Mentorlusprogramm

"Õpilaselt õpilasele" mentorlusprogramm

“Õpilaselt õpilasele” mentorlusprogramm on Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilastele mõeldud programm, mille eesmärk on suunata õpilasi, kellel on raskusi mõne õppeaine/teema omandamisega, enda kaasõpilastest mentorite juurde. Kogu programmi mõte on pakkuda õpilastele õppetuge oma aktiivsetelt koolikaaslastelt.

Kuidas/miks saada mentoriks?

Selleks, et mentor olla, on vaja kindlat tahet ja motivatsiooni, kohusetunnet ja pädevust enda valitud õppeainetes. Mentor saab sellest kogemusest palju kasulikku: õpetamise kogemuse, rohkem enesekindlust ning muidugi ka KHTT-tunde. Tublimatele märgitakse programmis osalemine aasta lõpus tunnistusele, millega igale poole uhkustama saab minna. Miski ei ületa aga head tunnet, mille koolikaaslasele uue teema selgeks tegemine annab.

Mentoriks saab registreeruda siin.

Info õpilasele, kes otsib mentorit

Mentori leidmine on imelihtne! Leia tabelist õppeaine, milles abi vajad. Sealt leiad endale sobiva mentori, kellega saad meili teel ühendust võtta.

Mentorlusprogramm pakub uuesti abi juba mõne aja pärast!

Programmi koordinaator

Täiendavate küsimuste tekkimise korral palume ühendust võtta programmi koordinaatoriga.

Sten Ingerainen 

sten.ingerainen@gag.ee

õppeaine õpetab klasse mentori nimi mentori klass mentori meiliaadress

Bioloogia

7-8

7-9

7-9

Triinu Träss

Johanna Martison

Saskia Sova

8.c

G1 RE-LO

G3 PR-IN

triinu.trass@gag.ee

johanna.martinson@gag.ee

saskia.sova@gag.ee

Keemia

7-8

7-8

7-9

7-9

7-9

7-9

7-9

7-9

Triinu Träss

Kirke Vain

Carolyn Raba

Hanna Hiienõmm

Johanna Martinson

Sander Kaal

Maribel Arge

Anita Dapon

8.c

9.a

9.a

9.b

G1 RE-LO

G1 RE-LO

G1 RO

G3 RE-LO

triinu.trass@gag.ee

kirke.vain@gag.ee

carolynjacqueline.raba@gag.ee

hannakristiina.hiienomm@gag.ee

johanna.martinson@gag.ee

sander.kaal@gag.ee

maribel.arge@gag.ee

anitaalexandra.dapon@gag.ee

Loodusõpetus

2-3

2-6

2-6

2-7

2-7

2-7

Elisabeth Valter

Kaspar Konist

Kristel Jõela

Triinu Träss

Carolyn Raba

Saskia Sova

G3 RO

7.d

G1 PR-IN

8.c

9.a

G3 PR-IN

elisabethhelena.valter@gag.ee

kaspar.konist@gag.ee

kristel.joela@gag.ee

triinu.trass@gag.ee

carolynjacqueline.raba@gag.ee

saskia.sova@gag.ee

Geograafia

7-8

7-9

7-G1

Triinu Träss

Airi Saar

Hendrik-Nordheim Vilberg

8.c

G1 RE-LO

G2 PR-IN

triinu.trass@gag.ee

airi.saar@gag.ee

hendrik-nordheim.vilberg@gag.ee

Inimeseõpetus

2-3

2-3

Kaspar Konist

Elisabeth Valter

7.d

G3 RO

kaspar.konist@gag.ee

elisabethhelena.valter@gag.ee

Füüsika

8

8

8-9

8-9

Triinu Träss

Kirke Vain

Sander Kaal

Artur Levandi

8.c

9.a

G1 RE-LO

G2 MAT-IN

triinu.trass@gag.ee

kirke.vain@gag.ee

sander.kaal@gag.ee

artur.levandi@gag.ee

Matemaatika

1-3

1-3

1-3

1-3 ja 9

1-6

1-6

1-6

1-6

1-9

1-9

4-6

4-9

4-G3

7-9

7-G3

9-G3 (keeleklasside kursuste mahus)

Kaspar Konist

Loviise Võigemast

Elisabeth Valter

Elsa Maria Peep

Caitlyn Raba

Amelii Kuusk

Jade-Liis Vaher

Marta Sild

Maribel Arge

Artur Levandi

Andreas Agasild

Hanna Hiienõmm

Ken-Erik Aus

Anita Dapon

Markus Kiisla

Andreas Tähnas

7.d

8.a

G3 RO

G1 RE-LO

7.b

8.c

9.c

G1 PR-IN

G1 RO

G2 MAT-IN

9.b

9.b

G3 MAT-IN

G3 RE-LO

G3 PR-IN

G3 RO

kaspar.konist@gag.ee

loviise.voigemast@gag.ee

elisabethhelena.valter@gag.ee

elsamaria.peep@gag.ee

caitlynjenniferelisabeth.raba@gag.ee

amelii.kuusk@gag.ee

jade-liis.vaher@gag.ee

martapauliine.sild@gag.ee

maribel.arge@gag.ee

artur.levandi@gag.ee

andreas.agasild@gag.ee

hannakristiina.hiienomm@gag.ee

kenerik.aus@gag.ee

anitaalexandra.dapon@gag.ee

markusrobin.kiisla@gag.ee

andreas.tahnas@gag.ee

Eesti keel

1-3

1-6

1-6

1-9

1-9

4-G3

7-G3

9-G3

Elisabeth Valter

Kaspar Konist

Marta Sild

Carolyn Raba

Johanna Martinson

Niina Järvsoo

Anita Dapon

Andreas Tähnas

G3 RO

7.d

G1 PR-IN

9.a

G1 RE-LO

G3 RO

G3 RE-LO

G3 RO

elisabethhelena.valter@gag.ee

kaspar.konist@gag.ee

martapauliine.sild@gag.ee

carolynjacqueline.raba@gag.ee

johanna.martinson@gag.ee

niina.jarvsoo@gag.ee

anitaalexandra.dapon@gag.ee

andreas.tahnas@gag.ee

Vene keel

6-9

7-G2

Margarita Zahharova

Maria Säkki

8.d

G2 MAT-IN

margarita.zahharova@gag.ee

maria.sakki@gag.ee

Rootsi keel
G1-G3
Andreas Tähnas
G3 RO
andreas.tahnas@gag.ee
Inglise keel

2-3

2-6

2-6

2-6

2-9

2-9

2-9

4-G3

Kaspar Konist

Amelii Kuusk

Marta Sild

Kristel Jõela

Carolyn Raba

Eva Lota Vain

Saskia Sova

Hendrik-Nordheim Vilberg

7.d

8.c

G1 PR-IN

 G1 PR-IN

9.a

G2 PR-IN

G3 PR-IN

G2 PR-IN

kaspar.konist@gag.ee

amelii.kuusk@gag.ee

martapauliine.sild@gag.ee

kristel.joela@gag.ee

carolynjacqueline.raba@gag.ee

evalota.vain@gag.ee

saskia.sova@gag.ee

hendrik-nordheim.vilberg@gag.ee

Prantsuse keel

2-9

2-9

Carolyn Raba

Saskia Sova

9.a

G3 PR-IN

carolynjacqueline.raba@gag.ee

saskia.sova@gag.ee

Kirjandus

5-6

5-9

5-G3

7-G3

Kaspar Konist

Eva Lota Vain

Niina Järvsoo

Anita Dapon

7.d

G2 PR-IN

G3 RO

G3 RE-LO

kaspar.konist@gag.ee

evalota.vain@gag.ee

niina.jarvsoo@gag.ee

anitaalexandra.dapon@gag.ee

Ajalugu

5-6

Otto Samuel Kahar

7.d

ottosamuel.kahar@gag.ee

Muusika

1-3

1-6

 

Kaspar Konist

Otto Samuel Kahar

 

7.d

7.d

kaspar.konist@gag.ee

ottosamuel.kahar@gag.ee

Kunst

1-3

1-9

Kaspar Konist

Saskia Sova

7.d

G3 PR-IN

kaspar.konist@gag.ee

saskia.sova@gag.ee

Ühiskonnaõpetus
5-9
Carolyn Raba
9.a
carolynjacqueline.raba@gag.ee