Gustav Adolfi Gümnaasiumi koolipere tähistas õpetajate päeva.

Traditsiooniliselt võtsid 5. oktoobril õpetajate rollid ja kohad klassi ees kaheks tunniks üle meie tublid abituriendid – suur aitäh neile selle vastutuse ja pühendumise eest!

Kõigil pedagoogidel oli sel ajal võimalus ühiselt kaardistada õpetaja supervõimeid ehk kõike seda, mis eristab õpetajat tavainimesest. On rõõm tõdeda, et meie kooli inimestel on eluterve huumor ja võime ka iseenda kulul südamest nalja teha! Meie õpetajad on väga võimekad ning nad omavad erilisi supervõimeid nagu: Ma magan naeratades, ma olen selgeltnägija, mul on südametunnistuse laienemine ning mul on kuulamises absoluutne kuulamine. Supervõimeid on muidugi veelgi ja mitmeid erinevaid, mis tõestab veelkord, et meie õpetajaskond moodustab täiusliku meeskonna.

Piduliku koolipäeva lõpetas õpetaja koosviibiimine Tallinna Kunstihoones, kus jagati kolmandat korda välja kolleegipreemiad “Kroonitud pead 2022” ning anti üle Tallinna tunnustused meie silmapaistvatele pedagoogidele. Meeleolu lõi muusikalise etteastega Gustav Adolfi Muusikakool, keda esindasid loovjuht Carine Jessica ja klaveriõpetaja Lauri Lehtsaar. Tallinna teemaaastale kohaselt oli Kunstihoones parasjagu üleval ka keskkonnateemaline näitus “Tõkestades mandrijääd”

Õpetajate koosviibimist toetasid GAG lapsevanemad vanematekogu ning Age Leedo ja Kaili Raidma eestvedamisel. Suur tänu teile!