Tugipersonal

Greteliis Valdmann / juhiabi

info@gag.ee / greteliis.valdmann@gag.ee 

+372 5553 3253 / 627 4050

Melen Toomsalu / juhiabi

melen.toomsalu@gag.ee

+372 5399 8649

Riina Tammai / õpikeskuse juhataja

riina.tammai@gag.ee

raamatukogu lahtiolekuajad

Andra Männisalu / juhiabi finants- ja personalialal

andra.mannisalu@gag.ee

Marike Käärik / tervishoiutöötaja Kotzebue majas

gag.kotzebue@kth.ee

+372 5625 6610

E-R 8.00-16.00

Sinikka Brügel / tervishoiutöötaja Suur-Kloostri majas

gag@kth.ee

+372 5625 6638

E-R 8.00-16.00

Viljo Kozlovski / IT-kasutajatoe spetsialist peamajas

viljo.kozlovski@gag.ee

+372 5323 6970

E-R 8.00-16.00

Endrik Enniko / IT-kasutajatoe spetsialist Kotzebue majas

endrik.enniko@gag.ee

+372 5919 0795

E-R 8.00-16.00

Helda Venderström / ajaloomuuseumi juhataja

helda.venderstrom@gag.ee 

+372 550 7458

Martin Moistus / Helitehnik

martin.moistus@gag.ee

+372 5691 2908