Võõrkeelte õppetool

Anne Kaljurand / õppetoolijuhataja

inglise keel

anne.kaljurand@gag.ee

Merike Volar / õppetoolijuhataja asetäitja

inglise keel

merike.volar@gag.ee

Henrik Salum

inglise keel

henrik.salum@gag.ee

Kristjan Salum

inglise keel

kristjan.salum@gag.ee

Ingrid Maadvere

inglise keel

ingrid.maadvere@gag.ee

Ruth Semerik

inglise keel

ruth.semerik@gag.ee

Kelly Laksberg

inglise keel

kelly.laksberg@gag.ee

Margit Hallmägi

inglise keel

margit.hallmagi@gag.ee

Martin Arro

inglise keel

martin.arro@gag.ee

Deniss Tšertov

inglise keel

deniss.tsertov@gag.ee

Nele Litvinov- võõrkeelte õppetool

Nele Litvinova

inglise keel

nele.litvinova@gag.ee

Edith Reeman- võõrkeelte õppetool- inglise keel

Edith Reemann

inglise keel

edith.reemann@gag.ee

Anne Reinsalu

vene keel

anne.reinsalu@gag.ee

Ksenia Oksanen

vene keel

ksenia.oksanen@gag.ee

Natalja Erich

vene keel

natalja.erich@gag.ee

Tamara Smirnova

vene keel

tamara.smirnova@gag.ee

Dagmar Hallmägi

prantsuse keel

dagmar.hallmagi@gag.ee

Katrin Meinart

prantsuse keel

katrin.meinart@gag.ee

Eeva-Kaarin Ots

prantsuse keel

eeva-kaarin.ots@gag.ee

Valdur Parašin

prantsuse keel

valdur.parasin@gag.ee

Annely-Anny Aasma

prantsuse keel

annely-anny.aasma@gag.ee

Juta-Tiia Mägi

rootsi keel

juta-tiia.magi@gag.ee

Eva-Tiina Põlluste- võõrkeelte õppetool- rootsi keel

Eva-Tiina Põlluste

rootsi keel

eva-tiina.polluste@gag.ee

Yvonne Linnea Leipalu- võõrkeelte õppetool- rootsi keele õpetaja

Yvonne Linnea Leipalu

rootsi keel

yvonne.leipalu@gag.ee