2021/2022. ÕPPEAASTAL TUNNUSTATUD ÕPILASED

Anna Milena Linder G2 MAT-IN – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse tunnustus  “Parim õppur 2022”; tunnustuskonkursi „Tallinn tänab ja tunnustab” aasta õpilase  laureaat keskkonna valdkonnas

Johanna Maria Jõgisu G3 RE-LO – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse tunnustus “Parim sportlane 2022” 

Aurelia Kuum G3 RE-LO – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse tunnustus “Tunnustatuim kultuuriedendaja 2022”  

Ken-Erik Aus G3 MAT-IN – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse tunnustus “Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2022″ 

Ricco Rosin G3 MAT-IN – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse tunnustus “Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2022″ 

Andreas Tähnas G3 RO – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse tunnustus “Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2022″ 

Sander Paenurm G2 RO – Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaskogu ja Gustav Adolfi Sihtasutuse tunnustus “Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2022″

Amanda Rebeca Padar G1 PR-IN – 2022. aasta tunnustuskonkursi „Tallinn tänab ja tunnustab” aasta õpilase  laureaat spordi valdkonnas

Elis Siilbek G3 PR-IN – 2022. aasta tunnustuskonkursi „Tallinn tänab ja tunnustab” aasta õpilase  laureaat tervise valdkonnas

Sander Alatalu

1. Ariste

kuldmedal Nutispordi vabariiklikul rahvaspordipäeval

Karl Paidra

1. Ariste

1. koht Nutispordi Tallinna finaalis

3. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

Lennart Rand

1. Ariste

mehine ülesastumine akadeemiku tahvli avamisel

Susanna Soe

1. Ariste

III preemia Riiklikult õpilasleiutajate konkursilt

Hubert Lind

1. Wiedemann

mehine ülesastumine Lõpukella aktusel

Nils Oskar Kallas

2. Ariste

77. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Patrick Raid

2. Ariste

hõbemedal Nutispordi vabariiklikul rahvaspordipäeval

Inger Hermia Kaju

2. Seebeck

eripreemia Riiklikult õpilasleiutajate konkursilt

Teiron Reno Rosenberg

2. Öpik

51. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Kaspar Kadakas

3. Ariste

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Luisa Maamägi

3. Ariste

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt 600m jooksus

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt 60m jooksus

Robert Kivi

3. Richmann

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Mirtel Lääne

3. Richmann

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Luise Neinhaus

3. Richmann

70. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Zara Pedanik

3. Richmann

1. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Tristan Toomas Kivisaar

3. Seebeck

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Lukas Lillelaid

3. Seebeck

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Emma Jürissaar

3. Wiedemann

2. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Ewert Klaar

3. Wiedemann

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt 60m jooksus

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt 600m jooksus

Anni Triin Soika

3. Wiedemann

II preemia Riiklikult õpilasleiutajate konkursilt

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 68 tundi

Kirke Karita Säärits

3. Wiedemann

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 11 tundi

Viktoria Volžinski

3. Wiedemann

2. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Loore Kilk

3. Öpik

2. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Oscar Maastik

3. Öpik

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt kaugushüppes

Rocco Maastik

3. Öpik

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Mattias Merilai

3. Öpik

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Sofia Radi

3. Öpik

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Marii Taklaja

3. Öpik

2. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Maria Toplaan

3. Öpik

2. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksul

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt kaugushüppes

Elin Kalmus

4. Ariste

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Karmela Kõiv

4. Ariste

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt 600m jooksus

Anderi Männiksaar

4. Ariste

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Conrad Olev

4. Ariste

2. koht Nutispordi Tallinna finaalis

Kristhor Tomi Vähi

4. Ariste

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Helena Jõepere

4. Ariste

1. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Ingel Aare

4. Richmann

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Friida Aid

4. Richmann

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 14 tundi

Johanna Berg

4. Richmann

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Stella Marta Felt

4. Richmann

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Mia Elisabeth Kajakas

4. Richmann

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 24 tundi

Saara Margaret Kaju

4. Richmann

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Liliis Kiskonen

4. Richmann

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 15 tundi

Verner Salumäe

4. Richmann

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Ingel Aare

4. Richmann

eripreemia Eesti Lastekirjandus Keskuses 4. klasside ettelugemise võistlusel “Ega mets tühi ole”

Eliise Kaarde

4. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Erlend Kaasiku

4. Seebeck

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 18 tundi

Kaarel Kadakas

4. Seebeck

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Sander Kask

4. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Neva Kattai

4. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 11 tundi

Miia Marta Pilliroog

4. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 17,5 tundi

Robin Tutt

4. Seebeck

55. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Liisbeth Vaasma

4. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 14 tundi

Loreen Triisa

4. Seebeck

1. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Emma Kase

4. Öpik

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 13 tundi

Karlotta Kuuda

4. Öpik

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 17 tundi

Ehe Liivas

4. Öpik

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 18 tundi

Sarah Toom

4. Öpik

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Samuel Vaasma

4. Öpik

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 13 tundi

Mirjam Veenpere

4. Öpik

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 18 tundi

Oliver Kaldalu

5. Ariste

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Kennert Kõiv

5. Ariste

3. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt 600m jooksus

Karl Leius

5. Ariste

1. koht Nutispordi Tallinna finaalis

4. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

Rianna Rebecca Rosenberg

5. Ariste

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Otto Vaher

5. Ariste

2. koht Nutispordi Tallinna finaalis

1. koht astronoomiaviktoriinil Pulsar

Eliisabeth Ääremaa

5. Ariste

1. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Kim Komtšatnikov

5. Humal

3. koht Nuputa võistluse piirkonna voorus

3.–4. koht 4_5_6__matasõbrad piirkondlikul võistlusel

5. koht Nuputa vabariiklikul lõppvoorul

Marie Kraag

5. Humal

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Robert Lepikson

5. Humal

1. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

1. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Marta Paron

5. Humal

1. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Jaanus Püvi

5. Humal

1. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

2. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

Loore Sarv

5. Humal

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Nora-Carolin Silkin

5. Humal

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 17 tundi

Laura Tammel

5. Humal

1. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Mariella Vaher

5. Humal

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Madeleine Jospehine Veerpalu

5. Humal

1. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Sten Mihkel Saadi

5. Humal

1. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Elizabeth Edur

5. Richmann

3. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Arved Hein

5. Richmann

3. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Jakob Ivaste

5. Richmann

3. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Karl-Erik Kudu

5. Richmann

3. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Henri Põder

5. Richmann

3. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

eripreemia Riiklikult õpilasleiutajate konkursilt

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 18 tundi

Robert Suurväli

5. Richmann

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 15 tundi

1. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Evamaria Albert

5. Seebeck

2. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt 600m jooksus

Greis Kalma

5. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 13,5 tundi

Ellen Kelder

5. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 19,5 tundi

Elsa Kelder

5. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 17,5 tundi

Iiris Koitmäe

5. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 21 tundi

Rasmus Mumma

5. Seebeck

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 31,5 tundi

Greete Raud

5. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 13 tundi

Arthur Sarap

5. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 23,5 tundi

Grete-Kaisa Sepp

5. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 24 tundi

Eva-Lotta Urke

5. Seebeck

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 29.5 tundi

Emma Jäär

5. Wiedemann

2. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Ralf Kaljurand

5. Wiedemann

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Uku Johannes Kelder

5. Wiedemann

2. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Mattias Loitmaa

5. Wiedemann

2. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

Anete Läte

5. Wiedemann

2. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

3. koht Nuputa võistluse piirkonna voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 14 tundi

5. koht Nuputa vabariiklikul lõppvoorul

Loore Poopuu

5. Wiedemann

2. koht 5. klasside koolisisesel õpioskuste olümpiaadil

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 21 tundi

Mattias Ringo

5. Wiedemann

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 12 tundi

Luisa Maari Sepp

5. Wiedemann

silmapaistev IT-õpilane

Luisa Maari Sepp

5. Wiedemann

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 27 tundi

Laura Lisanna Sisask

5. Wiedemann

1. koht piirkondlikus voorus Lydia Koidula nimeliselt etluskonkursilt “Koidulauliku valgel”

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 11 tundi

Rome Pukk

5. Öpik

1. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Tobias Aas

6.a

1. koht TLÜ haridusteaduste instituudi vabariiklikul õpioskuste talgutel

Nora Adeele Kalda

6.a

3. koht Nuputa võistluse piirkonna voorus

1. koht TLÜ haridusteaduste instituudi vabariiklikul õpioskuste talgutel

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders sügisesel etapil

9.–10. koht 4_5_6__matasõbrad piirkondlikul võistlusel

17. koht matemaatikavõistluselt Känguru

5. koht Nuputa vabariiklikul lõppvoorul

Joanna Nora Kaljola

6.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Maarja Leius

6.a

3. koht Nutispordi Tallinna finaalis

3. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

eripreemia Läänemere viktoriinil

1. koht TLÜ haridusteaduste instituudi vabariiklikul õpioskuste talgutel

76. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Oliver Paidra

6.a

2. koht Nutispordi Tallinna finaalis

1. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

3.–4. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

eripreemia Läänemere viktoriinil

1. koht TLÜ haridusteaduste instituudi vabariiklikul õpioskuste talgutel

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders kevadisel etapil

Kaspar Pormeister

6.a

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Felix Reinsalu

6.a

3.–4. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Eleen Sepp

6.a

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht TLÜ haridusteaduste instituudi vabariiklikul õpioskuste talgutel

Rudolf Suharov

6.a

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Rasmus Vau

6.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 20 tundi

Kertu Nõmm

6.a

2. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Frida Gabral

6.b

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Nele Niibo

6.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 22,5 tundi

Griffen Sirius Reintal

6.b

3. koht Nuputa võistluse piirkonna voorus

hõbemedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders sügisesel etapil

5. koht 4_5_6__matasõbrad piirkondlikul võistlusel

47. koht matemaatikavõistluselt Känguru

5. koht Nuputa vabariiklikul lõppvoorul

Liisa Laura Viru

6.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Kristina Elm

6.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 11 tundi

Emma Kuusma

6.d

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Aleksander Paul Annus

6.d

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Elisabeth Mi Arbeiter

6.d

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Tormi Arna

6.d

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 10 tundi

Marcel Averian Aganitš

7.a

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Nelli Altoa

7.a

2.–3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Oskar Harry Hazlehurst

7.a

1. koht 7. klasside inglise keele ainevõistluse koolivoorus

Ludvig Janisk

7.a

3. koht 7. klasside inglise keele ainevõistluse koolivoorus

Mette Klaas

7.a

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Richard Olev

7.a

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht looduse tundmise võistlusel

1.–2. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Emma Tischler

7.a

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Lisete Koit

7.a

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

2. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

Mari-Liis Luts

7.b

7. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht looduse tundmise võistlusel

Sebastian Nuutmann

7.b

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt palliviskes

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt kaugushüppes

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

3. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt kaugushüppes

3. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

Loore Marie Nuutmann

7.b

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Kristjan Pärnik

7.b

võistkondlik 2. koht piirkondlikul vene keele ainevõistlusel

Nora Olivia Rannala

7.b

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Rocco Vaks

7.b

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Freia Maria Vikkisk

7.b

9. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Rasmus Lutter

7.c

9.–10. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Paula Puhtla

7.c

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Tony Tristan Laurik

7.c

võistkondlik 2. koht piirkondlikul vene keele ainevõistlusel

Anni Aalberg

7.d

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Hedvig Maria Harjo

7.d

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

3. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht 7. klasside inglise keele ainevõistluse koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht Läänemere viktoriinil

6. koht võistlusel „Siniroheline maa“

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

77. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Lisette Jäätma

7.d

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

3. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 27 tundi

Kaspar Konist

7.d

2.–3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

3. koht looduse tundmise võistlusel

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 61 tundi

Elly Cisela Kraus

7.d

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 35 tundi

Krete Karolin Kõrvek

7.d

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

3. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht võistlusel „Loogiline loodusteadus“

4. koht võistlusel „Siniroheline maa“

3. koht looduse tundmise võistlusel

1. koht robootikavõistluse First Lego League eelvoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 34 tundi

Gustav Lamp

7.d

1. koht Läänemere viktoriinil

Mario Levorato

7.d

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

Mia Lucia Liivak

7.d

10. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 31 tundi

Iris Meigas

7.d

2.–3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1. koht robootikavõistluse First Lego League eelvoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 30 tundi

Allika Inkeri Moser

7.d

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksul

3. koht keemiaolümpiaadi piirkonna- ja lõppvoorus

2.–3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1.–2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht linnuviktoriinil

10. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht Nuputa võistluse piirkonna voorus

1. koht Nutispordi Tallinna finaalis

6. koht Nutispordi vabariiklikul võistlusel

1. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonna- ja lõppvoorus

10. koht matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus

Erik Jürgen Moser

7.d

1. koht robootikavõistluse First Lego League eelvoorus

Karl Mägi

7.d

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

3. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

Maia Maria Mänd

7.d

1. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

3. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

Silvia Nafthal

7.d

2. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonna- ja lõppvoorus

1.–2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht võistlusel „Loogiline loodusteadus“

1. koht võistlusel „Siniroheline maa“

3. koht looduse tundmise võistlusel

1.–2. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Carmen Nafthal

7.d

2.–3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Sten-Erik Päeren

7.d

2. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

1. koht robootikavõistluse First Lego League eelvoorus

Rasmus Raadla

7.d

1. koht robootikavõistluse First Lego League eelvoorus

Aaron-Hans Remi

7.d

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

silmapaistev IT-õpilane

1. koht robootikavõistluse First Lego League eelvoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 29 tundi

Ralf Rasmus Rätsepp

7.d

2.–3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht Nuputa vabariiklikus lõppvoorus

Mari Elsbet Sits

7.d

10. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonna- ja lõppvoorus

1. koht robootikavõistluse First Lego League eelvoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 29 tundi

2. koht Nutispordi Tallinna finaalis

pronksmedal Nutispordi vabariiklikul võistlusel

Kristofer Süvari

7.d

1. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

3. koht Nuputa võistluse piirkonna voorus

77. koht matemaatikavõistluselt Känguru

2. koht Tallinna kesklinna koolide teateujumisvõistlustelt

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Martin Teedla

7.d

3. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht robootikavõistluse First Lego League eelvoorus

3. koht Nuputa võistluse piirkonna voorus

6. koht Nuputa vabariiklikus lõppvoorus

Eliise Tiik

7.d

2.–3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

Kristofer Torokoff

7.d

2.–3. koht õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht Tallinna kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustelt pendelteatejooksus

1. koht robootikavõistluse First Lego League eelvoorus

3. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

30. koht matemaatikavõistluselt Känguru

6. koht Nuputa vabariiklikus lõppvoorus

Raul Vaino

7.d

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

1.–2. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

silmapaistev IT-õpilane

Karl-Robin Koppel

7.d

5. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

Ralf Kaasiku

8.a

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 21 tundi

Mike Hideo Kahar

8.a

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Rachel Karolin Kunda

8.a

silmapaistev loovtöö

Laure Luts

8.a

2. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

5. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

Hugo Malmsten

8.a

3. koht Tallinna kesklinna koolide murdmaateatejooksus

Andra Kerit Pedak

8.a

silmapaistev loovtöö

Aaron Torm Peebo

8.a

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 23 tundi

Tom-Tristan Romeikis

8.a

1. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Sander Talts

8.a

6. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Rasmus Tähepõld

8.a

silmapaistev loovtöö

Loviise Võigemast

8.a

silmapaistev loovtöö

Karl Feliks Kedelauk

8.b

silmapaistev loovtöö

Kristjan Klein

8.b

3. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

4.–5. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

individuaalne pronksmedal ja meeskondlik 2. koht virtuaalsel Euroopa geograafiaolümpiaadil

Eva Lotta Paavel

8.b

silmapaistev loovtöö

Kim Thor Saan

8.b

silmapaistev lovtöö

Sonja Loore Vaaks

8.b

silmapaistev loovtöö

Aleksandra Daniljuk

8.c

silmapaistev loovtöö

Lukas Heina

8.c

silmapaistev loovtöö

Carl Aleksander Katalsepp

8.c

silmapaistev loovtöö

Hendrik Link

8.c

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Juliet Marii Peets

8.c

1. koht kunstiõpetuse olümpiaadi koolivoorus

Triinu Träss

8.c

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

8 tundi õpilasmentorlust

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 45 tundi

Mirtha Ingel Velleste

8.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 40 tundi

Rebekka Katariina Vihurila

8.c

silmapaistev loovtöö

Oliver Aavik

8.d

14. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Elisabeth Jõgi

8.d

1. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

5.–6. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

silmapaistev loovtöö

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

16. koht emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus

Karola Kallaste

8.d

3. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

Liise Lillelaid

8.d

66. koht matemaatikavõistluselt Känguru

3. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 800m jooksus

2. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt kettaheites

Samuel Lubjak

8.d

silmapaistev loovtöö

Klarika Metsala

8.d

silmapaistev loovtöö

Mathias Männikov

8.d

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Mia India Nimmerfeldt

8.d

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3.–4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Ralf-Martin Olev

8.d

3. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

6. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

Raul Pata

8.d

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

6. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1.–2. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

5.–8. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht looduse tundmise võistlusel

5. koht ja III järgu diplom matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus

Rasmus Randmäe

8.d

8. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

8. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

Randel Rannamägi

8.d

7. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

13. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

Marta Ründva

8.d

12. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

silmapaistev loovtöö

5. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

Marta Saare

8.d

2. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht linnuviktoriinil

18. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

2. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt kaugushüppes

Margarita Zahharova

8.d

7. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

3.–4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

Talvi Treiberg

8.d

silmapaistev loovtöö

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Hannes Vaabel

8.d

5.–6. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Lisa Maribel Alender

9.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 20 tundi

Jenna Antsu

9.a

silmapaistev loovtöö

Siim Oskar Hääl

9.a

silmapaistev loovtöö

Kaarel-Eik Kasemets

9.a

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

1. koht Tallinna meistrivõistlustelt 2000m murdmaajooksus

Karl Egert Koemets

9.a

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Mia Lee Kähri

9.a

20. koht vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadil

7.–8. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

4. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

Kaspar Kähri

9.a

8. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

7.–8. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

9. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht looduse tundmise võistlusel

7.-8. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Kaarel Leppsalu

9.a

5. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

Mirel Luts

9.a

3. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

Säde Noormets

9.a

14. koht vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadil

silmapaistev loovtöö

1. koht eesti keele võistlusel „Salakeel“

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Johannes Erik Pajumaa

9.a

9.–10. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 23 tundi

10. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkondlikus voorus

Lennart Parašin

9.a

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Carolyn Jaqueline Raba

9.a

silmapaistev loovtöö

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 30 tundi

Margit Reino

9.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 23 tundi

Elis Getter Tamm

9.a

silmapaistev loovtöö

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 37 tundi

Kirke Vain

9.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 48 tundi

Hanna Hiienõmm

9.b

20 tundi õpilasmentorlust

Iris Kristel Juurikas

9.b

silmapaistev loovtöö

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 98 tundi

Mariann Lamp

9.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 37 tundi

Karel Kristjan Leedo

9.b

silmapaistev loovtöö

silmapaistev pühendumine ja panustamine kooliellu

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 268 tundi

2. koht Harjumaa Kaitseliidu võistlusel „Luurekas“

Karl Kristjan Naissoo

9.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 33 tundi

Laura Marii Palo

9.b

1. koht kesk- ja põhikoolide väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil meeskondlikus arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 27 tundi

Anett Keona Saar

9.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 37 tundi

Lisandra Salong

9.b

silmapaistev loovtöö

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 64 tundi

Sebastian Salumäe

9.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 28 tundi

Loore Liis Sõnajalg

9.b

silmapaistev loovtöö

1. koht kesk- ja põhikoolide väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil meeskondlikus arvestuses

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 60 tundi

Liis Truuverk

9.b

silmapaistev loovtöö

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 61 tundi

Katariina Alexandra Veerpalu

9.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 138 tundi

Hannuk Vernik

9.b

silmapaistev loovtöö

Georg Sebastian Järvet

9.b

1. koht kesk- ja põhikoolide väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil meeskondlikus arvestuses

3. koht kesk- ja põhikoolide väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil individuaalarvestuses

Marie Aamisepp

9.c

silmapaistev loovtöö

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 41 tundi

Lisett Aasmets

9.c

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 27 tundi

Siim Eenma

9.c

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 49 tundi

Dana Halla

9.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 20 tundi

Alisa Masli

9.c

silmapaistev loovtöö

Marii Meesak

9.c

2. koht kunstiõpetuse olümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 22 tundi

Marta Meesak

9.c

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 26 tundi

Miikael Metsala

9.c

silmapaistev loovtöö

Jade Liis Vaher

9.c

3. koht kunstiõpetuse olümpiaadi koolivoorus

Sten-Markus Ehavald

9.d

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

3. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 100m jooksus

3. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

2. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 300m jooksus

Livia Filipozzi

9.d

2. koht Tallinna meistrivõistlustelt 500m murdmaajooksus

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 100m jooksus

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

Romi Härginen

9.d

silmapaistev loovtöö

7. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Oliver Iida

9.d

3. koht Nutispordi Tallinna finaalis

4. koht Nutispordi vabariiklikul võistlusel

Klaudia Vanessa Kahre

9.d

silmapaistev loovtöö

5. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

13.–16. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Kreete Kallaste

9.d

10. koht vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadil

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 54 tundi

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

Taavo Lippus

9.d

15. koht vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadil

20. koht füüsika lahtisel võistlusel

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

9. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht vabariiklikul keemiaolümpiaadil

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Sebastian Lotman

9.d

silmapaistev loovtöö

2. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

10. koht emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus

Merilis Moppel

9.d

1. koht vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadil

silmapaistev loovtöö

10. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

1.–2. koht bioloogiaviktoriinil „Valge bioloogia“ 9. klasside arvestuses

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht vabariiklikul keemiaolümpiaadil

3.–4. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht looduse tundmise võistlusel

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 20 tundi

pronksmedal rahvusvaheliselt loodusteaduste olümpiaadilt

Marten Männa

9.d

silmapaistev loovtöö

3. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

silmapaistev pühendumine ja panustamine kooliellu

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 55 tundi

Sten-Tristan Romeikis

9.d

11. koht vabariiklikul keemiaolümpiaadil

2. koht informaatikaolümpiaadi eelvoorus

Richard Ründva

9.d

13. koht vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadil

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

4. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

9.–10. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Henri Saarnak

9.d

4. koht vabariiklikul loodusteaduste olümpiaadil

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

10.–11. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht Nutispordi Tallinna finaalis

kuldmedal Nutispordi vabariiklikul võistlusel

Miia Kristin Soika

9.d

7. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 32 tundi

Oskar Soosaar

9.d

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Sonja Tõnisberg

9.d

1. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

Lisanna Ümarik

9.d

3. koht bioloogiaviktoriinil „Valge bioloogia“ 9. klasside arvestuses

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht looduse tundmise võistlusel

Catherine Kuusk

2. koht Nutispordi Tallinna finaalis

Laura Aavik

G1 MAT-IN

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

Cathleen Marie Allmann

G1 MAT-IN

3. koht informaatikaviktoriini Kobras I voorus

2. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Reti Eedra

G1 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 108 tundi

Hanna Marii Mängel

G1 MAT-IN

rahvusvahelisel võistlusel BEST IN ENGLISH 5. koht vabariigis

rahvusvahelisel inglise keele ainevõistlusel Hippo 4 poolfinaal, GAG arvestuses 1. koht

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 93 tundi

Risto Pernits

G1 MAT-IN

1. koht Tallinna meistrivõistlustelt 3000m murdmaajooksus

Eva-Lota Puusepp

G1 MAT-IN

2. koht ajaoo-olümpiaadi piirkonnavoorus

11.–12. koht ajaoo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3.–4. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

rahvusvahelisel inglise keele ainevõistlusel Hippo 4, GAG arvestuses 3. koht

Tormi Magnus Raidvere

G1 MAT-IN

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1.–2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

14. koht maateaduste olümpiaadil

Grete Liis Reimand

G1 MAT-IN

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 133 tundi

Rasmus Ründva

G1 MAT-IN

1. koht RVTHVStP reaalainete olümpiaadil keemias 10. klasside arvestuses

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Rasmus Seljamäe

G1 MAT-IN

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Tiina Talisoo

G1 MAT-IN

10. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Leon Tammel

G1 MAT-IN

3. koht ajaoo-olümpiaadi piirkonnavoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 69 tundi

5. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

2. koht Harjumaa Kaitseliidu võistlusel „Luurekas“

2. koht Harjumaa Kaitseliidu võistlusel „Luurekas“

Roberta Uusmaa

G1 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 83 tundi

Hugo Saks

G1 MAT-IN

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Märten Koll

G1 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 51 tundi

Paula Kristiina Valter

G1 MAT-IN

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Anna-Sofie Aaslaid

G1 PR-IN

1.–2. koht tõlkevõistluse Juvenes Translatores koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tund – 50 tundi

Adriana Augusta Aganitš

G1 PR-IN

9.–10. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

Vincent Assor

G1 PR-IN

2. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht ajaoo-olümpiaadi piirkonnavoorus

15.–17. koht ajaoo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

1.–2. koht looduse tundmise võistlusel

Margareta Jagomägi

G1 PR-IN

aastaraamatu 2021/2022 toimetaja

Carmen Kaalo

G1 PR-IN

aastaraamatu 2021/2022 toimetaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 356 tundi

Gertrud Kattago

G1 PR-IN

aastaraamatu 2021/2022 toimetaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 355 tundi

Katerina Manuilova

G1 PR-IN

5.–6. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht Läänemere viktoriinil

Mia Mõisnik

G1 PR-IN

aastaraamatu 2021/2022 toimetaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 334 tundi

Emma Nahkor

G1 PR-IN

1. koht Läänemere viktoriinil

Katrina Ojari

G1 PR-IN

aastaraamatu 2021/2022 toimetaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 322 tundi

Marili Põlluaas

G1 PR-IN

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

aastaraamat 2021/2022 toimetaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 320 tundi

Karoliina Liis Ruuto

G1 PR-IN

10.–12. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Silja-Liis Same

G1 PR-IN

1.–2. koht tõlkevõistluse Juvenes Translatores koolivoorus

14. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

7. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

7.–9. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Marta Pauliine Sild

G1 PR-IN

1. koht Tallinna koolinoorte võistlustel males (võistkondlik)

1. koht Tallinna koolinoorte mõttemängude võistlustel

aastaraamatu 2021/2022 toimetaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 369 tundi

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Johanna Sova

G1 PR-IN

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

Minna Lydia Terasmaa

G1 PR-IN

1.–2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Marian Traus

G1 PR-IN

aastaraamatu 2021/2022 toimetaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 331 tundi

Annabel Alaveer

G1 RE-LO

1.–2. koht looduse tundmise võistlusel

Karoliine Hirmat

G1 RE-LO

4.–5. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

pronksdiplom muusikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

63. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Anri Ilves

G1 RE-LO

7. klassi õpilaste FLL robootikavõistluse meeskonna juhendamine

Sander Kaal

G1 RE-LO

17. koht Füüsika lahtisel võistlusel

5. koht väitlusturniiril START meeskondlikus arvestuses

2. koht RVTHVStP reaalainete olümpiaadil füüsikas 10. klasside arvestuses

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

9.–11. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1.–2. koht looduse tundmise võistlusel

Toomas Kaasik

G1 RE-LO

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Mia-Liis Karu

G1 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 112 tundi

Jaana Kers

G1 RE-LO

2. koht ajaoo-olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht ajaoo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

Joel Erik Loos

G1 RE-LO

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Johanna Martinson

G1 RE-LO

5. koht väitlusturniiril START meeskondlikus arvestuses

8. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

5.–6. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1.–2. koht looduse tundmise võistlusel

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 86 tundi

Jonas Oliveira

G1 RE-LO

6. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Henri Palgi

G1 RE-LO

5. koht väitlusturniiril START meeskondlikus arvestuses

Elsa Maria Peep

G1 RE-LO

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

8. koht matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

47. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Kris Aron Pihlak

G1 RE-LO

4. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Rain Piiber

G1 RE-LO

4. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Airi Saar

G1 RE-LO

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Karl Oskar Uibokant

G1 RE-LO

1. koht Tallinna koolinoorte võistlustel males (võistkondlik)

8. koht ja III järk matemaatika sügisesel lahtisel võistlusel

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

14. koht matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Maria-Elisabeth Viies

G1 RE-LO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

Eva Lotta Sõnajalg

G1 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 81 tundi

Tristan Koit

G1 RO

silmapaistev IT-õpilane

Triinu Kresmer

G1 RO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Rasmus Rannula

G1 RO

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Eliise Siimann

G1 RO

2. koht Tallinna meistrivõistlustelt sulgpallis

Pärtel Erik Sits

G1 RO

6. koht ajaoo-olümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht ajaoo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

rahvusvahelise inglise keele ainevõistluse Hippo 4 GAG arvestuses 2. koht

Pärtel Eimel Tonka

G1 RO

4. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Aliise Litvinov

G1 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 216 tundi

Eliise Gertrud Põlluvee

G1 RO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Pauliine Ross

G1 RO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Maribel Arge

G1 RO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Karoli Vahemets

G1 RO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Annabel Agasild

G2 MAT-IN

Eesti Psühholoogide Liidu eriauhind riiklikult teadustööde konkursilt

rahvusvaheliste koostööpartnerite eriauhind riiklikult teadustööde konkursilt – Eesti esindamine London International Youth Science Forum’ile 2022 (LIYSF)

Maipeo 2022 peakorraldaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 96 tundi

ÕE väljaande Ausõna peatoimetaja

Liisa Maria Kull

G2 MAT-IN

üleriigiliselt Eesti laadalt õpilasfirmale Limonata tunnustus “parima reklaamiklipi tegija”

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 63 tundi

Laura Lall

G2 MAT-IN

üleriigiliselt Eesti laadalt õpilasfirmale Limonata tunnustus “parima reklaamiklipi tegija”

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Kutt Kaaren Lepik

G2 MAT-IN

57. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Artur Levandi

G2 MAT-IN

õpilasfirmaga Flexa osalemine üleriigilisel võistlusel “Parim õpilasfirma 2022” finaalis

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 51 tundi

Anna Milena Linder

G2 MAT-IN

1.–3. koht bioloogiaviktoriin “Valge bioloogia”

7.–9. koht ajaoo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

osalemine riikliku teadustööde konkursi 2. voorus

1. koht RVTHVStP reaalainete olümpiaadil keemias 11. klasside arvestuses

1.–2. koht tõlkevõistluse Juvenes Translatores koolivoorus

1. koht rahvusvahelisel tõlkevõistlusel Juvenes Translatores

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

7.–10. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht vabariiklikul bioloogiaolümpiaadil

2. koht vabariiklikul tehnikaolümpiaadil

13.–14. koht vabariiklikul keemiaolümpiaadil

1. koht Energiatehnoloogia erialavõitlusel

rahvusvahelise inglise keele ainevõistluse Hippo 5 poolfinaal, GAG arvestuses 1. koht

2. koht Läänemere viktoriinil

2. koht geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

hõbemedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders 2020/2021 finaalis

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders sügisesel etapil

2. koht TalTechi lahtisel majandusvõistlusel

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders talvisel etapil

1. koht majandusolümpiaadi piirkonnavoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 247 tundi

1. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

30. koht matemaatikavõistluselt Känguru

8. koht ja III järgu diplom majandusolümpiaadi lõppvoorus

Hõbemedal rahvusvahelisel geograafiaolümpiaadil

4 medalit rahvusvahelisel maateaduste olümpiaadil: sealhulgas kuldmedal individuaalses andmekaeves ja kuldmedal võistkondliku uuringuprojekti eest

2. koht riigikaitse ainevõistlusel Hakk

Mattias Minejev

G2 MAT-IN

2. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Claudia Olev

G2 MAT-IN

1.–2. koht tõlkevõistluse Juvenes Translatores koolivoorus

esiletõstetud töö rahvusvahelisel tõlkevõistlusel Juvenes Translatores

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht RVTHVStP reaalainete olümpiaadil keemias 11. klasside arvestuses

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht vabariiklikul bioloogiaolümpiaadil

17.–18. koht vabariiklikul keemiaolümpiaadil

7. koht maateaduste olümpiaadil

1. koht vabariiklikult kunstikonkursilt “Kasulik kunst?! Jätkusuutlik teos”

Maipidu 2022 peakorraldaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 257 tundi

2. koht riigikaitse ainevõistlusel Hakk

Nora Reinsalu

G2 MAT-IN

õpilasfirmaga Mani osalemine üleriigilisel võistlusel “Parim õpilasfirma 2022” finaalis

auhind “Parim müügistrateegia” õpilasfirmale Mani Tartu Kaubamaja õpilasfirmade laadalt

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 72 tundi

Marleen Roomet

G2 MAT-IN

üleriigiliselt Eesti laadalt õpilasfirmale Limonata tunnustus “parima reklaamiklipi tegija”

Märten Rosin

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 67 tundi

Grete Sakteos

G2 MAT-IN

1.–4. koht Tiina Tammanni mõttekonkursil

10. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Haridus- ja Teadusministeeriumi eriauhind , Tartu Ülikooli eriauhind  ja Argo kirjastuse eriauhind õpilaste riiklikult teadustööde konkursilt

3. koht tõlkevõistluse Juvenes Translatores koolivoorus

kuldmedal Nutispordi vabariiklikul rahvaspordipäeval

Mathilda Salum

G2 MAT-IN

6. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

õpilasfirmaga Mani osalemine üleriigilisel võistlusel “Parim õpilasfirma 2022” finaalis

auhind “Parim müügistrateegia” õpilasfirmale Mani Tartu Kaubamaja õpilasfirmade laadalt

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 60 tundi

Robin Ricco Savipõld

G2 MAT-IN

1. koht Nutispordi Tallinna finaalis

kuldmedal Nutispordi vabariiklikul võistlusel

Arthur Nicholas Slaven

G2 MAT-IN

üleriigiliselt Ülemiste keskuse õpilasfirmade laadalt õpilasfirmale FONS Tallinna Sadama eripreaamia

üleriigiliselt Kristiine keskuse õpilasfirmade laadalt õpilasfirmale FONS tunnustus “Parim müügimeeskond”

Maria Säkki

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 62 tundi

Hugo Tristan Tammik

G2 MAT-IN

õpilasfirmaga Flexa osalemine üleriigilisel võistlusel “Parim õpilasfirma 2022” finaalis

Siim Viilukas

G2 MAT-IN

üleriigiliselt Ülemiste keskuse õpilasfirmade laadalt õpilasfirmale FONS Tallinna Sadama eripreaamia

üleriigiliselt Kristiine keskuse õpilasfirmade laadalt õpilasfirmale FONS tunnustus “Parim müügimeeskond”

8.–9. koht majandusolümpiadi piirkonnavoorus

Uku Gross

G2 PR-IN

1. koht Tallinna koolinoorte võistlustel males (võistkondlik)

Ida Liisa Junti

G2 PR-IN

8. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Eva Karmen Kasemets

G2 PR-IN

4. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht prantsuse keele olümpiaadi Baltimaade voorus

Iris Kreegi

G2 PR-IN

12.–13. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

8. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 57,5 tundi

Oliver Kruuspan

G2 PR-IN

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 62,5 tundi

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt kaugushüppes

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 100m jooksus

Gretel Ingel Kuusk

G2 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 164 tundi

Emil Laanemets

G2 PR-IN

3. koht Tallinna koolinoorte võistlustel males (individuaalarvestus)

1. koht Tallinna koolinoorte võistlustel males (võistkondlik)

üleriigiliselt õpilasfirmade jõululaadalt ÕF RingaLux liikmele tunnustus “Särav laadatäht”

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 90 tundi

Oliver Lond

G2 PR-IN

kultuuripärandi populariseerimise eripreemia ÕF Sõnausus üleriigiliselt õpilasfirmade jõululaadalt

Madleena Mattus

G2 PR-IN

2. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

eriauhind prantsuse keele olümpiaadi Baltimaade voorus

Sanna Mitt

G2 PR-IN

Kultuuripärandi populariseerimise eripreemia ÕF Sõnausus üleriigiliselt õpilasfirmade jõululaadalt

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 119 tundi

Jens Erik Nielsen

G2 PR-IN

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Margaret Oll

G2 PR-IN

3. koht eesti kirjanduse olümpiaadi vabariiklikus voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 122 tundi

Isabel Rätsep

G2 PR-IN

3. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

6. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht prantsuse keele olümpiaadi Baltimaade voorus

Kultuuripärandi populariseerimise eripreemia ÕF Sõnausus üleriigiliselt õpilasfirmade jõululaadalt

Liisa-Maria Saar

G2 PR-IN

Kultuuripärandi populariseerimise eripreemia ÕF Sõnausus üleriigiliselt õpilasfirmade jõululaadalt

Susanna Teimann

G2 PR-IN

3. koht eesti kirjanduse olümpiaadi vabariiklikus voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 127 tundi

Grete Liina Tuuksam

G2 PR-IN

3. koht eesti kirjanduse olümpiaadi vabariiklikus voorus

Maipidu 2022 peakorraldaja

Hella Tõnts

G2 PR-IN

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

Mariela Hernandez

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 52 tundi

Anne-Mai Adamberg

G2 RE-LO

1. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

10. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil

7. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1.–2. koht looduse tundmise võistlusel

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 62,5 tundi

Bruno Filipozzi

G2 RE-LO

3. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht rahatarkuse viktoriinil

Elisabet Jääger

G2 RE-LO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

õpilasfirmaga Mani osalemine üleriigilise võistluse “Parim õpilasfirma 2022” finaalis

auhind “Parim müügistrateegia” õpilasfirmale Mani Tartu Kaubamaja õpilasfirmade laadalt

6. koht linnuviktoriinil

1. koht rahatarkuse viktoriinil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 53 tundi

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Kätliin-Hedvig Kaasik

G2 RE-LO

2. koht rahatarkuse viktoriinil

Anette Kampus

G2 RE-LO

2. koht rahatarkuse viktoriinil

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Kaspar Kruusement

G2 RE-LO

63. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Helena Mai Lannes

G2 RE-LO

3. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

28. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Tõnis Lees

G2 RE-LO

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

2. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt odaviskes

3. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt kuulitõukes

Joosep Lukin

G2 RE-LO

auhind “Parim toode” õpilasfirmale Seif Tartu Kaubamaja õpilasfirmade laadalt

õpilasfirmaga Seif osalemine üleriigilise võistluse “Parim õpilasfirma 2022” finaalis

üleriigiliselt võistluselt “Parim õpilasfirma 2022” eripreemia õpilasfirmale Seif – parim õpilasfirma e-pood

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 52,5 tundi

63. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Ronja Niine Lõhmuste

G2 RE-LO

2. koht RVTHVStP reaalainete olümpiaadil füüsikas 11. klasside arvestuses

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

17.–18. koht vabariiklikul keemiaolümpiaadil

13. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders kevadisel etapil

10. koht TALTECHi koolimatemaatika olümpiaadil

8. koht emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus

Marten Mehide

G2 RE-LO

19. koht Füüsika lahtisel võistlusel

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

10. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht vabariiklikul tehnikaolümpiaadil

14. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

16. koht matemaatika sügisesel lahtisel võistlusel

6. koht informaatikaolümpiaadi lahtisel võistlusel

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders sügisesel etapil

4. koht insenerivõistlusel Enginaator

silmapaistev IT-õpilane

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders talvisel etapil

6. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

57. koht matemaatikavõistluselt Känguru

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders kevadisel etapil

5. koht TALTECHi koolimatemaatika olümpiaadil

Madis Mäesalu

G2 RE-LO

2. koht rahatarkuse viktoriinil

Henri Paul

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 85 tundi

Emilia Thea Pello

G2 RE-LO

2. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

hõbediplom ja eripreemia parima kontserdiarvustuse eest muusikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

õpilasfirmaga Mani osalemine üleriigilise võistluse “Parim õpilasfirma 2022” finaalis

auhind “Parim müügistrateegia” õpilasfirmale Mani Tartu Kaubamaja õpilasfirmade laadalt

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 65,5 tundi

Kaspar Põldvee

G2 RE-LO

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Karl Kennet Pärnamägi

G2 RE-LO

rahvusvahelisel inglise keele ainevõistlusel Hippo 5 GAG arvestuses 2. koht

Mattis Reinola

G2 RE-LO

2. koht rahatarkuse viktoriinil

4. koht insenerivõistlusel Enginaator

silmapaistev IT-õpilane

Anni Romandi

G2 RE-LO

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

70. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Smaragda Luchia Sarana

G2 RE-LO

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Ron Jonathan Singson

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 115 tundi

Elin Lee Solman

G2 RE-LO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

Suvi Sumberg

G2 RE-LO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

8. koht ajaoo-olümpiaadi piirkonnavoorus

silmapaistev pühendumine ja panustamine kooliellu

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 180,5 tundi

Rasmus Talts

G2 RE-LO

3. koht RVTHVStP reaalainete olümpiaadil füüsikas 11. klasside arvestuses

9. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht vabariiklikul tehnikaolümpiaadil

15. koht vabariiklikul keemiaolümpiaadil

10. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht rahatarkuse viktoriinil

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders talvisel etapil

10. koht matemaatikavõistluselt Känguru

hõbemedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders kevadisel etapil

Mairo Trump

G2 RE-LO

10. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht rahatarkuse viktoriinil

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

5.–6. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

98. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Erik Tuisk

G2 RE-LO

19. koht informaatikaolümpiaadi lahtisel võistlusel

4. koht insenerivõistlusel Enginaator

Joonas Väli

G2 RE-LO

4. koht filosoofiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Kerstin Üksvärav

G2 RE-LO

5. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

6. koht maateaduste olümpiaadil

teadussaates Rakett69 osalemine

Elisabeth Astok

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 60 tundi

Haldja Hermaküla

G2 RO

1.–2. koht tõlkevõistluse Juvenes Translatores koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 55 tundi

Berit Hiie

G2 RO

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

Sten Ingerainen

G2 RO

auhind “Parim toode” õpilasfirmale Seif Tartu Kaubamaja õpilasfirmade laadalt

õpilasfirmaga Seif osalemine üleriigilise võistluse “Parim õpilasfirma 2022” finaalis

üleriigiliselt võistluselt “Parim õpilasfirma 2022” eripreemia õpilasfirmale Seif – parim õpilasfirma e-pood

Marvin Inno

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 223 tundi

Kirke Jõeste

G2 RO

4.–5. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

hõbediplom muusikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Epp Kulmar

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 60 tundi

Oliver Kõre

G2 RO

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

õpilasfirmaga Flexa osalemine üleriigilisel võistlusel “Parim õpilasfirma 2022” finaalis

üleriigiliselt õpilasfirmade jõululaadalt ÕF Flexa liikmele tunnustus “Särav laadatäht”

Mikk Lainevool

G2 RO

1.–2. koht tõlkevõistluse Juvenes Translatores koolivoorus

Leena Mikkin

G2 RO

Maipidu 2022 peakorraldaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 67 tundi

Jesper Mattias Mägi

G2 RO

üleriigiliselt õpilasfirmade jõululaadalt ÕF Haip liikmele tunnustus “Särav laadatäht”

Lisandra Nirgi

G2 RO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

3. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt kõrgushüppes

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 4x100m teatejooksus

Sander Paenurm

G2 RO

silmapaistev pühendumine ja panustamine kooliellu

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 162 tundi

Riin Erleen Peiker

G2 RO

rahvusvahelisel inglise keele ainevõistlusel Hippo 5 GAG arvestuses 3. koht

Mariela Pluutus

G2 RO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Mart Sarnet

G2 RO

üleriigiliselt Ülemiste keskuse õpilasfirmade laadalt õpilasfirmale FONS Tallinna Sadama eripreaamia

üleriigiliselt Kristiine keskuse õpilasfirmade laadalt õpilasfirmale FONS tunnustus “Parim müügimeeskond”

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 120 tundi

Luisa Viisileht

G2 RO

Vabalava 2022 peakorraldaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 173 tundi

Kristin Üksvärav

G2 RO

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

Esiletõstetud töö rahvusvahelisel tõlkevõistlusel Juvenes Translatores

2. koht rahatarkuse viktoriinil

2. koht rahatarkuse viktoriinil

Ken Martin Aunpu

G3 MAT-IN

reaalainete õppetool tunnustab õppefilmi “Trigonomeetriliste võrrandite graafiline lahendamine” loomise eest

Ken-Erik Aus

G3 MAT-IN

rahvusvahelise võistluse BEST IN ENGLISH 9. koht vabariigis

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders talvisel etapil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 364 tundi

98. koht matemaatikavõistluselt Känguru

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders kevadisel etapil

3. koht TALTECHi koolimatemaatika olümpiaadil

Lovisa Luka Hiiop

G3 MAT-IN

1. koht kunstiõpetuse olümpiaadi koolivoorus

1. koht kunstiõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

1.–2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

humanitaarainete õppetool tunnustab õppefilmi “Kunstistiilid Tallinna vanalinnas” loomise eest

11. koht vabariiklikul kunstiolümpiaadil

Darius Kosk

G3 MAT-IN

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders talvisel etapil

reaalainete õppetool tunnustab õppefilmi “Trigonomeetriliste võrrandite graafiline lahendamine” loomise eest

36. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Sofia Kõrs

G3 MAT-IN

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

Lilian Källo

G3 MAT-IN

humanitaarainete õppetool tunnustab õppefilmi “Sodrimmonepts” loomise eest

Paulina Lo Luik

G3 MAT-IN

humanitaarainete õppetool tunnustab õppefilmi “Sodrimmonepts” loomise eest

Triinu Luts

G3 MAT-IN

1.–2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht linnuviktoriinil

humanitaarainete õppetool tunnustab õppefilmi “Kunstistiilid Tallinna vanalinnas” loomise eest

12. koht vabariiklikul bioloogiaolümpiaadil

Rasmus Palk

G3 MAT-IN

reaalainete õppetool tunnustab õppefilmi “Trigonomeetriliste võrrandite graafiline lahendamine” loomise eest

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 76 tundi

Anna-Marie Parktal

G3 MAT-IN

humanitaarainete õppetool tunnustab õppefilmi “Sodrimmonepts” loomise eest

Piret Pihl

G3 MAT-IN

humanitaarainete õppetool tunnustab õppefilmi “Sodrimmonepts” loomise eest

7. koht TALTECHi koolimatemaatika olümpiaadil

Sander Piik

G3 MAT-IN

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

võõrkeelte õppetool tunnustab õppefilmi „Peamaja giidituur“ loomise eest

2. Tallinna koolinoorte võistlustel gomokus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 96 tundi

3. koht Nutispordi Tallinna finaalis

5. koht Nutispordi vabariiklikul võistlusel

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 400m jooksus

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 800m jooksus

Ricco Rosin

G3 MAT-IN

silmapaistev pühendumine ja panustamine kooliellu

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 358 tundi

Teele Saag

G3 MAT-IN

humanitaarainete õppetool tunnustab õppefilmi “Kunstistiilid Tallinna vanalinnas” loomise eest

Karl Saar

G3 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 62 tundi

Bali Valdur

G3 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 51 tundi

Sten Hendrik Vokk

G3 MAT-IN

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

Kirke Kits

G3 PR-IN

2. koht Läänemere viktoriinil

Sarah Bouirabdane

G3 PR-IN

11. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

9.–10. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

võõrkeelte õppetool tunnustab õppefilmi „Vene keele vestlusteemad“ loomise eest

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 98 tundi

Anette Kangur

G3 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 148 tundi

Hanna Kirsipuu

G3 PR-IN

loodusainete õppetool tunnustab õppefilmi “Geneetika” loomise eest

Lauri-Ürjo Mere

G3 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 317 tundi

Olivia Neidre

G3 PR-IN

osalemine riiklikul teadustööde konkursil 2. voorus

võõrkeelte õppetool tunnustab õppefilmi „Vene keele vestlusteemad“ loomise eest

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 116 tundi

Kertu Paavel

G3 PR-IN

9.–10. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

Kai Pesti

G3 PR-IN

5. koht filosoofiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

loodusainete õppetool tunnustab õppefilmi “Inimese aju” loomise eest

Annabel Pugi

G3 PR-IN

eripreemia Läänemere viktoriinil

Tuuli Rinde

G3 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 93 tundi

Mark-Robert Rosenbladt

G3 PR-IN

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

9.–10. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Lauren Saimre

G3 PR-IN

võõrkeelte õppetool tunnustab õppefilmi „Vene keele vestlusteemad“ loomise eest

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 110 tundi

Elis Siilbek

G3 PR-IN

9. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

13. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Haridus- ja Teadusministeeriumi eriauhind riiklikult teadustööde konkursilt

loodusainete õppetool tunnustab õppefilmi “Inimese aju” loomise eest

10.–12. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus (B/C keel)

2. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus (B-keel)

6. koht informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus

Saskia Sova

G3 PR-IN

3. koht kunstiõpetuse olümpiaadi koolivoorus

loodusainete õppetool tunnustab õppefilmi “Inimese aju” loomise eest

Maribel Strazds

G3 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 455 tundi

Freja Marin Karolina Torstenberg

G3 PR-IN

5. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

5. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

eriauhind prantsuse keele olümpiaadi Baltimaade voorus

loodusainete õppetool tunnustab õppefilmi “Inimese aju” loomise eest

Eliisabeth Uusküla

G3 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 268 tundi

Marie-Helen Vilberg

G3 PR-IN

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Markus Robin Kiisla

G3 PR-IN

võõrkeelte õppetool tunnustab õppefilmi „Peamaja giidituur“ loomise eest

silmapaistev pühendumine ja panustamine kooliellu

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 206 tundi

Samuel Roost

G3 PR-IN

võõrkeelte õppetool tunnustab õppefilmi „Peamaja giidituur“ loomise eest

Samuel Boeijkens

G3 RE-LO

loodusainete õppetool tunnustab õppefilmi “Orgaanilised ained” loomise eest

Anita Alexandra Dapon

G3 RE-LO

5. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

õppetool tunnustab filmi ”Võrkpalliõpetus algajatele” loomise eest

Eliisabet Kaasik

G3 RE-LO

loodusainete õppetool tunnustab õppefilmi “Orgaanilised ained” loomise eest

72. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Marilis Kalinina

G3 RE-LO

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 497 tundi

Miia Kams

G3 RE-LO

õppetool tunnustab filmi ”Võrkpalliõpetus algajatele” loomise eest

William Erik Kilkson

G3 RE-LO

8. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

loodusainete õppetool tunnustab õppefilmi “Orgaanilised ained” loomise eest

Karolin Kongo

G3 RE-LO

loodusainete õppetool tunnustab õppefilmi “Orgaanilised ained” loomise eest

Leana Jete Korb

G3 RE-LO

4. koht vabariiklikul tehnikaolümpiaadil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 63 tundi

36. koht matemaatikavõistluselt Känguru

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders kevadisel etapil

teadussaates Rakett69 osalemine

Kirke Krusell

G3 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 53 tundi

Aurelia Kuum

G3 RE-LO

3. koht üleriigilisel teatriuurimuste võistlusel

osalemine riiklikul õpilaste teadustööde konkursil 2. voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 221 tundi

Ave Kuusk

G3 RE-LO

2. koht Tallinna koolinoorte gümnaasiumi neidude võrkpallivõistlustel

õppetool tunnustab filmi ”Võrkpalliõpetus algajatele” loomise eest

98. koht matemaatikavõistluselt Känguru

Marti Kütt

G3 RE-LO

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Andero Lavrinenko

G3 RE-LO

kuldmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders 2020/2021 finaalis

hõbemedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders sügisesel etapil

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

hõbemedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders talvisel etapil

8.–9. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

9. koht matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Kristin Leis

G3 RE-LO

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3.–4. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

10. koht vabariiklikul bioloogiaolümpiaadil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 83 tundi

Martin Moistus

G3 RE-LO

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 111 tundi

2. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt kaugushüppes

2. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 400m jooksus

Asmus Soodla

G3 RE-LO

4. koht kesk- ja põhikoolide väitlemise Eesti meistrivõistluste I etapil individuaalarvestuses

silmapaistev pühendumine ja panustamine kooliellu

Aleksandra Tiidemaa

G3 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 100 tundi

Oskar Villem Tiidemann

G3 RE-LO

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Mattias Robert Uibokant

G3 RE-LO

1. koht Tallinna koolinoorte võistlustel males (individuaalarvestus)

1. koht Tallinna koolinoorte võistlustel males (võistkondlik)

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

pronksmedal rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Mathematics without borders sügisesel etapil

Ralf Marcus Veedler

G3 RE-LO

1. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

10. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

teadussaates Rakett69 osalemine

Johanna Maria Jõgisu

G3 RE-LO

1. koht Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustelt 800m jooksus

Kevin Kaldalu

G3 RO

reaalainete õppetool tunnustab õppefilmi “Sirge võrrand” loomise eest

Karoly Kasuk

G3 RO

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

võõrkeelte õppetool tunnustab õppefilmi „Peamaja giidituur“ loomise eest

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis

Mikk Hendrik Kelder

G3 RO

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt pendelteatejooksus

võõrkeelte õppetool tunnustab õppefilmi „Peamaja giidituur“ loomise eest

Maili Kukke

G3 RO

1. koht üleriigilisel teatriuurimuste võistlusel

2. koht kunstiõpetuse olümpiaadi koolivoorus

Emma Lotta Lõhmus

G3 RO

1. riiklik preemia teadustööde konkursilt tööga „Üksindus Milan Kundera „Olemise talumatus kerguses”, Bohumil Hrabali „Liiga valjus üksinduses” ja Mati Undi „Sügisballis”

Tartu Ülikooli raamatukogu eriauhind riiklikult teadustööde konkursilt

Eesti Kirjandusmuuseumi eriauhind riiklikult teadustööde konkursilt

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 70 tundi

Ingrid Rand

G3 RO

2. koht Läänemere viktoriinil

Luukas Ruus

G3 RO

reaalainete õppetool tunnustab õppefilmi “Sirge võrrand” loomise eest

Andreas Tähnas

G3 RO

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

eripreemia Läänemere viktoriinil

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 98 tundi

Katre Liis Värs

G3 RO

eripreemia Läänemere viktoriinil

Sandra Örd

G3 RO

pronksmedal Nutispordi vabariiklikul rahvaspordipäeval

reaalainete õppetool tunnustab õppefilmi “Sirge võrrand” loomise eest