GAG heategevuslik jõuluõhtu 17.12 kell 18!

Jõulud on aeg teha head. Jõulud on aeg valmistada rõõmu. Jõulud on aeg mõelda, aidata ja armastada inimesi meie ümber ning pakkuda abikätt kõigile, eriti neile, kes seda meist enam vajavad.

Reedel, 17. detsembril lülitage end kella 18.00-20.00-ni GAG YouTube’i lehele vaatama ja toetama otseülekandena GAG heategevuslikku jõuluõhtut (linki jagame vahetult enne).

Teid ootavad andekad esinejaid, humoorikad ja huvitavad videolõigud jõulutegevustest kooli peal ning palju muud, mida päkapikud Vanalinna südames valmis vaaritanud on!

Ning ennekõike soovime toetada neid, kellel kellegi õlale toetuda oleks suurim kingitus. Kogu tulu meie jõuluõhtu ülekandest kingime Tallinna Lastehaigla Toetusfondile. Iga annetus läheb raske haruldase geenihaiguse, tsüstilise fibroosi ravi toetamiseks.

Tallinna Lastehaigla alustab pilootprojektina 15-aastase Nikita ravi. Nikita armastab taipoksi, kuid ta terve elu pidanud hoopis raskemat võitlust: tsüstiline fibroos on hingamiselundeid ja seedesüsteemi hõlmav harvaesinev pärilik ainevahetushaigus, millest ei ole võimalik inimest terveks ravida. Eestis kokku on tsüstilise fibroosi diagnoosiga ca 60 inimest, kellest pea pooled on Tallinna Lastehaigla patsientide hulgas, kes peaks õues lumememmi ehitama ja kelgutamas käima ilma vähimagi mureta. Vähim, mida nende heaks teha saame, on seda mure kergendada.

Rohkem infot Tallinna Lastehaigla Toetusfondi ning meie toetatava projekti kohta leiab klõpsates sellele lingile: https://www.toetusfond.ee/…/aita-voita-toetame…

Toetame, armastame, hoolime ja hoiame inimesi meie ümber nii jõuluajal kui kogu aasta vältel. Ulatame koos abikäe – ulata Sinagi!

Rahulikke jõule soovib GAG ÕE Aktiiv