Loodusainete õppetool

tiina_naissoo

Tiina Naissoo / õppetoolijuhataja

geograafia, bioloogia, loodusõpetus, terviseõpetus

tiina.naissoo@gag.ee

helina_reino

Helina Reino

bioloogia

helina.reino@gag.ee

meelis_muuga

Meelis Muuga

geograafia

meelis.muuga@gag.ee

martin_saar

Martin Saar

keemia

martin.saar@gag.ee

Erkki Soika

Erkki Soika

füüsika

erkki.soika@gag.ee

katrin_soika

Katrin Soika

keemia

katrin.soika@gag.ee

lilian_kippasto

Lilian Kippasto

keemia

lilian.kippasto@gag.ee

virgi_roop

Virgi Roop

füüsika, matemaatika, loodusõpetus

virgi.roop@gag.ee

jyri_kaljurand

Jüri Kaljurand

füüsika, tehnoloogiaõpetus

jyri.kaljurand@gag.ee

rain_vellerind

Rain Vellerind

füüsika

rain.vellerind@gag.ee

day_lee_holm

Day-Lee Holm

inimeseõpetus

day-lee.holm@gag.ee

Lili Pagil1

Lili Pagil

loodusõpetus, keemia

lili.pagil@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Katri Mirski / geograafia, loodusõpetus

Sirle Oja / bioloogia, keemia, loodusõpetus

Helen Kaljurand / loodusõpetus

Close Menu