Ühe ettevõtja lugu – 13.04 kell 14.45 – Tarvo Topolev

13. aprillil kell 14.45-15.30 toimub GAG loengusarja “Ühe ettevõtja lugu” järgmine külalistund, kus esinejaks meie kooli vilistlane Tarvo Topolev. Kõik huvilised on oodatud külalistundi osalema veebi vahendusel. Google MeetI link: meet.google.com/cau-tkte-ssg

Tarvo Topolev

GAG 2004. aasta vilistlane Tarvo Topolev on ettevõtte RebelRoam tegevjuht ja kaasasutaja. RebelRoam tegeleb reisijate Wi-Fi optimeerimisega bussides, rongides ja laevades nii Euroopas kui ka Põhja-Ameerikas. Peale GAG’i lõpetamist õppis Tartu Ülikoolis matemaatilise statistika erialal, käis kooli kõrvalt suvel USA’s ukselt-uksele raamatuid müümas ning pärast ülikooli lõpetamist töötas Swedbankis analüütikuna. Otsides rohkem põnevust kui analüütiku töö seda pakkus, otsustas järgnevalt tööle asuda ühte kiiresti kasvavasse Eesti startupi Fortumo, kus oli müügi ja äriarenduse juht, ning tegeles rahvusvaheliste klientidega USA’s ja Euroopas. 2015. aastal sukeldus ta ettevõtlusmaailma ja kaasasutas iduettevõtte RebelRoam. Täna kasutab RebelRoami teenust üle 4000 bussi, rongi ja laeva, Wi-Fi võrkudes käib iga kuu üle 4 miljoni reisija.

Vabal ajal tegeleb purjetamise, jooksmise, ujumise, lumelauasõidu ja reisimisega. Elab perega Tallinnas Koplis ja kasvatab kahte last.