YesEvent

24.-29.novembril viibis Gustav Adolfi Gümnaasiumi 10-liikmeline delegatsioon Saksamaal, Halles noortekonverentsil YesEvent. Ürituse läbivaks teemaks oli “Just Leaving Footprints” ning võõrustavaks kooliks kohalik Elisabeth-Gymnasium. 
Konverentsi pidulik avatseremoonia toimus linna esindajate ja külaliste osalusel Halle raekojas, kus kuulati ka loengut linna planeerimisest. Iga osaleva riigi õpilased kandsid ette ettevalmistatud esitluse jätkusuutlikust arengust oma kodulinnas. 
Traditsiooniline rahvusvaheline rühmatöö oli seekord ebatraditsiooniliselt 3-osaline. Iga grupp keskendus ühele Halle linnaosale ning 1.voorus tutvuti linnaosa ajaloo ja olevikuga ning kujundati arutelu käigus oma esialgne arvamus piirkonnast. Rühmatöö 2.osana külastati etteantud linnaosa koos linnaplaneerimisosakonna esindajaga ning 3.osas tutvustati nähtut teistele ning ühtlasi tehti oma ettepanekud piirkonna arendamiseks noorte vaatenurgast. 
Nädalasse mahtusid ka meeleolukad ühisüritused – disko, teatri külastus, rahvusroogade pakkumine. 
Gustav Adolfi Gümnaasiumit esindasid väärikalt:Elisa VahurOlivia NeidreIngrid RandAnita Alexandra DaponSofia KõrsKatre Liis VärsLeana-Jete KorbMarie-Helen Vilberg
Õpilasi saatsid ning toetasid nõu ja jõuga Kristjan Salum ning Henrik Salum.

Aitäh tublidele õpilastele ning neid juhendanud õpetajatele Henrik Salumile ja Kristjan Salumilekooli väärika esindamise eest noortekonverentsil YesEvent 2019.