Hoolimata keerulistest oludest, toimus siiski sõpruskoolide reaalainete olümpiaad juba 33. korda ning täiesti uut moodi – veebipõhiselt. Selleaastase olümpiaadi korraldamise järg oli Vilnius Vytautase Gümnaasiumil. Internetipõhiselt toimus olümpiaadi pidulik avatseremoonia, kõlasid kuue riigi hümnid ning kooli võistkonna kaptenid süütasid olümpiaadi küünlad. GAG poolt süütas olümpiaadi küünla G3 RE-LO õpilane Richard Friedrichs.
Täna hommikul toimunud kolmetunnine keemia, füüsika ja matemaatika olümpiaadi ülesannete lahendamine pakkus õpilastele põnevust ja pingutust nii oma sisult kui ka tehniliselt teostuselt.
GAG olümpiaadimeeskond võistleb koosseisus:
Rasmus Talts, G1 RE-LO
Tõnis Lees, G1 RE-LO
Leana Jete Korb, G2 RE-LO
Ken-Erik Aus, G2 MAT-IN
Kermo Kütsen, G3 RE-LO
Lars Tristan Lepik, G3 MAT-IN
Marten Mehide, G1 RE-LO
Ronja Niine Lõhmuste, G1 RE-LO
Oskar Villem Tiidemann, G2 RE-LO
Marti Kütt, G2 RE-LO
Karl-Oskar Pajus, G3 RE-LO
Mihkel Jaas Karu, G3 RE-LO
Anna Milena Linder, G1 MAT-IN
Hans Richard Antsmäe, G1 MAT-IN
Andero Lavrinenko, G2 RE-LO
Ralf Marcus Veedler, G2 RE-LO
Calista Krass, G3 RE-LO
Richard Friedrichs , G3 RE-LO
17. märtsil kogunevad veebiteel taas kõigi kuue riigi sõpruskooli võistlejad ja õpetajad, et tunnustada parimaid ning jagada võidudiplomeid ja -karikaid. Olümpiaadi lõputseremoonial antakse võistluse korraldamise teatepulk üle järgmisele koolile, seekord Gustav Adolfi Gümnaasiumile!
Baltimaade vanimate gümnaasiumide reaalainete olümpiaadi korraldamise traditsioon sai alguse juba 1987. aastal, kui Riia Riikliku I Gümnaasiumi, Vilnius Vytautas Suure Gümnaasiumi ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilased alustasid üksteisega mõõduvõtmist matemaatika, füüsika ja keemia ülesannete lahendamises. Alates 2009. aastast on järjest liitunud olümpiaadiga ka GAG sõpruskoolid Munkkiniemi Yhteiskoulu, Rudbeckianska Gümnaasium ja Sankt-Peterburgi II Gümnaasium.