NÄDALA TUNNUSTUSED

26.01.2019

Nädala tunnustused

* 19. jaanuaril toimusid Eesti Meistrivõistlused Ladina tantsudes ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilased olid tõeliselt tublid! Kooliealiste laste hulgas jagati välja viis Eesti meistritiitlit, millest GAG napsas endale kolm.

8-9-aastased: Kuldmedal Victoria Makarov 1.A - võites kõik tantsud (Leevi Tantsukool)

10-11-aastased: Kuldmedal Martin Makarov 3.A - võites kõik tantsud (Leevi Tantsukool)

16-18-aastased: Kuldmedal Amanda Rebecca Padar 7.klass - võites 4 tantsu ja olles ühes tantsus teine (Tantsukool Prestige).

* 21.01 toimunud eelvoorus selgitati välja GAG inglise keelse kõnevõistluse PUBLIC SPEAKING finalistid.
Finaali on oodatud: Eleriin Kuuskmäe 12.c, Erik Mandel 12.c, Maria Tähe G2 PR-IN, Mark Oliver Rahn G1MAT-IN, 
Calista Krass G1 RE-LO, Marek Lehiste G1 PR-IN.

Finaal toimub 6. veebruaril.

* 15. jaanuaril toimus geograafiaolümpiaadi koolivoor. Geograafiaolümpiaad toimub juba neljandat aastat arvutis Moodle keskkonnas. 

Koolivooru tublimad olid:

7. klass 
1. Rasmus Ründva, 7.c
2. Anna Säkki, 7.c
3. Rico Jacob Kask, 7.a

8. klass
1. Anna Milena Linder, 8.c
2. Mart Sarnet, 8.a
3. Bruno Filipozzi, 8.c

9.klass 
1. Freja Torstenberg, 9.a
2. Iti Joost, 9.a
3. Erik Jõevere, 9.a

Gümnaasium 10.-12. klass
1. Allar Liivlaid, G2 Re-Lo
2. Markus Vedler, 12.a
3. Linda Kuusik, G1 Re-Lo

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor toimub 12. veebruaril
Piirkonnavooru kutsuti kokku 20 õpilast. 11. veebruar, esmaspäev on õpilastel õigus kodus olümpiaadiks ettevalmistuda.

Olümpiaadile lähevad:
7. klass: Rasmus Ründva, Anna Säkki, Rico Jacob Kask

8. klass: Anna Milena Linder, Mart Sarnet, Bruno Filipozzi, 
Nora Reinsalu, Siim Viilukas, Kätliin Hedvig Kaasik

9. klass: Freja Torstenberg, Iti Joost, Erik Jõevere

10.-12. klass: Allar Liivlaid, Linda Kuusik, Liisa Lekko, Mari-Liis Palm, Nele Novek, Markus Johan Aug, Mathias Randrüüt, Markus Vedler

* Ralf-Stiven Viru (11.c) saavutas 20. jaanuaril Tartus Judo EM võistlustel 81 kg meeste konkurentsis 3. koha.

* 19. jaanuaril toimus füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, kus meie koolist osales 34 õpilast.

8. klass

5. koht Marten Mehide, 8.c
6. koht Henri Paul, 8.b
7. koht Kätliin- Hedvig Kaasik, 8.c
18.-20. koht Barbara Victoria Kuusk, 8.c

Juhendaja Jüri Kaljurand

9. klass

1. koht Siim Tiivel, 9.c
2. koht Ralf Joosep Kask, 9.b
3.-4. koht Erik Jõevere,9.a
8. koht Asmus Soodla, 9.c
9. koht Oskar Villem Tiidemann, 9.c

11. koht Elis Siilbek (9.c), 13. koht Karl Erik Kala (9.c), 16. koht Anita Alexandra Dapon (9.c), 17. koht Samuel Boeijkens (9.c), 18. koht Saskia Kordemets (9.c), 20.-22. koht Inga Morozov (9.c).

20. esimese hulgas oli 11 meie kooli õpilast!

Juhendaja Jüri Kaljurand

10. klass

12.-13. koht Karl Oskar Pajus, G1 Re-Lo, juhendaja Rain Vellerind
16.-19. koht Karl Joonas Terasmaa, G1 Mat-In, juhendaja Erkki Soika

11. klass

5. koht Allar Liivlaid, G1 Re-Lo
13. koht Jürg Johannes Würtenberg, G1 Re-Lo

Juhendaja Erkki Soika

12. klass

6. koht Juhan Tiitus Raidal, 12.b

Juhendaja Virgi Roop

* GAG põhikooli 3 meeskonda osalevad rahvusvahelises interaktiivses mälumängus „Mesimumm“ ja lõppenud on kolmest voorust esimene. 

Nädala jooksul pidid meeskonnad iga päev 45 min. jooksul vastama loodusteaduste õppeainete küsimustele.

Meie võistkondade tulemused 43 võistkonna hulgas:

2. koht võistkond GAG1, koosseisus: Claudia Olev (8.a), 
Johanna Martinson (7.c), Siim Viilukas (8.c), Anna Milena Linder (8.c).

7. koht võistkond GAG3, koosseisus : Triinu Luts (9.b), Ralf Joosep Kask (9.b), Samuel Boeijkens (9.c), Siim Tiivel (9.c).

18. koht võistkond GAG2 koosseisus: Marten Mehide (8.c), Marten Nagel (7.a), Sandra Sirk (9.a), Barbara Kuusk (8.c).

Teise ja seitsmenda koha võistkond pääsesid edasi 29. jaanuaril toimuvasse teise vooru!

Õpilasi juhendasid Helina Reino ja Tiina Naissoo