Nädala tunnustused

  • Sel kevadel kutsus EKA vabade kunstide teaduskond kõiki loomingulisi gümnasiste osalema kunstikonkursil “Kasulik kunst?! Jätkusuutlik teos”. Žürii koosseisus Reimo Võsa-Tangsoo, Tõnis Saadoja, Sirja-Liisa Eelma, Maria Erikson, Taavi Piibemann, Kati Saarits ning Keidi Jaakson valis konkursile laekunud 71 töö hulgast välja kümme parimat teost. 

Rõõm on teatada, et I koha pälvis Claudia Olev (G2 MAT-IN) tööga “Tuleviku loojad”.Rohkem infot konkursi ja näituse kohta leiate aadressilt https://www.artun.ee/kasulik-kunst-jatkusuutlik-teos-konkursi-voitjad-on-selgunud/

  • Loodusteadustest huvitatud 7.-8. klasside õpilased said 7. veebruarist 13. märtsini oma teadmised proovile panna veebivõistlusel „Loogiline loodusteadus“. Võistlus toimus kolmes voorus, millest igas oli lahendamiseks kümme ülesannet. Osales 60 õpilast üle vabariigi.

GAG-i õpilastel läks väga hästi:

3. koht Silvia Nafthal, 7.d

5. koht Kreete Karolin Kõrvek, 7.d

7. koht Mari Elsbe Sits, 7.d

Juhendaja Helina  Reino.

  • Aprillikuu jooksul osalesid 6.–9. klassi loodushuvilised õpilased bioloogiavõistlusel „Siniroheline maa“. Kolme nädala vältel lahendasid tublid loodusetundjad erinevaid ülesandeid, mille seas oli nii taime- ja loomariiki kui ka inimest ja teda ümbritsevat maailma puudutavaid küsimusi. Osales 180 õpilast.

1. koht – Silvia Naftal, 7.d  – sai maksimum punktid ehk vastas kõik õigesti!

4. koht – Kreete Karolin Kõrvek, 7.d

6. koht – Hedvig Marie Harjo, 7.d  

Juhendas Helina Reino.

Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajatele!