Võidukas GAG vs VHK jalgpallikohtumine

12. mail kohtusid Schnelli staadionil igipõlised rivaalid, GAG ja VHK jalgpallivõistkonnad. Mängiti 2*30 minutit ning platsil oli korraga 8+1 meest. Arvuka pealtvaatajaskonna ees peetud kohtumist asus GAG Mikk Hendrik Kelderi tabamusest juhtima, kuid mõne minuti järel oli seis tasa. Teisel poolajal sai Kelder uuesti jala valgeks, kuid VHK viigistas karistuslöögist järjekordselt seisu. 2:2 viigiga lõppenud normaalaja järel asuti penalteid lööma, milles olid edukamad meie kooli poisid tulemusega 11:10.

Võistkonda kuulusid: Kristjan Kriis (G1 PR-IN), Jens Erik Nielsen (G2 PR-IN), Mattias Minejev (G2 MAT-IN), Kaur Kajar Kalmer (G2 MAT-IN), Hugo Tristan Tammik (G2 MAT-IN), Jesper Mattias Mägi (G2 RO), Sten Hendrik Vokk (G3 MAT-IN), Erko Jonne Tõugjas (võistkonna kapten, G3 MAT-IN), Harmo-Ron Kallaste (G3 MAT-IN), Reno Feliks Lindvere (G3 RO), Mikk Hendrik Kelder (G3 RO), Sigvard Suppi (9.d) ja Kaarel Leppsalu (9.a). Jalgpallimatši kohtunik: Martin Salong

Suur tänu kohtumise korraldajale ja mängijale – Mikk Hendrik Kelder!