Oskusainete õppetool

Jaanika Rändla / õppetoolijuhataja

kehaline kasvatus

jaanika.randla@gag.ee

Martin Salong

kehaline kasvatus

martin.salong@gag.ee

Maur Below

kehaline kasvatus

maur.below@gag.ee

Sulev Einma

tehnoloogiaõpetus

sulev.einma@gag.ee

Jüri Kaljurand

tehnoloogiaõpetus

jyri.kaljurand@gag.ee

Eve Mikson

kehaline kasvatus

eve.mikson@gag.ee

Jane Kensap-Künnapas

peotants

jane.kensap-kynnapas@gag.ee

Agne Kurrikoff-Herman

tantsuline liikumine

agne.kurrikoff-herman@gag.ee

Annely-Anny Monroc

kehaline kasvatus

annely-anny.monroc@gag.ee

Helena Meister

kehaline kasvatus

helena.meister@gag.ee

Lisete Lige

käsitöö ja kodundus

lisete.lige@gag.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Liina Eero / tantsuline liikumine

Kristiin Sidok / käsitöö ja kodundus

Teele Metstak / kehaline kasvatus

Close Menu