Algõpetuse õppetool

Kadri Pajo- algõpetuse õppetooli juhataja- klassiõpetaja

Kadri Pajo / õppetoolijuhataja

klassiõpetaja, 2. Ariste klassijuhataja,  mentor

kadri.pajo@gag.ee

Kristina Kangro- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Kristina Kangro

klassiõpetaja, 4. Ariste klassijuhataja

kristina.kangro@gag.ee

Kristi Arusoo- algõpetus- klassiõpetaja

Kristi Arusoo

klassiõpetaja, 3. Seebeck klassijuhataja

kristi.arusoo@gag.ee 

Kairi Aavere

klassiõpetaja, 2. Richmann ja 6. Richmann klassijuhataja

kairi.aavere@gag.ee

Epp Sillukse- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Epp Sillukse

klassiõpetaja, 5. Richmann klassijuhataja

epp.sillukse@gag.ee

Helis Lall- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Helis Lall

klassiõpetaja, 2. Wiedemann klassijuhataja, õpetajate esindaja hoolekogus

helis.lall@gag.ee

Jaanika Pärnamägi-- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Jaanika Pärnamägi

klassiõpetaja, 1. Ariste klassijuhataja, mentor

jaanika.parnamagi@gag.ee

Harold

Harold Lepp

klassiõpetaja, 1. Seebeck klassijuhataja, tunniplaani administraator

harold.lepp@gag.ee

Simona Liisbet Seppi- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Simona Liisbet Seppi

klassiõpetaja, 4. Wiedemann klassijuhataja

Kertu Lehtsaar- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Kertu Lehtsaar

klassiõpetaja, 1. Öpik klassijuhataja, KiVa meeskonna juht

kertu.lehtsaar@gag.ee

Jaana jaansen- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Jaana Jaansen

klassiõpetaja, 3. Öpik klassijuhataja, mentor

jaana.jaansen@gag.ee

Anu Peri- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Anu Peri-Leopard

klassiõpetaja, 2. Seebeck klassijuhataja

anu.perileopard@gag.ee

Kerti Rannisto- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Kerti Rannisto

klassiõpetaja, 4. Öpik klassijuhataja

kerti.rannisto@gag.ee

Cathy Kolk- algõpetuse õppetool. klassiõpetaja

Cathy Kolk

klassiõpetaja, 1. Wiedemann klassijuhataja

cathy.kolk@gag.ee

Anneli Heinsoo- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Anneli Heinsoo

klassiõpetaja, 4. Richmann klassijuhataja, mentor

anneli.heinsoo@gag.ee

Maria Toom- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Maria Toom

klassiõpetaja, 3. Ariste klassijuhataja

maria.toom@gag.ee

Evely Kullamägi- algõpetuse õppetool- klassiõpetaja

Evely Kullamägi

klassiõpetaja, 3. Wiedemann klassijuhataja

evely.kullamagi@gag.ee

Marjorete

Marjorete Sooväli

klassiõpetaja, 4. Seebeck klassijuhataja

marjorete.soovali@gag.ee

Gitta

Gitta Allik-Kopamees

klassiõpetaja, 3. Richmann klassijuhataja

gitta.allik-kopamees@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Barbara Kens / klassiõpetaja

Maire Smirnov / klassiõpetaja

Liis Salum / klassiõpetaja

Eliisabet Haamer-Below / klassiõpetaja