Mentorlusprogramm

Programmi põhimõtted

Õpilaselt õpilasele mentorlusprogramm on Gustav Adolfi Gümnaasiumi 1.-12. klassi õpilastele mõeldud programm, mille eesmärk on suunata õpilasi, kellel on raskusi mõne õppeaine/teema omandamisega, oma kaasõpilastest mentorite juurde. Kogu programmi mõte on tõsta õpilaste enda initsiatiivi üksteise õpetamisel ning ühendada Kotzebue maja ja peamaja õpilasi.

Mida on vaja selleks, et olla mentor?

  • Kindlat tahet ja motivatsiooni;
  • olla olemas kokkulepitud aegadel;
  • olla pädev antud teemadel/õppeaines, milles on soov aidata.

 

Mentor saab sellest kogemusest:

  • õpetamise kogemuse;
  • KHTT-tunde, arvestades astronoomilisi tunde;
  • aasta lõpus märke tunnistusele juhul, kui andis vähemalt 8 akadeemilist tundi kaasõpilastele.
 
Registreeri end mentoriks: https://forms.gle/pvh3oMdVEm4ByHyM9
 

Mentorid

Mentori nimi ja kontakt

Õpetatav(ad) aine(d)

Sobivad ajad

Lukas Sall Coolidge lukassall.coolidge@gag.ee

Matemaatika (kuni 5. klass, murrud ja protsent)

Kolmapäeviti ja reedeti 8. tund

Triinu Träss triinu.trass@gag.ee

Kirjandus ja matemaatika (1.-5. klass)

Neljapäeviti peale 7. tundi

Anette Helila anette.helila@gag.ee

Matemaatika (1.-2. klass), muusika (1.-2. klass)

Neljapäeviti peale 7. tundi

Felis Talvik felis.talvik@gag.ee

Matemaatika (1.-2. klass), muusika (1. klass)

Neljapäeviti peale 7. tundi

Emil Laanemets emil.laanemets@gag.ee

Ajalugu, geograafia, ühiskonnaõpetus (kõik 1.-9. klass)

Neljapäeviti ja reedeti peale 8. tundi

Mart Sarnet mart.sarnet@gag.ee

Ajalugu, geograafia, ühiskonnaõpetus (kõik 1.-9. klass)

Neljapäeviti ja reedeti peale 8. tundi

Annabel Agasild annabel.agasild@gag.ee

Inglise keel (3.-6. klass)

Teisipäeviti ja neljapäeviti peale 8. tundi

Karolin Juhkam karolin.juhkam@gag.ee

Bioloogia, keemia (mõlemad 7.-8. klass)

Teisipäeviti peale 8.tundi, kolmapäeviti peale 6.tundi ja reedeti peale 7.tundi

Anna Milena Linder annamilena.linder@gag.ee

Ajalugu (7. klass), inglise keel (7.-9. klass), füüsika (8.-9. klass), keemia (7.-9. klass), matemaatika (7.-9. klass)

Esmaspäeviti 1. ja 8. tund ja kolmapäeviti 1. tund

Barbara Victoria Kuusk barbaravictoria.kuusk@gag.ee

Inglise keel (1.-8. klass), eesti keel (1.-7. klass), kirjandus (1.-8. klass), matemaatika (1.-7. klass), muusika (1.-8. klass)

Esmaspäeviti peale 7. tundi, teisipäeval peale 8. tundi, kolmapäeviti peale 6. tundi ja reedeti 8. tund

Rasmus Palk rasmus.palk@gag.ee

Matemaatika (8.-9. klass)

Esmaspäeviti peale 8. tundi ja reedeti peale 7.tundi

Freja Torstenberg frejamarinkarolina.torstenberg@gag.ee

Inglise keel, eesti keel, geograafia ja keemia (kõik 1.-9. klass)

Teisipäev kuni neljapäev peale 8. tundi

Katre Liis Värs katreliis.vars@gag.ee

Ajalugu ja geograafia (1.-9. klass)

Neljapäeviti peale 7. tundi

Linda Kuusik linda.kuusik@gag.ee

Eesti keel, geograafia, füüsika ja matemaatika (kõik 1.-10. klass)

teisipäeviti ja neljapäeviti peale 7. tundi

Kristel Saul kristel.saul@gag.ee

Eesti keel (1.-12. klass) ja matemaatika (1.-9. klass)

Esmaspäeviti ja teisipäeviti peale 5. tundi, kolmapäeviti ja neljapäeviti peale 6. tundi

Programmi koordinaatorid

Laura Sofie Tohver 

laurasofie.tohver@gag.ee

Tema poole saad pöörduda küsimuste ja probleemidega, mis puudutavad mentoriks  olemist või saamist.

 

Claudia Olev

claudia.olev@gag.ee

Tema poole saad pöörduda küsimuste ja probleemidega, mis puudutavad sinu enda osalust programmis kui abi küsijana.