Avatud uste päev

Armas üheksanda klassi õpilane!

 

Avame taas kooliperega oma vana, ent armsa koolimaja uksed, et tulevased gümnasistid saaksid aimu Gustav Adolfi Gümnaasiumi eripärast, hubasusest ning soojusest. Rõõm on teatada, et üle mitme aasta toimub avatud uste päev taas kohapeal – oodatud on kõik üheksandate klasside õpilased, kel on soov või mõte õppima asuda just Eesti vanimasse järjepidevalt tegutsenud kooli!

 

Avatud uste päev saab alguse infotunnist, kus võtavad sõna  nii koolijuht, gümnaasiumiosa õppejuht kui ka tulevased klassijuhatajad. Infotunnile järgnevad valdkonnapõhised töötoad, mis kestavad orienteeruvalt 30 minutit. Töötubade läbiviijateks on meie gümnaasiumi 10. ja 11. klassi õpilased. Töötoad toimuvad kahes vahetuses, andes Sulle võimaluse valida vähemalt kahe erineva suuna vahel ning pakkudes loodetavasti ka otsitud meelerahu, mis ühiskatsetele registreerides just enda jaoks õigete valikuteni viib.

 

Avatud uste päevast osavõtmiseks on vajalik eelnev REGISTREERIMINE, osalejate arv on piiratud. Töötubadega on võimalik tutvuda siin: https://docs.google.com/document/d/1Slz0ciV5BO8npfB4PkJe9kZ6XwGNvm6J85fcKfjvXsY/edit?usp=sharing.

 

Töötuppa registreerides veendu, et oled KORREKTSELT kirjutanud oma TÄISPIKA NIME ja MEILIAADRESSI. Juhul, kui Sul ei õnnestu siiski töötoast osa võtta, palume sellest aegsasti teada anda meiliaadressil [email protected]

 

Kohtumiseni uksel!

Õpilasesinduse Facebook – https://www.facebook.com/gustavadolfiopilasesindu

Kohtumiseni uksel!