Algõpetuse õppetool

kadri_pajo

Kadri Pajo / õppetoolijuhataja

klassiõpetaja

kadri.pajo@gag.ee

anu_peri

Anu Peri

klassiõpetaja

anu.peri@gag.ee

 

birgit_drenkhan

Birgit Drenkhan

klassiõpetaja

birgit.drenkhan@gag.ee

kairi_aavere

Kairi Aavere

klassiõpetaja

kairi.aavere@gag.ee

katrin_mattheus

Katrin Mattheus

klassiõpetaja

katrin.mattheus@gag.ee

alice_aaviksoo

Alice Aaviksoo

klassiõpetaja

alice.aaviksoo@gag.ee

liis_seero

Liis Seero

klassiõpetaja

liis.seero@gag.ee

Eliisabet Haamer

Eliisabet Haamer

klassiõpetaja

eliisabet.haamer@gag.ee

jaanika_pärnamägi

Jaanika Pärnamägi

klassiõpetaja

jaanika.parnamagi@gag.ee

astrid_randoja

Astrid Randoja

klassiõpetaja

astrid.randoja@gag.ee

Anneli Heinsoo

Anneli Heinsoo

klassiõpetaja

anneli.heinsoo@gag.ee

Harold Lepp

Harold Lepp

klassiõpetaja

harold.lepp@gag.ee

Jaana Jaansen

Jaana Jaansen

klassiõpetaja

jaana.jaansen@gag.ee

Kertu Lehtsaar

Kertu Lehtsaar

klassiõpetaja

kertu.lehtsaar@gag.ee

Kirsika Rahuelu

Kirsika Rahuelu

klassiõpetaja

kirsika.rahuelu@gag.ee

Maire Smirnov

Maire Smirnov

klassiõpetaja

maire.smirnov@gag.ee

helis_lall

Helis Lall

klassiõpetaja

helis.lall@gag.ee

cathy_kolk

Cathy Kolk

klassiõpetaja

cathy.kolk@gag.ee

sirlet_viilas

Sirlet Viilas

klassiõpetaja

sirlet.viilas@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Kati Pajo / klassiõpetaja

Maria Malozjomov / klassiõpetaja

Triin Palmiste / klassiõpetaja

Barbara Kens / klassiõpetaja

Close Menu