6. juunil 2022 toimub GAG vilistlaste kokkutulek

Koroona tõttu mitmeid kordi edasi lükatud Gustav Adolfi Gümnaasiumi suur 390. juubelipidu ja vilistlaskokkutulek toimub 6. juunil ajaloolises koolimajas! Kell 18.00 alustame Ingliõuel piduliku aktusega, mis läheb sujuvalt üle vilistlasõhtuks. 

· Ainult sel õhtul ja ainult GAGis saab peo peaesinejana taas kuulata legendaarse bändi MEELIK reunioni, millest sai alguse nii kunagise menubändi Tenfold Rabbit’i kui praeguse sooloartisti Andres Kõpper e NOËP’i muusika.

· Ikka rivis ja taas sünnikodu laval on Eesti vanim pidevalt tegutsev bigbänd Mickeys. 1945. aastal Tallinna 1. Keskkooli (nüüd GAG) õpilaste poolt asutatud instrumentaalansambel on aegade jooksul kandnud nimesid “Mickeys”, “Mikid” ja “Rütm”.

· DJ-pulti jagavad õhtu vältel vilistlasdünastia esindajad perekonnast Nestor: Eiki, Siim ja Madis.

· Igal pooltunnil alates 19.30 võimlamaja sisehoovil asuvas välikinos on võimalus vaadata kooli 390. juubeli puhul valminud lühifilmi “Kus me näeme veel kunagi?”. 

Ja muidugi kohtumised sõprade, tuttavate, koolikaaslaste ja vanade õpetajatega – sel õhtul, vanas koolimajas iidse linnamüüri ääres! Ole ise kohal ja innusta tulema ka kõiki klassi- ja koolivendi ning -õdesid, keda tead ja kellega suhtled! 

Kuna tegu on  välitingimustes toimuva üritusega (pealava Ingliõuel), palume sellega arvestada riietuse valikul. Ingliõuel ja selle ümber on baarid ja puhvetid, et saaks kehakinnitust ja keelekastet ning loomulikult lauad-toolid nii sees kui väljas, et sõpradega maha istuda, vanu aegu meenutada ja tulevikuplaane teha. Avatud on kogu koolimaja, et igaüks saaks oma noorpõlveradadel uidata ja vana koduklassi külastada.

Tõeliselt halva ilma või vihmaprognoosi puhul viime pealava ja tegevuste raskuskeskme üle Ingliõuelt võimlasaali.

Piletite eelmüük on avatud Piletilevi veebilehel ja kõigis Piletilevi müügipunktides üle Eesti:https://store.piletilevi.ee/public/?concert=358603&design=piletilevi&lang=est¢er=7#view=ticketsselect

Piletilevi müügipunktidest ostes on pileti hind 25 eurot. Eelmüügist või kohapealt ostetud pilet vahetatakse sisenemisel käepaela vastu, mis tagab selle omanikule vaba liikumise koolimaja ja võimlamaja vahel. Sissepääs koolimajja on alates kella 17st.

Korraldajate poolt esitan palve osta võimalusel pilet eelmüügist, et vältida suurt järjekorda sisenemisel. Ostes pileti ära eelmüügist, paned ühisele asjale kohe õla alla, tänud ette! 

Kui on soov tulla autoga, siis lähemad soodsamad parkimisvõimalused on Balti jaama piirkonnas. Kooli hoovi piiratud parkimiskohad on reserveeritud parkimiskaarti omavatele õpetajatele.

Kuuendal kell kuus näeme!

Lugupidamisega

GAG Vilistlaskogu juhatuse esimees

Margus Mets

E-post: [email protected]