Reaalainete õppetool

Kristel Tamm / õppetoolijuhataja

matemaatika

kristel.tamm@gag.ee

Riina Timmermann

matemaatika

riina.timmermann@gag.ee

Auli Reitel

matemaatika

auli.reitel@gag.ee

Katrin Rohumaa

matemaatika

katrin.rohumaa@gag.ee

Mari-Liis Vähi

matemaatika (5.-6. klass)

mari-liis.vahi@gag.ee

Aleksandr Vdovenko- võõrkeelte õppetool- matemaatika

Aleksandr Vdovenko

matemaatika

aleksandr.vdovenko@gag.ee

Annika Ilves

matemaatika

annika.ilves@gag.ee

Ken Veski

robootika, programmeerimine

ken.veski@gag.ee

Silja Aasmäe- reaalainete õppetool- robootika

Silja Aasmäe

robootika

silja.aasmae@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Külliki Otsa