Oskusainete õppetool

jaanika_randla

Jaanika Rändla / õppetoolijuhataja

kehaline kasvatus

jaanika.randla@gag.ee

martin_salong

Martin Salong

kehaline kasvatus

martin.salong@gag.ee

maur_below

Maur Below

kehaline kasvatus

maur.below@gag.ee

Sulev_einma

Sulev Einma

tehnoloogiaõpetus

sulev.einma@gag.ee

jyri_kaljurand_t88

Jüri Kaljurand

tehnoloogiaõpetus

jyri.kaljurand@gag.ee

eve_mikson_kehaline

Eve Mikson

kehaline kasvatus

eve.mikson@gag.ee

jane_kensap-kunnapas

Jane Kensap-Künnapas

peotants

jane.kensap-kynnapas@gag.ee

agne_kurrikoff_herman

Agne Kurrikoff-Herman

tantsuline liikumine

agne.kurrikoff-herman@gag.ee

lisete_lige

Lisete Lige

käsitöö ja kodundus

lisete.lige@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Liina Eero / tantsuline liikumine

Kristiin Sidok / käsitöö ja kodundus

Teele Metstak / kehaline kasvatus

Close Menu