Tallinna Kesklinna vanema tunnustus – Kerli Koppel ja Margot Mängel

Hea meel on teatada, et Tallinna Kesklinna vanema tunnustused pühendumusega tehtud töö eest Gustav Adolfi Gümnaasiumis on pälvinud Kerli Koppel ja Margot Mängel.

KERLI KOPPEL – GAG arendusjuht, kes vaatamata keerulistele oludele on aktiivselt jätkanud kooli arendustegevuse juhtimist. Ta on aasta jooksul juhtinud koolile väga olulisi protsesse. Kerli on eest vedanud kooli uue arengustrateegia koostamist, kaasates eranditult kõiki koolitöötajaid ning huvigruppe ning viies protsessi läbi tavapärasest hoopis erinevatel alustel. Lisaks on ta juhtinud kooli mentorlussüsteemi loomist, mille eesmärgiks on süsteemselt toetada nii uusi kui ka kogenud töötajaid.

MARGOT MÄNGEL – GAG huvijuht, kes vaatamata kevadisele eriolukorrale ning praegugi jätkuvatele piirangutele ei ole kergekäeliselt ühtegi tavapärast üritust ära jätnud, vaid leidnud viise, kuidas neid vastavalt olukorrale kohandada. Kevadised traditsioonilised üritused – lõpukella aktus, lõpuaktused, tänupidu jne – olid äärmiselt meeldejäävad tänu Margoti leidlikkusele ja kohanemisvõimele. Ka sel õppeaastal on ta näidanud üles kadestamisväärset loomingulisust, mis on lubanud kooliperel vaatamata keerulisele olukorrale traditsioonidest osa saada.


Aitäh ja suur kummardus Kerlile ning Margotile!