Algõpetuse õppetool

Kadri Pajo- algõpetuse õppetooli juhataja- klassiõpetaja

Kadri Pajo / õppetoolijuhataja

klassiõpetaja

kadri.pajo@gag.ee

Kristina Kangro- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Kristina Kangro

klassiõpetaja

kristina.kangro@gag.ee

Birgit Drenkhan- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Birgit Drenkhan

klassiõpetaja

birgit.drenkhan@gag.ee

Kairi Aavere

klassiõpetaja

kairi.aavere@gag.ee

Epp Sillukse- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Epp Sillukse

klassiõpetaja

epp.sillukse@gag.ee

Helis Lall- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja


Helis Lall

klassiõpetaja

helis.lall@gag.ee

IMG_1033

Liis Salum

klassiõpetaja

liis.salum@gag.ee

Ellisabet Haamer-Below

Eliisabet Haamer-Below

klassiõpetaja

eliisabet.haamer@gag.ee

Jaanika Pärnamägi-- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Jaanika Pärnamägi

klassiõpetaja

jaanika.parnamagi@gag.ee

Harold Lepp- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Harold Lepp

klassiõpetaja

harold.lepp@gag.ee

Simona Liisbet Seppi- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Simona Liisbet Seppi

klassiõpetaja

Kertu Lehtsaar- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Kertu Lehtsaar

klassiõpetaja

kertu.lehtsaar@gag.ee

Jaana jaansen- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Jaana Jaansen

klassiõpetaja

jaana.jaansen@gag.ee

Anu Peri- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Anu Peri-Leopard

klassiõpetaja

anu.perileopard@gag.ee

Kerti Rannisto- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Kerti Rannisto

klassiõpetaja

kerti.rannisto@gag.ee

Cathy Kolk- algõpetuse õppetool. klassiõpetaja

Cathy Kolk

klassiõpetaja

cathy.kolk@gag.ee

Anneli Heinsoo- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Anneli Heinsoo

klassiõpetaja

annelo.heinsoo@gag.ee

Maria Toom- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Maria Toom

klassiõpetaja

maria.toom@gag.ee

Triin Ots- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Triin Ots

klassiõpetaja

triin.ots@gag.ee

Kristi Arusoo- algõpetus- klassiõpetaja

Kristi Arusoo

klassiõpetaja

kristi.arusoo@gag.ee 

Evely Kullamägi- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Evely Kullamägi

klassiõpetaja

evely.kullamagi@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Barbara Kens / klassiõpetaja

Maire Smirnov / klassiõpetaja