Liikmed

Juhatus

President – Ken-Erik Aus | kenerik.aus@gag.ee

Õpilaskogu esimees – Leana Jete Korb | leanajete.korb@gag.ee

Ürituste komisjoni esimees – Aurelia Kuum | aurelia.kuum@gag.ee

Üldkomisjoni esimees – Sten Ingerainen | sten.ingerainen@gag.ee

Kommunikatsioonikomisjoni esimees – Ricco Rosin | ricco.rosin@gag.ee

Laiendatud juhatus

Õppenõukogu liige – Lauri-Ürjo Mere | lauri-yrjo.mere@gag.ee

Hoolekogu liige – Anna-Milena Linder | annamilena.linder@gag.ee

Tervisenõukogu liige (progümnaasium) – Victoria Isabel Koovit | victoriaisabel.koovit@gag.ee

Tervisenõukogu liige (gümnaasium) – Katarina Ann Stokes | katarinaann.stokes@gag.ee

Õpilaskogu

Õpilaskogu esimees – Leana Jete Korb | leanajete.korb@gag.ee

Ürituste komisjon

Ürituste komisjoni esimees – Aurelia Kuum | aurelia.kuum@gag.ee

Üldkomisjon

Üldkomisjoni esimees – Sten Ingerainen | sten.ingerainen@gag.ee

Kommunikatsioonikomisjon

Kommunikatsioonikomisjoni esimees – Ricco Rosin | ricco.rosin@gag.ee