrid Rand

G1 RO

1.– 2. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Elis Siilbek

G1 RO

6. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

Marlene Torun Karolina Torstenberg

G1 RO

6.– 7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Andreas Tähnas

G1 RO

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

9. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Elisabeth Helena Valter

G1 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 67 tundi

Andreas Marten Aaviste

G2 MAT-IN

3.– 4. koht presidendi väitlusturniiri võistkondlikus arvestuses

Annabel Alliksaar

G2 MAT-IN

1.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Anna Aron

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 83 tundi

Mark Heidmets

G2 MAT-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Taavi Kass

G2 MAT-IN

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 66 tundi

Kevin Kliimask

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 73 tundi

Ella Miina Koger

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 55 tundi

Anna Celine Kraus

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 146 tundi

Emma Kutman

G2 MAT-IN

1.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

2. koht emakeeleolümpiaadi uurimistöövoorus

Hiie-Hann Leitham

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 127,5 tundi

Liisa Lekko

G2 MAT-IN

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Lars Tristan Lepik

G2 MAT-IN

10.– 11. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Sebastian Juhan Liiva

G2 MAT-IN

2.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Donna Mägi

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 58 tundi

Egert Ojamaa

G2 MAT-IN

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

8. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

14.– 16. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Britt-Lauren Oltsmann

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 370 tundi

Kirke Paabo

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 66 tundi

Mark-Oliver Rahn

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 50 tundi

Iris Rebane

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 102 tundi

Diana Ross

G2 MAT-IN

1.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Hanna Mia Sooman

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 50 tundi

Maria Tõnisberg

G2 MAT-IN

3. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 369 tundi

Alina Maria Viik

G2 MAT-IN

1.– 2. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 88 tundi

Marianne Allas

G2 PR-IN

4. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus (A keel)

10. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde  – 81 tundi

Kristi Kendra

G2 PR-IN

1.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Triinu-Liis Klein

G2 PR-IN

13. koht Läänemere rahvusvahelisel veebiviktoriinil

Eva-Maris Küngas

G2 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 171 tundi

Mia Märtson

G2 PR-IN

3. koht kunstiolümpiaadi koolivoorus

Kristian Otlot

G2 PR-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 800 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel 1000 m jooksus

Piibe Lukkats

G2 PR-IN

3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus (A keel)

8. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

Saskia Maria Rohtmets

G2 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 152 tundi

Brigitta Tamsar

G2 PR-IN

1.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Georg Aints

G2 RE-LO

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

8. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

11.– 13. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Ralf-Rasmus Animägi

G2 RE-LO

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

Mait Filipozzi

G2 RE-LO

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Richard Friedrichs

G2 RE-LO

3. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

III järgu diplom informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

pronksmedal rahvusvahelisel aineolümpiaadil “The Fourth International Olympiad of Metropolises”

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht füüsikavõistlusel Kajakas 11.klasside arvestuses

Rauno Haidla

G2 RE-LO

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis

Maria Heinsar

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 118 tundi

Sven Erko Jaroševitš

G2 RE-LO

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Kertu Jõgi

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 117 tundi

Mihkel-Jaas Karu

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 78 tundi

Calista Krass

G2 RE-LO

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht viktoriinil “Noored Euroopa metsades” meeskondlikus arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 91 tundi

Linda Kuusik

G2 RE-LO

pronksmedal rahvusvahelisel maateaduste olümpiaadil

2. koht GIS võistlusel meeskondlikus arvestuses

1. koht geograafianädala veebiviktoriinil

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht üle-eestilisel geograafianädalal

Kermo Kütsen

G2 RE-LO

1. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

Elle Isabel Lindpere

G2 RE-LO

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Tuuli Loik

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 141 tundi

Kati Lõhmus

G2 RE-LO

6.– 10. koht Polaarviktoriinil

Lembitu Madiste

G2 RE-LO

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

Sten Kaarel Marvet

G2 RE-LO

6. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Kristjan Murro

G2 RE-LO

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 800 m teatejooksus

Siim Nigul

G2 RE-LO

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Emilia Niilo

G2 RE-LO

1. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Karl-Oskar Pajus

G2 RE-LO

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis

3. koht Riia – Vilnius – Tallinn reaalainete olümpiaadil füüsikas

Mari-Liis Palm

G2 RE-LO

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Kerstin Rõuk

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 95 tundi

Maria Helene Tomberg

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 104 tundi

Eerik Ääremaa

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 78 tundi

Maria Aksiim

G2 RO

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Katariina Järve

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 78 tundi

Karmen Kikas

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 50 tundi

Johanna Catarina Konsen

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 54,5 tundi

Karol-Liis Loik

G2 RO

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Anett Lee Melts

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 152 tundi

Norman Muinasmaa

G2 RO

2.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

3.– 4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

3.– 5. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

5.– 7. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Keijo-Johann Norden

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 150 tundi

Anna Kristina Pihlakas

G2 RO

3.– 4. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 63 tundi

Henno Sotter

G2 RO

2.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Patricia Suimets

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 85 tundi

Rainer Talvik

G2 RO

3.– 4. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Saskia Järv

G3 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 88 tundi

Madleen Karu

G3 MAT-IN

1.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Kristjan Madis Kask

G3 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 104 tundi

Aleksander Kirs

G3 MAT-IN

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

Nils Holger Kõomägi

G3 MAT-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis

Karlotta Lainväe

G3 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 354 tundi

Aleksander Ott Maripuu

G3 MAT-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 133 tundi

Romi Neerot

G3 MAT-IN

1.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

5.– 6. koht kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht kunstiolümpiaadi koolivoorus

Hendry Ollin

G3 MAT-IN

4. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil meeskondlikus arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 89 tundi

Markus Orav

G3 MAT-IN

3. koht matemaatikas rahvusvahelisel reaalaineteolümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsinki-Västerås-St Peterburg

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis

3. koht Riia – Vilnius – Tallinn reaalainete olümpiaadil matemaatikas 

Joonas Rätsep

G3 MAT-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis

Reelika Sinisalu

G3 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 517 tundi

Aleyandra Smitt

G3 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 192 tundi

Triin Vaino

G3 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 58 tundi

Talis Hillar Aulik

G3 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 67 tundi

Vanessa Kricere

G3 PR-IN

7. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus (A keel)

6. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

Linda Luts

G3 PR-IN

8. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

Mireena Mandel

G3 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 49,5 tundi

Hanna Maria Rool

G3 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 62 tundi

Julia Freudenberg

G3 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 68 tundi

Karoliina Grauberg

G3 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 105 tundi

Aleksander Kampus

G3 RE-LO

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

1. koht TalTechi majandusteaduskonna 80. sünnipäevale pühendatud majandusvõistlusel

Kristi Koitla

G3 RE-LO

pronksmedal rahvusvahelisel aineolümpiaadil “The Fourth International Olympiad of Metropolises”

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht füüsikavõistlusel Kajakas 12.klasside arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 61 tundi

1. koht Riia – Vilnius – Tallinn reaalainete olümpiaadil keemias

Lauri Laaspere

G3 RE-LO

3.– 4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

2. koht GIS võistlusel meeskondlikus arvestuses

7. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

12. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus 12.klasside arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 70 tundi

Mirjam Lember

G3 RO

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Allar Liivlaid

G3 RE-LO

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

6. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

pronksmedal rahvusvahelisel aineolümpiaadil “The Fourth International Olympiad of Metropolises”

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

6. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Uurimistöö eripreemia teadustööde riiklikul konkursil

3. koht geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

8.– 9. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Mia Maripuu

G3 RE-LO

4. koht väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil meeskondlikus arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 86 tundi

Marion Martin

G3 RE-LO

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Kerli Ojala

G3 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 61,5 tundi

Margaret Pullisaar

G3 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 144 tundi

Artur Salumäe

G3 RE-LO

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Karl Kristjan Sander

G3 RE-LO

silmapaistev IT-õpilane

Kristel Saul

G3 RE-LO

8. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 177 tundi

Robin Suursaar

G3 RE-LO

silmapaistev IT-õpilane

Kristella Mariie Taimla

G3 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 66 tundi

Uko Rasmus Tiidemann

G3 RE-LO

2. koht GIS võistlusel meeskondlikus arvestuses

Triin Tärnov

G3 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 76,5 tundi

Jürg Johannes Würtenberg

G3 RE-LO

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Samuel Ehman

G3 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 134 tundi

Egerd Enok

G3 RO

3. koht Eesti koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus

Eglyd Marion Hirv

G3 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 285 tundi

Marie Heleen Kappet

G3 RO

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Kaspar Korjus

G3 RO

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis

3. koht Eesti koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus

Getriin Kotsar

G3 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 321 tundi

Karl-Sten Kõrgmaa

G3 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 102 tundi

õpilasesinduse edukas juhtimine

Liisa Kõve

G3 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 70 tundi

Christiana Lainde

G3 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 94 tundi

Martin Leidsaar

G3 RO

3. koht Eesti koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus

Markus Marandi

G3 RO

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 50 m teateujumises

Paula Maria Mengel

G3 RO

1.koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 10 x 60 m teatejooksus

Nele Novek

G3 RO

8. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Eesti koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus

Annigrete Suimets

G3 RO

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel lauatennises