Uus Hõbe

5. aprillil 2019 kell 14.00 toimub Gustav Adolfi Gümnaasiumis juba 5. korda Hardi Tiiduse nimeline mälumäng “Uus hõbe 2019”.

Mälumäng on pühendatud legendaarse mälumänguri, saatejuhi, ajaloohuvilise ja GAG vilistlase Hardi Tiiduse mälestusele ning tema pärandile mälumänguajaloos. 
Seekordse mälumänguga tähistame ühtlasi Hardi Tiiduse 100. sünniaastapäeva ja mälumängureid on lubanud tulla tervitama ka Hardi Tiiduse tütar Maria Tiidus. 
Mälumäng on tänavu pühendatud 800 aasta möödumisele Tallinna esmamainimisest Läti Henriku Liivimaa kroonikas ning küsimused puudutavad kõik Tallinna ja sellega seonduvat (teadmiseid eeldatakse looduse, ajaloo, kirjanduse, spordi, tehnika ning muusika valdkonnast).

Mälumängu juhib Jaak Juske. Žürii: Siim Kallas, Vootele Hansen, Rain Vellerind.

Seekordsel mälumängul osaleb 14 võistkonda 12 erinevast Tallinna koolist: Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinna Reaakool, Jakob Westholmi Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Pirita Majandusgümnaasium, Rocca al Mare Kool, Tallinna 21. Kool,Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Tallinna Kuristiku Gümnaasium, Tallinna Reaalkool, Tallinna Tehnikagümnaasium ja Vanalinna Hariduskolleegium.