Toimus GAG kunstinädal

Sel kevadel toimus kunstinädal küll pisut tagasihoidlikumalt, kuid peamajas oli nädala naelaks G3 astme õpilaste kunstinäituste avamised, mida ei saa küll kuidagi tagasihoidlikeks pidada! Vaid üheks õhtuks läbis koolimaja totaalse metamorfoosi ning tõi nähtavale meie õpilaste loomingulisuse, mille üle saame ainult uhkust tunda! Kuudepikkune protsess sai väärika lõpu ja avamisõhtult lahkusime kõik jälle millegi võrra rikkamatena.

“Kõige põnevam ja ärksam hetk kogu korralduse ajal oli just enne avamist, see jääb mulle kõige selgemini meelde. See oli väga kihvt kogemus, kus sain ennast ka proovile panna, kuna ise otsustasin täielikult oma töö sisu ning keerukuse.”

“Minu esimene avamine, kus ei ole ainult külalise rollis, vaid ka organiseerija rollis. Emotsioon oli vaimustav ja kindlasti jättis oma jälje. Kujutan ette, et tulevikus saan tänu sellele sarnaste ülesannetega paremini hakkama”

“Minule jättis näituse avamine mega ägeda elamuse, sest kõik kukkus välja täpselt selliselt nagu kõik need kuud tunnis olime arutanud ja hästi tore oli näha kuidas kogu klass oli hästi kokkuhoidev ja koostöö sujus.”

Suur tänu ja kummardus kõikidele, kes moel või teisel olid abiks kunstinädala korraldamisel ja õnnestumisel: väsimatu eestvedaja ja inspireerija, GAG kunstiõpetaja Nele Raat, 9.c õpilane Annette Mitt, meie kallid vilistlased ning praegused abituriendid!