Mentorlusprogramm

"Õpilaselt õpilasele" mentorlusprogramm

“Õpilaselt õpilasele” mentorlusprogramm on Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilastele mõeldud programm, mille eesmärk on suunata õpilasi, kellel on raskusi mõne õppeaine/teema omandamisega, enda kaasõpilastest mentorite juurde. Kogu programmi mõte on pakkuda õpilastele õppetuge oma aktiivsetelt koolikaaslastelt.

Kuidas/miks saada mentoriks?

Selleks, et mentor olla, on vaja kindlat tahet ja motivatsiooni, kohusetunnet ja pädevust enda valitud õppeainetes. Mentor saab sellest kogemusest palju kasulikku: õpetamise kogemuse, rohkem enesekindlust ning muidugi ka KHTT-tunde. Tublimatele märgitakse programmis osalemine aasta lõpus tunnistusele, millega igale poole uhkustama saab minna. Miski ei ületa aga head tunnet, mille koolikaaslasele uue teema selgeks tegemine annab.

Mentoriks saab registreeruda siin.

Info õpilasele, kes otsib mentorit

Mentori leidmine on imelihtne! Leia tabelist õppeaine, milles abi vajad. Sealt leiad endale sobiva mentori, kellega saad meili teel ühendust võtta.

Mentorlusprogramm pakub uuesti abi juba mõne aja pärast!

Programmi koordinaator

Täiendavate küsimuste tekkimise korral palume ühendust võtta programmi koordinaatoriga.

Sten Ingerainen 

sten.ingerainen@gag.ee

õppeaine õpetab klasse mentori nimi mentori klass mentori meiliaadress

Bioloogia

7-9

7-9

7-G2

7-G3

Kirke Vain

Hanna Hiienõmm

Johanna Martinson

Matilda Touart

G1 K

G1 L

G2 RE-LO

G3 PR-IN

kirke.vain@gag.ee

hannakristiina.hiienomm@gag.ee

johanna.martinson@gag.ee

matilda.touart@gag.ee

Keemia

8

8

8-9

8-9

8-9

8-9

8-9

8-G2

Karolin Vali

Margarita Zahharova

Kirke Vain

Hanna Hiienõmm

Kristofer Ahtama

Silja-Liis Same

Sander Kaal

Johanna Martinson

9.b

9.d

G1 K

G1 L

G1 R

G2 PR-IN

G2 RE-LO

G2 RE-LO

karolin.vali@gag.ee

margarita.zahharova@gag.ee

kirke.vain@gag.ee

hannakristiina.hiienomm@gag.ee

kristoferrobin.ahtama@gag.ee

silja-liis.same@gag.ee

sander.kaal@gag.ee

johanna.martinson@gag.ee

Loodusõpetus

1-3

1-3

1-6

1-7

Ellen Kelder

Loore Poopuu

Caitlyn Raba

Karolin Vali

6. Seebeck

6. Wiedemann

8.b

9.b

ellen.kelder@gag.ee

loore.poopuu@gag.ee

caitlynjenniferelisabeth.raba@gag.ee

karolin.vali@gag.ee

Geograafia

7-8

7-G1

Otto Kahar

Matilda Touart

8.d

G3 PR-IN

ottosamuel.kahar@gag.ee

matilda.touart@gag.ee

Inimeseõpetus

2-3

Loore Poopuu

6. Wiedemann

loore.poopuu@gag.ee

Füüsika

8

8-9

8-9

Karolin Vali

Silja-Liis Same

Sander Kaal

9.b

G2 PR-IN

G2 RE-LO

karolin.vali@gag.ee

silja-liis.same@gag.ee

sander.kaal@gag.ee

Matemaatika

1-3

1-3

1-3

1-6

1-6

1-6

1-8

1-9

1-9

1-9

4-9

7-9

4-G1

7-G2

7-G3

Ellen Kelder

Loore Poopuu

Loviise Võigemast

Caitlyn Raba

Coco Ambrosius

Liisbeth Ollik

Karolin Väli

Kirke Vain

Hanna Hiienõmm

Silja-Liis Same

Kristofer Ahtama

Johanna Kuus

Ranno Raud

Airi Saar

Matilda Touart

6. Seebeck

6. Wiedemann

9.a

8.b

9.a

9.b

9.b

G1 K

G1 L

G2 PR-IN

G1 R

G1 Ü

G1 R

G2 RE-LO

G3 PR-IN

ellen.kelder@gag.ee

loore.poopuu@gag.ee

loviise.voigemast@gag.ee

caitlynjenniferelisabeth.raba@gag.ee

cocomichele.ambrosius@gag.ee

liisbeth.ollik@gag.ee

karolin.vali@gag.ee

kirke.vain@gag.ee

hannakristiina.hiienomm@gag.ee

silja-liis.same@gag.ee

kristoferrobin.ahtama@gag.ee

johanna.kuus@gag.ee

ranno.raud@gag.ee

airi.saar@gag.ee

matilda.touart@gag.ee

Eesti keel

1-3

1-3

1-6

1-6

1-6

1-6

1-8

1-8

7-9

7-G2

7-G3

Loore Poopuu

Loviise Võigemast

Lota Leemets

Anni Leppiman

Sonja Vaaks

Liisbeth Ollik

Karolin Vali

Isabel Rätsepp

Johanna Kuus

Johanna Martinson

Matilda Touart

6. Wiedemann

9.a

6. Ariste

7.d

9.b

9.b

9.b

G3 PR-IN

G1 Ü

G2 RE-LO

G3 PR-IN

loore.poopuu@gag.ee

loviise.voigemast@gag.ee

lota.leemets@gag.ee

anni.leppiman@gag.ee

sonjaloore.vaaks@gag.ee

liisbeth.ollik@gag.ee

karolin.vali@gag.ee

isabelannakarolina.ratsepp@gag.ee

johanna.kuus@gag.ee

johanna.martinson@gag.ee

matilda.touart@gag.ee

Vene keel

6-G3

7-8

Andrei Sazonov

Margarita Zahharova

G1 R

9.d

andrei.sazonov@gag.ee

margarita.zahharova@gag.ee

Rootsi keel

G1-G2

G1-G2

Margaret Liiv

Pärtel Tonka

G2 RO

G2 RO

margaret.liiv@gag.ee

parteleimel.tonka@gag.ee

Inglise keel

2-3

2-3

2-6

2-6

2-6

2-9

2-G3

Ellen Kelder

Loore Poopuu

Lota Leemets

Lana Meybaum

Anni Leppiman

Hanna Hiienõmm

Eva Lota Vain

6. Seebeck

6. Wiedemann

6. Ariste

6. Öpik

7.d

G1 L

G3 PR-IN

ellen.kelder@gag.ee

loore.poopuu@gag.ee

lota.leemets@gag.ee

lana.meybaum@gag.ee

anni.leppiman@gag.ee

hannakristiina.hiienomm@gag.ee

evalota.vain@gag.ee

Prantsuse keel

2-6

2-8

2-9

2-G2

Lota Leemets

Isabel Rätsepp

Kirke Vain

Anna-Sofie Aaslaid

6. Ariste

G3 PR-IN

G1 K

G2 PR-IN

lota.leemets@gag.ee

isabelannakarolina.ratsepp@gag.ee

kirke.vain@gag.ee

anna-sofie.aaslaid@gag.ee

Kirjandus

5-G3

7-G3

Eva Lota Vain

Matilda Touart

G3 PR-IN

G3 PR-IN

evalota.vain@gag.ee

matilda.touart@gag.ee

Ajalugu

5-8

5-8

Paula Riisalo

Otto Kahar

8.b

8.d

paula.riisalo@gag.ee

ottosamuel.kahar@gag.ee

Muusika

1-3

1-6

1-6

1-6

1-8

Loore Poopuu

Lota Leemets

Anni Leppiman

Sonja Vaaks

Otto Kahar

6. Wiedemann

6. Ariste

7.d

9.b

8.d

loore.poopuu@gag.ee

lota.leemets@gag.ee

anni.leppiman@gag.ee

sonjaloore.vaaks@gag.ee

ottosamuel.kahar@gag.ee

Kunst

1-3

1-7

Loore Poopuu

Paula Riisalo

6. Wiedemann

8.b

loore.poopuu@gag.ee

paula.riisalo@gag.ee

Ühiskonnaõpetus
9-G3

Matilda Touart

G3 PR-IN

matilda.touart@gag.ee

Kehaline kasvatus

(akrobaatika- ja matikava)

9-G2

Hans Raudvere

G2 RE-LO

hansoliver.raudvere@gag.ee

Käsitöö ja kodundus

7-8

7-8

7-8

7-8

Paula Riisalo

Sonja Vaaks

Liisbeth Ollik

Karolin Väli

8.b

9.b

9.b

9.b

paula.riisalo@gag.ee

sonjaloore.vaaks@gag.ee

liisbeth.ollik@gag.ee

karolin.vali@gag.ee