Nädala tunnustused

  • 9. aprillil toimus XXXIII Juhan ja Jakob Liivile pühendatud koolinoorte etluskonkursi Tallinna eelvoor. Rõõm on teatada, et laureaadi tiitli pälvis Jesper Mattias Mägi (G1 RO) ning eripreemia sai Rachel Karolin Kunda (7.a). Õpilasi juhendas Inga Laidna.

  • 5. aprillil toimus hariv võistlus “Noored Euroopa metsades”, mis on suunatud noortele vanuses 15 kuni 19, kes tahavad proovile panna oma teadmised metsandusest. Võistkonnad võtavad mõõtu viktoriinis, lahendavad praktilist laadi ülesandeid metsas ning esitlevad oma teadmisi ja mõtteid posterettekandega.

Veebipõhise eelvooru küsimused puudutasid Eesti loodust, metsandust ja metsandusega seotud ajalugu, samuti üldteadmisi Euroopa metsadest. Osales 120 võistkonda, kellest pääsesid vabariiklikku finaali 15 parimat.

Meie koolist pääses finaali meeskond koosseisus Triinu Luts (G2Mat-In), Loviisa Luka Hiiop (G2Mat-In) ja Johanna Jõgisu (G2Re-Lo). Õpilasi juhendas Helina Reino.

Finaal toimub veebipõhiselt 10.-17. mail

  • 1.-4. aprill toimus filosoofiaolümpiaadi vabariiklik voor. Meie koolist sai 6. koha Joonas Väli (G1 RE-LO), keda juhendas Ülle Salumäe.

Palju õnne tublidele õpilastele ja juhendajale!