Oskusainete õppetool

Maur Below / õppetoolijuhataja

kehaline kasvatus

maur.below@gag.ee

Martin Salong- oskusainete õppetool- kehaline kasvatus

Martin Salong

kehaline kasvatus

martin.salong@gag.ee

Jaanika Rändla

kehaline kasvatus

jaanika.randla@gag.ee

Teele Metstak- oskusainete õppetool- kehaline kasvatus

Teele Metstak

kehaline kasvatus

teele.metstak@gag.ee

Aleks Aasma-kehaline kasvatus

Aleks Aasma

kehaline kasvatus

aleks.aasma@gag.ee

Helena Meister

kehaline kasvatus

helena.meister@gag.ee

Eve Mikson-

Eve Mikson

kehaline kasvatus

eve.mikson@gag.ee

Jane Kensap-Künnapas

peotants

jane.kensap-kynnapas@gag.ee

Agne Kurrikoff-Herman

tantsuline liikumine

agne.kurrikoff-herman@gag.ee

Jüri Kaljurand

tehnoloogiaõpetus

jyri.kaljurand@gag.ee

Sulev Einma

tehnoloogiaõpetus

sulev.einma@gag.ee

Kristiin Sidok- humanitaarainete õppetool

Kristiin Sidok

käsitöö ja kodundus

kristiin.sidok@gag.ee

Lisete Lige

käsitöö ja kodundus

lisete.lige@gag.ee