GAG jagas kolleegipreemiaid “Kroonitud pead 2022”

Õpetajate päeval, 5. oktoobril 2022 jagati Gustav Adolfi Gümnaasiumis juba kolmandat aastat kolleegipreemiaid, et märgata enda ümber olevaid silmapaistvalt tublisid ja meeldivaid kolleege. Kategooriaid oli seekord 12 ja nominente said esitada kõik koolitöötajad.

GAG õpetajate piduliku koosviibimise aitasid korraldada vanematekogu eestvedamisel kooli lapsevanemad. Aitäh vanematele!

Kolleegipreemiate laureaadidid ehk 2022 aasta GAG kroonitud pead on:

Tujutõstja – INDREK JALAS

(avatud südamega rõõmuallikas, kes suudab tõsta tuju ka kõige süngema ilmaga, väärtustades elurõõmu ning jagades seda alati kõigi teistega)

Tugisammas – KADRI PAJO

(kogenud professionaal, kes leiab vastused ka kõige keerulisematele küsimustele ning aitab lahendada kõik mured)

Tervisetäht – KERSTI KUKK

(tervislikke eluviise väärtustav ning liikuma kutsuv ja innustav kolleeg, kes oma hea eeskujuga suudab panna igaühe tervisest hoolima)

Uus tulija – ANNIKA ORGUS

(viimastel aastatel kooliperega liitunud toimekas kolleeg, kelle ägedatest tegemistest on võimatu mööda vaadata)

GAG uhkus – HELINA REINO

(staažikas ja autoriteetne kolleeg suure algustähega, kes on koolile andnud rohkem, kui südametunnistus käsiks, kelle nimi jääb kooli ajalukku aastasadadeks)

Zen – DAY-LEE HOLM

(rahustavat energiat kandev emotsionaalne tasakaalustaja, kes suudab täita ka kõige närvilisemad minutid positiivselt juhitud rahu ja turvatundega)

Suunamudija – LISETE LIGE

(kaalukas ja oluline mõjuisik, kelle head mõtted ja teostunud ideed kannavad alati oodatust suuremat saaki ja maitsvamaid vilju)

Loodusnautleja – KATRIN MATTHEUS

(keskkonnateadlik rohenäpp ja aktiivne looduses viibija, kes vaatab „Osooni“ igal esmaspäeval ja „Maahommikut“ laupäeval, on külastanud kõiki RMK matkaradu ning viljeleb korilust, mille tulemuseks on lookas sahvririiulid)

Asendamatu – DARJA ZAMULINA

(ülimalt vajalik kolleeg IT-, tugi- või majanduspersonali hulgast, kelle panuseta ei sünni ükski silmapaistev hariduslik tegu ega sündmus)

Jäägitu jagaja – KAIRI AAVERE

(helde kolleeg, kogemuste ja teadmiste jagaja, kes ei küsi kunagi tänu, vaid sillutab haridusteed nii, et teistel oleks kiirem, lihtsam ja tulemuslikum areneda)

Motivaator – KRISTIIN SIDOK

(heast ja toetavast energiast pakatav kolleegide innustaja, kes suudab süstida eneseusku ja julgust kahtlevasse hinge nii, et see motiveerib saavutustele vastu astuma)

Innovaator – KATRIN SOIKA

(loovust ja loomevabadust väärtustav uuendusmeelne ja/või digiusin kolleeg, kes suudab leida ning rakendada uusi võimalusi, põnevaid teid ja täiesti enneolematuid lahendusi)

Palju õnne kõigile tunnustatutele!