Toimus GAG MÄLUmäng III

Hooaja kolmas GAG MÄLUmäng tõi kokku 16 gümnaasiumi, 11 põhikooli ja 1 õpetajate võistkonna. Tehniliste viperuste tõttu jäid seekord välja kaks muusikalise taustaga küsimust ja heitlus loksus kokku 8-küsimuseliseks. Abi ei olnud ka mängujuhi perfektsest viisipidamatusest.

Gümnasistidest tegi üldvõitu silmas pidades tugeva vahespurdi G3 suundade ülene sõpruskond Mehed Mustas (Mart Sarnet, Siim Viilukas, Rasmus Talts, Mikk Lainevool), kes saavutas 22 punktiga veenva esikoha. Teist ja kolmandat kohta jagasid võrdselt 18 punktiga G3 RELO Mälumehed 123 (Mattis Reinola, Joonas Väli, Madis Mäesalu, Aleks Juhanson) ning Marleeni isa (Tõnis Lees, Marleen Rand, Uku Süvari, Bruno Filipozzi).

Põhikooli arvestuses võttis 15 punktiga järjekordse, kuid seekord napi võidu 8d Reino lapsukesed (Otto Samuel Kahar, Kaspar Konist, Ralf Rasmus Ratsepp, Silvia Nafthal). 14 punktiga järgnes 9b Käbi (Karolin Väli, Meia-Mii Heinonen, Liisbeth Ollik, Sonja Loore Vaaks) ning 13 punktiga kolmandat kohta jaganud 9d Memm (Mia India Nimmerfeldt, Elisabeth Jõgi, Margarita Zahharova, Marta Saare) ja 8d Nutusportlased (Hedvig Marie Harjo, Anni Aalberg, Lisette Jäätma, Maia Maria Mänd).

Koondarvestuses on vanemas astmes teistest kergelt ette rebinud Mehed Mustas (70 punkti), järgnevad G2 MATIN ja RELO Mälurid (62 p) ning G3 RELO Muscardinus avellanarius (59 p). Järgnevatega on vahed väikesed ja näiteks 6. koha võistkonnal on hetkel 54 punkti.

Põhikoolis on Reino lapsukesed 67 punktiga veelgi kindlam liider, kuid järgmised kuus võistkonda mahuvad 5 punkti sisse. Hetkel on 40 punktiga teine Nutusportlased ning 38 punktiga jagavad kolmandat kohta Käbi ja 7d Vanatargad.

Nii selle kui kõigi teiste eelmiste mängude tulemuste ja küsimuste-vastustega on võimalik tutvuda kooli raamatukogus. Tabelid on üleval ka 3. korruse stendil.

Nii küsimused kui vastused koostas Rain Vellerind, kes need kõik kenasti ka ette kandis. Aitäh!

Kohtumiseni järgmisel mängul!