Humanitaarainete õppetool

Inga Laidna / õppetoolijuhataja

eesti keel ja kirjandus, 8.a klassijuhataja

inga.laidna@gag.ee

Maarja-Liisa Vokksepp

eesti keel ja kirjandus

maarja-liisa.vokksepp@gag.ee

CE8Q0230

Kersti Kukk

eesti keel ja kirjandus, G3 MAT-IN klassijuhataja

kersti.kukk@gag.ee

Ülle Salumäe- humanitaarainete õppetool-eeesti keel ja kirjandus

Ülle Salumäe

eesti keel ja kirjandus, G2 RO klassijuhataja, mentor

ylle.salumae@gag.ee

Anu Kell

eesti keel ja kirjandus

anu.kell@gag.ee

Seoriin Jõgise

eesti keel ja kirjandus

seoriin.jogise@gag.ee

Marian

Marian Schär

eesti keel ja kirjandus

marian.schar@gag.ee

CE8Q3491

Kerli Nool

eesti keel ja kirjandus

kerli.nool@gag.ee

Indrek Jalas

ajalugu ja ühiskonnaõpetus, mentor

indrek.jalas@gag.ee

Indrek Riigor

ajalugu ja ühiskonnaõpetus, mentor

indrek.riigor@gag.ee

Egle Jaomaa- humanitaarainete õppetool- ajalugu

Egle Jaomaa

ajalugu ja ühiskonnaõpetus, G1 Keeled ja kultuurid klassijuhataja

egle.jaomaa@gag.ee

Merle Ilus- humanitaarainete õppetool- muusikaõpetus

Merle Ilus

muusika

merle.ilus@gag.ee

Ly Tammerik- humanitaaainete õppetool - muusika

Ly Tammerik

muusika, 6. Humal klassijuhataja

ly.tammerik@gag.ee

Jaanika Palkman

muusika, 6. Öpik klassijuhataja

jaanika.palkman@gag.ee

CE8Q3461

Aveli Meeles

muusika

aveli.meeles@gag.ee

CE8Q3541

Tanel Nurk

koormeister

tanel.nurk@gag.ee

Nele Raat

kunst, 8.c klassijuhataja

nele.raat@gag.ee

Sirli Kont

kunst, 5. Öpik klassijuhataja

sirli.kont@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Jane Markus / eesti keele ja kirjanduse õpetaja