Reaalainete õppetool

Kristel Tamm / õppetoolijuhataja

matemaatika, G1 reaalteadused klassijuhataja

kristel.tamm@gag.ee

Riina Timmermann

matemaatika

riina.timmermann@gag.ee

Katrin Rohumaa

matemaatika, G3 PR-IN klassijuhataja, mentor

katrin.rohumaa@gag.ee

Annika Ilves

matemaatika

annika.ilves@gag.ee

Ingrid A

Ingrid Aamisepp

matemaatika, 7.d klassijuhataja

ingrid.aamisepp@gag.ee

CE8Q3426

Kristi Kivi

matemaatika

kristi.kivi@gag.ee

CE8Q3585

Jane Tamm

matemaatika, 7.c klassijuhataja

jane.tamm@gag.ee

Ken Veski

robootika, programmeerimine

ken.veski@gag.ee

Silja Aasmäe- reaalainete õppetool- robootika

Silja Aasmäe

robootika

silja.aasmae@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Külliki Otsa / matemaatikaõpetaja

Auli Reitel / matemaatikaõpetaja