Nädala tunnustused

  • Igal sügisel toimub Tiina Tammani mõttekonkurss, mille eesmärgiks on toetada isepäiselt ja huvitavalt mõtlevaid-kirjutavaid alla 30-aastaseid noori. Tänavusele Tiina Tammani mõttekonkursile laekus 65 tööd ning Emma Lotta Lõhmuse (G2 RO) essee teemal “Mulle meeldib see väike asi” valiti nelja parema hulka. Õpilast juhendas Kersti Kukk. Võidutöid saab lugeda https://sites.google.com/view/tiinatammanikonkurss/2020…
  • Tallinna XXI Keemiaviktoriini I voor toimus veebipõhiselt 7.novembril. Meie kooli esindasid nii põhikooli kui gümnaasiumi võistkond ja tulemused on suurepärased!Põhikooli võistkond saavutas 1. kohaVõistkonna koosseis: Johanna Martinson (9.c), Anna Säkki (9.c) ja Merilis Moppel (8.d).Juhendajad Katrin Soika ja Lilian KippastoGümnaasiumi võistkond saavutas 3. kohaVõistkonna koosseis: Richard Friedrichs (G3 Re-Lo), Anna Milena Linder (G1 Mat-In) ja Mariliis Kalinina (G2 Re-Lo). Juhendajad Katrin Soika ja Martin Saar.
  • 16.11 toimus TalTech Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu korraldatud võistlus Spagetisild 2020. Võistluse eesmärgiks oli valmistada spagettidest ja kuumaliimist võimalikult suurele koormusele vastupidav sild. Meie kooli võistkond sai 1. koha – sild kandis 51,2 kg. Võistkonda kuulusid: Asmus Soodla (G2 Re-Lo), Oskar Villem Tiidemann (G2 Re-Lo) ja Marti Kütt (G2 Re-Lo). Õpilasi juhendas Erkki Soika.

Palju õnne!