TUGISPETSIALISTID

Karmen Pruul- tugipersonal- HEV koordinaator

Karmen Pruul / tugiteenuste juht,
HEV koordinaator, eripedagoog

karmen.pruul@gag.ee

+372 5346 1182

Kerli Karu- tugispetsialistid- HEV koordinaator

Kerli Karu / Progümnaasiumi HEV koordinaator

kerli.karu@gag.ee

Anu Vaher- logopeed, õpiabi õpetaja

Anu Vaher / Logopeed, õpiabi õpetaja

anu.vaher@gag.ee

Natlaja Karassilnikova- tugispetsialist- I ja II kooliastme psühholoog

Natalja Krassilnikova / I ja II kooliastme psühholoog

natalja.krassilnikova@gag.ee

 +372 5302 2949

jphion_gag_792

Kristiin Tempel / Progümnaasiumi ja gümnaasiumiosa psühholoog

kristiin.tempel@gag.ee

 +372 53045717

Katrin Mattheus- tugipersonal- õpiabi õpetaja

Katrin Mattheus / õpiabi õpetaja

katrin.mattheus@gag.ee

Elle Ronk- reaalainete õppetool- matemaatika

Elle Ronk/ õpiabi õpetaja

elle.ronk@gag.ee