NÄDALA TUNNUSTUSED

* NUKU muuseum kuulutas märtsis välja oma 10. sünnipäeva tähistamiseks lavamakettide konkursi „Lava on vaba”. Suvel selgusid parimad tööd ning neid on sügisest võimalik näha NUKU muuseumi näitusel.

GAG 5.b klassi õpilased Freia Maria Vikkisk ja Mari-Liis Luts tegid lavamaketi R. J. Palacio raamatu “Ime” ainetel ning see jõudis äramärgitud tööde hulka. Žürii tagasiside oli järgmine: “Tegemist on tõesti suurepärase lavamaketiga! Tööd vaadates on näha, et see on tehtud suure pühendumisega. Lavamakett annab selgelt edasi lugu, mida soovitakse lavale tuua. Žürii tõi eraldi välja selle, et oli palju vaeva nähtud just detailidega ning ka näitlejad olid lavamaketti lisatud. Selline lavamakett valmistaks tulevikus teatris kavandite vastuvõtul, kus kunstnik oma tööd esitleb, suurt rõõmu, sest on täpne ning arusaadav. Kindlasti jätkake lavamakettide valmistamisega, see tuleb teil juba praegu väga hästi välja. Jääme teid tulevikus kunstnikena NUKU teatrisse ootama!”
Õpilasi juhendas Inga Laidna.

* 19.08.2020 lõppesid Tallinnas Kadriorus Eesti Noorte Meistrivõistlused tennises.
Meie kooli 9.c klassi õpilane Robert Raag tuli U16 poiste paarismängus hõbemedalile ning U18 poiste paarismängus pronksile. 9.a klassi õpilane Victoria Maria Mändma tuli U16 tüdrukute paarismängus pronksile ja U18 tüdrukute paarismängus samuti pronksile.

PALJU ÕNNE!