Tänu meie õpetajatele on GAGst kujunenud olümpiaadide ja õpilasvõistluste tõmbekeskus

Oleme uhked oma õpetajate üle, kes panustavad Eesti haridusellu ning korraldavad vabariiklikult olulisi haridussündmusi ajaloolises Gustav Adolfi Gümnaasiumis, millest on tänavu kujunenud tõmbekeskus suurele osale piirkondlikele ja vabariiklikele olümpiaadidele.

Siia kokku kogutud tarkuse energia toetab ja toidab meid kõiki!

 • 29. jaanuaril toimus GAGs keemiaolümpiaadi piirkonnavoor Tallinna õpilastele, mille korraldamises osalesid õpetajad Katrin Soika, Sirle Oja ja Anu Kell ning peakorraldajaks oli GAG keemiaõpetaja Martin Saar.
 • 5. veebruaril toimus Kotzebue õppehoones muusikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor, mille korraldamises ja omaloominguliste muusikapalade žüriis osales meie muusikaõpetaja Ly Tammerik.
 • 5. märtsil toimus GAGs ajaloo-olümpiaadi vabariiklik lõppvoor Tallinnast ja Põhja-Eestist kutsutud õpilastele. Lõppvooru peaorganiseerija oli GAG ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Indrek Riigor (ajaloo-olümpiaadi Tallinna komisjoni esimees ning Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi aseesimees).
 • 25. märtsil toimus peamajas bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Tallinna koolide õpilastele, mille korraldajateks olid GAG bioloogiaõpetajad Helina Reino ja Sirle Oja.
 • 31. märtsil toimus Mederi saalis NUPUTA võistlus Tallinna koolide 5.-7. klasside õpilastele, mille peakorraldaja oli GAG reaalainete õppetooli juhataja Kristel Tamm (NUPUTA võistluse Tallinna korralduskomisjoni esimees, Eesti Matemaatika Seltsi juhatuse liige).
  Ka matemaatikavõistluse NUPUTA vabariiklik voor, mis toimub 14. mail, korraldatakse samuti GAGs.
 • 2. aprillil toimus GAG peamajas eesti kirjanduse olümpiaadi vabariiklik lõppvoor, mis esmakordselt toimus mnemoturniirilaadselt ning mille peakorraldaja oli GAG eesti keele ja kirjanduse õpetaja Anu Kell (Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi juhatuse liige).
 • Ees ootab 7. mail meie koolis toimuv 5. klasside õpioskuste olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor, mille korralduskomisjoni esimees on GAG bioloogiaõpetaja Helina Reino ning ülesandeid olümpiaadile koostavad GAG õpetajad Katre Lambot ja Katrin Rohumaa.
 • Samuti valmistavad ette GAG õpetajad Lilian KippastoKatrin Rohumaa ja Indrek Riigor Tallinna piirkonnavooru ülesandeid 7. klasside õpioskuste olümpiaadile, mille korralduskomisjoni esimees on GAG õpetaja Helina Reino (Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu juhatuse liige).
 • Lisaks eelnevale oleme aastast 2014 Cambridge Advanced eksami ettevalmistuskeskus ja arvutipõhise eksami üks toimumise paikadest, samuti prantsuse keele rahvusvahelise tasemeeksami DELF Scolaire üks toimumiskohtadest Tallinnas.

Aitäh GAG õpetajatele, kellel jätkub jõudu õppeaasta lõpusirgel selliselt särada!

Toetame koolitöötajate ühiskondlikku aktiivsust ja parima praktika jagamist oma valdkonnas haridusavalikkusele (GAG arengustrateegia 2021-2025).