Algõpetuse õppetool

Kadri Pajo / õppetoolijuhataja

klassiõpetaja

kadri.pajo@gag.ee

Kristina Kangro

klassiõpetaja

kristina.kangro@gag.ee

Birgit Drenkhan

klassiõpetaja

birgit.drenkhan@gag.ee

Kairi Aavere

klassiõpetaja

kairi.aavere@gag.ee

Merilyn Martis

klassiõpetaja

merilyn.martis@gag.ee

Alice Aaviksoo

klassiõpetaja

alice.aaviksoo@gag.ee

Liis Seero

klassiõpetaja

liis.seero@gag.ee

Eliisabet Haamer

klassiõpetaja

eliisabet.haamer@gag.ee

Jaanika Pärnamägi

klassiõpetaja

jaanika.parnamagi@gag.ee

Astrid Randoja

klassiõpetaja

astrid.randoja@gag.ee

Simona-Liisbet Seppi

klassiõpetaja

Harold Lepp

klassiõpetaja

harold.lepp@gag.ee

Jaana Jaansen

klassiõpetaja

jaana.jaansen@gag.ee

Kertu Lehtsaar

klassiõpetaja

kertu.lehtsaar@gag.ee

Johanna Christjanson

klassiõpetaja

johanna.christjanson@gag.ee

Maire Smirnov

klassiõpetaja

maire.smirnov@gag.ee

Helis Lall

klassiõpetaja

helis.lall@gag.ee

Cathy Kolk

klassiõpetaja

cathy.kolk@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Maria Malozjomov / klassiõpetaja

Triin Palmiste / klassiõpetaja

Barbara Kens / klassiõpetaja

Anneli Heinsoo / klassiõpetaja

Close Menu