- Sügisene koolivaheaeg algas progümnaasiumi klassijuhatajatele ja aineõpetajatele kiusamisvastase programmi koolituspäevaga. GAG lapsevanema ja KiVa koolitaja Ly Kasvandiku juhendamisel tutvusid õpetajad KiVa metoodika ja õppematerjalidega. Erinevaid rühmatöid ja harjutusi läbi tehes saadi hulganisti praktilisi tööriistu, et 7.-9. klasside õpilastega KiVa-tunde läbi viia.
- GAG humanitaarainete õppetooli õpetajad koos Tallinna Prantsuse Lütseumi pedagoogidega osalesid vaheajal koolitusel, kus Tallinna Ülikooli didaktikud Mare Oja ja Merilin Aruvee rääkisid õppe- ja ainekava ülesehitusest, õppekava uuendamisest ning õpitulemuste ajakohastamisest.
- GAG koolitöötajad värskendasid koolivaheajal oma teadmisi esmaabist. Tallinna Kiirabi korraldatud esmaabikoolituse läbisid kahe päeva jooksul ligi sada GAG õpetajat ja koolitöötajat. Koolituse käigus tuletati meelde esmaabi andmine erinevate haigusseisundite korral, praktilistes töötubades harjutati elustamise põhivõtted, verejooksude peatamist, elupäästvaid asendeid ning õpiti kasutama ka AED elustamisseadet. Esmaabikoolituste läbimine on GAG üks käesoleva õppeaasta eesmärkidest ning õigepea alustame 3., 6., 8. klasside ja G2 astme õpilaste esmaabikoolitustega.
- Koolivaheajal toimus projekti “Harjutused eluks” õpitubade piloteerimine, kus katsetasid üle Tallinna linna kokku tulnud õpilased ja õpetajad õpitubasid, mis püüdsid katta tähtsamaid teemasid ja olukordi, mis noorel iseseisvat elu alustaval inimesel ette tulevad. Piloteerimisega alustati juba eelmisel talvel, kuid koroona tõttu jäi piloteerimine pooleli ja nüüd läbiti kõik moodulid ülevaate saamiseks lühendatud kujul. Kokku läbiti 10 moodulit, kus kirjutati CV ja motivatsioonikiri, toimus töövestluse simulatsioon, õpetati esmaseid investeerimise algtõdesid, ühendati kraanikausi torusid, tehti lihtsamaid elektritöid, valmistati ise seepi ja kodukaunistusi, saadi teadmisi energiakasutusest ning õpiti kahjuritest vabanema.Järgmisel aastal plaanib selliseid õpitubasid oma koolis pakkuda juba 8 kooli.