Tugipersonal

gereteliis_valdmann

Greteliis Valdmann / juhiabi

info@gag.ee / greteliis.valdmann@gag.ee 

+372 5553 3253 / 627 4050

melen_toomsalu

Melen Toomsalu / juhiabi

melen.toomsalu@gag.ee

+372 5399 8649

karmen_pruul

Karmen Pruul/ tugiteenuste juht, eripedagoog

karmen.pruul@gag.ee

+372 5346 1182

kristiin_tempel

Kristiin Tempel / psühholoog


kristiin.tempel@gag.ee

+372 5302 2949

katrin_mattheus

Katrin Mattheus / õpiabi õpetaja

katrin.mattheus@gag.ee

riina_tammai

Riina Tammai / õpikeskuse juhataja

riina.tammai@gag.ee

raamatukogu lahtiolekuajad

andra_mannisalu

Andra Männisalu / juhiabi finants- ja personalialal

andra.mannisalu@gag.ee

helda_venderstrom

Helda Venderström / ajaloomuuseumi juhataja

helda.venderstrom@gag.ee 

+372 550 7458

marike_kaarik

Marike Käärik / tervishoiutöötaja Kotzebue majas

gag.kotzebue@kth.ee

+372 5625 6610

E-R 8.00-16.00

sinikka_brygel

Sinikka Brügel / tervishoiutöötaja Suur-Kloostri majas

gag@kth.ee

+372 5625 6638

E-R 8.00-16.00

viljo_kozlovski

Viljo Kozlovski / IT-tugiisik peamajas

viljo.kozlovski@gag.ee

+372 5323 6970

E-R 8.00-16.00

endrik_enniko

Endrik Enniko / IT-tugiisik Kotzebue majas

endrik.enniko@gag.ee

+372 59 19 07 95

E-R 8.00-16.00

Close Menu