TUGISPETSIALISTID

Karmen Pruul / tugiteenuste juht,
HEV koordinaator, eripedagoog

9.a klassijuhataja

karmen.pruul@gag.ee

+372 5346 1182

Kerli Karu / Progümnaasiumi HEV
koordinaator

9.b klassijuhataja

kerli.karu@gag.ee

Anu Vaher / Logopeed, õpiabi õpetaja

6. Wiedemann klassijuhataja

anu.vaher@gag.ee

Natalja Krassilnikova / 
Progümnaasiumi ja
gümnaasiumi osa psühholoog

natalja.krassilnikova@gag.ee

 +372 5302 2949

Kristiin Tempel / I ja II kooliastme
psühholoog

kristiin.tempel@gag.ee

 +372 53045717

Katrin Mattheus / õpiabi õpetaja

katrin.mattheus@gag.ee

Elle Ronk/ õpiabi õpetaja

elle.ronk@gag.ee

Sally Paesalu / õpiabi õpetaja

sally.paesalu@gag.ee