Sündmuste plaan 2020/2021

Gustav Adolfi Gümnaasiumi sündmuste plaan

2020/2021. õppeaasta

Kuupäev Aeg Sündmus
SEPTEMBER    
1. september  

9.00-16.00

 

Avaaktused Ingliõuel09.00 9. klassid ja G1– G210.00 2. – 4. klassid11.00 5. – 8. klassid13.00 1.A, 1.R, G3 PR-IN, G3 RE-LO15.00 1.S, 1.W, 1.Ö, G3 MAT-IN  ja G3 RO
1. september 9.45-11.15 G1 astmele  õppejuhi infotund Mederi saalis
2. september   5. klasside-G3. astme spordipäev
    G2-G3 astme infotund Mederi saalis
10. september 17.00-18.30 Euroopa Muinsuskaitsepäevade tähistamine koos Prantsuse Instituudiga (Otseülekanne).
14. september 8.00 Uurimistööde ja õpilasfirmade seminar
14.-20. september   G3 astme riigikaitselaager
21. september 8.00-8.45 Kogunevad ÕE liikmed- kõik kooliastmed (Mederi saal)
21. september 17.30 Lastevanemate koosolek 1.-3. klass (Virtuaalne)
22. september 17.30 Lastevanemate koosolek 4.-6. klass (Virtuaalne)
23. september 17.30 Lastevanemate koosolek 7.-9. klass (Virtuaalne)
24. september 17.30 Lastevanemate koosolek gümnaasium (Virtuaalne)
28.30. september 13.00 9. klasside eelmise aasta loovtööde kaitsmine (Meder)
OKTOOBER    
1. oktoober 17.30 Vanematekogu koosolek (Kotzebue aatrium)
1. oktoober 9.00 Rahvusvaheline muusikapäevOrelikontsert Kotzebue aatrium
5.-9. oktoober   ÕE presidendi valimised
8. oktoober 14.00 Uurimistööde ja õpilasfirmade I kollokvium
5. oktoober   Õpetajate päev, kolleegipreemiate jagamine
  8.00-9.30 Juvenes Translatores koolivoor
19.-25. oktoober   Koolivaheaeg
26.-30. oktoober   Oinanädal
27.-28. oktoober  8.00-15.00 1.-6. klasside pildistamine (Kotzebue)
27.-29. oktoober    7.-G3 klasside pildistamine (Peamaja)
30. oktoober  17.00-21.00 Oinaõhtu (Ingliõu, peamaja)
30. oktoober   Halloween (Kotzebue)vahetundide ajal graafiku alusel
NOVEMBER    
november   Teaduskonverents
6. november     Gustav Adolfi päeva tähistamine (Ingliõu)
6. november   Gustav Adolfi päeva õhtu Rootsi-Mihkli kirikus (rootsi keele klassid)
9. november   Leiutajate konkurss (Kotzebue aatrium)
7. november 10.30 – 15.00 Õpilased vs noored /vanemad vilistlased korvpallikohtumised (võimla)
9.-20. november   Informaatikaviktoriin Kobras I voor
9.-13. november   1. klasside ekskursioonid peamajja
    GAG MÄLUmäng I (Mederi saal)
10. november   Mardipäev (Kotzebue)
10. või 11. november   Doonoriloengud 2 tk G2-G3 (Meder)
13. november 11.00-14.00 Doonoripäev, klasside ekskursioonid (Mederi saal)
18. november 14.00 Uurimistööde II kollokvium
20. november   Põhikooli I trimestri lõpp, hinnete väljapanemise tähtaeg
24. november   Iseseisva õppimise päev
25. november   Lõpumärkide jagamise aktus (Mederi saal)
25. november   Kadripäev (Kotzebue)
27. november 9.00-11.00 Best in English (peamaja arvutiklassid)
     
DETSEMBER    
2. dets 14.00 ÕF II kollokvium
    Prantsuskeelsete luuletuste lugemise võistlus 5.-9. klass
4. detsember   Prantsuse keele õhtu (Meder, Moonaladu)
5. detsember   C1 inglise keele rahvusvaheline eksam (G3 aste)

7. detsember

8. detsember

9.-11.00
9.-11.00
Algklasside heategevuslik jõululaat
     
8. detsember   Matemaatikaolümpiaadi koolivoor
10. detsember   Luciapäeva hommik Kotzebues
11. detsember 8.55-
9.50
Luciapäev (Mederi saal)
    GAG MÄLUmäng I (Mederi saal)
14.-18. detsember   Õpilasesinduse jõulunädal
16. detsember 11.00-
14.00
1.-2. klasside jõulupidu (võimlas)3.-4. klasside jõulupidu (võimlas)
16. detsember 18.00 5.-8. klasside jõulupidu (võimla)
17. dets 8.00-14.00 I eesti keele proovieksam (G3)
17. detsember 18.00 9. klasside ja gümnaasiumi jõulupidu (võimla)
     
22. detsember 8.00 Hommikukohv abiturientidega (Moonaladu) 
22. detsember 12.00 Jõuluteenistus Toomkirikus 1.-G3 klassile
23. detsember – 10. jaanuar   Koolivaheaeg
JAANUAR    
22. jaanuar   I poolaasta lõpp
25.-29. jaanuar   Stiilinädal
29. jaanuar 18.00 Moeetendus Kuldlõige (Võimla)
VEEBRUAR    
2. veebruar   Tartu rahu aastapäeva tähistamine Reaali Poisi juures
    Kunstinädal
3. veebruar   Iseseisva õppimise päev (e-testid)
5. veebruar 9.00 – 13.00 Suusapäev Nõmmel 1.-2.  klassile
8.-14. veebruar   Inglise keele nädal
10. veebruar 9.00 – 15.00 Suusapäev Nõmmel 3.-6. klassile
12. veebruar 8.45-11.30 Inglise keele hommik 9.-G3  klassile (Mederi saal)
15. veebruar      Sõbrapäev 
15.-19. veebruar   Surnuaedade külastus (8. klassid)
16. veebruar 14.00 Uurimistööde ja õpilasfirmade III kollokvium
16. veebruar   Rahvamuusikapidu Kotzebues
18. veebruar 9.00 – 15.00 Suusapäev Nõmmel 7. – G3 klassile
19. veebruar 9.00 Eesti Vabariigi 103. aastapäeva ühisaktus Reaali Poisi juures – korraldaja GAG
19. veebruar 10.45 Külalisõpetajate tunnid
19. veebruar    12.00 Eesti Vabariigi 103. aastapäeva aktus linnamüüri ääres
22. – 28. veebruar   Koolivaheaeg
22. veebruar 12.00 Avatud uste päev (peamaja)15:00-16:00 Esitlused16:00-17:30 Tuurid
23. veebruar   Digiseminar
MÄRTS    
5. märts   Põhikooli II trimestri lõpp ja hinnete väljapanemise tähtaeg
8. märts 10.00-16.00 II eesti keele proovieksam 
12. märts   7. klasside katsed?
13. märts   Nelja kooli ühiskatsed
15. märts   Luulepidu (peamaja)
15. märts      Emakeele luulepäev (Kotzebue)
16.-19. märts   Matemaatikapäevad
18. märts   Matemaatikavõistlus Känguru
22. märts 8.00 Uurimistööde esitamise tähtaeg
22.-26. märts   Keskkonnanädal
23. märts   Frankofoonia päev (Kotzebue)
25. märts 15.00 British Culture (Meder, Kapiitel, arvutiklassid)
27. märts   C1 rahvusvaheline inglise keele eksam (G2 aste)
29. märts- 
1. aprill
  Distantsõppe nädal
APRILL    
  11-14 Doonoripäev, klasside ekskursioonid (Meder)
6. aprill    Hõbehääl (Kotzebue)
8. aprill   Matemaatika proovieksam G3
9. aprill 18.00 Kevadball (Võimla)
    Delf Scolaire rahvusvaheline eksam
12. aprill   ÕF äriplaani ja aruande esitamise tähtaeg
15. aprill 18.00 8. klassi loovtööde tähtaeg
19. – 25. aprill    Koolivaheaeg
19. aprill 10.00 Eesti keele riigieksam
27.-29. aprill    RVT sõpruskoolide kohtumine spordis „Sõpruse karikas“  – 60! (Võimla)
MAI    
  9.00-12.00 Eesti keele proovieksam (9. kl)
3. mai   Inglise keele riigieksam (kirjalik) G2-G3
3-.7. mai   Tervisenädal
3.-7. mai   Inglise keele riigieksam (suuline)
4.-6. mai 14.00 8. klassi loovtööde kaitsmine (Meder)
6. mai 8.00 – 13.00 3.-4. klasside kevadine spordipäev Snelli staadionil
7. mai 9.50 Vene keele päev
11. mai 17.00 Kevadkontsert  (Kotzebue)
12. mai 13.00 UT ja ÕF kaitsmine
    Aastaraamatu valmimine
13. mai   Tutipäev
13. mai 14.45 G3 õppenõukogu
14. mai 11.00 Lõpukell
    GAG Aiapidu (Vabalava, basaar)
17. mai   Üleminekueksamid (5.-8. klass ja G1-G2)
    Matemaatika 9. klasside proovieksam
20. mai? 8.00 – 13.00 1.-2. klasside spordipäev
21. mai 10.00 Matemaatika riigieksam G3
21. mai   Iseseisva õppimise päev 1. kl – G2 aste
26. mai 8.00-9.40 Koolisisesed tasemetööd 7. kl-G2 aste
27. mai 12.00 Tänupidu (Ingliõu)
    Muuseumiöö
28. mai 10.00-13.00 Põhikooli eesti keele eksam
JUUNI    
3. juuni   Põhikooli matemaatika lõpueksam
4. juuni 8.00-9.40 Õppenõukogu 1.-6. klass
8. juuni 14.45 Õppenõukogu 7.-9. klass ja G1, G2
6. juuni (P) 18.00 Gustav Adolfi Gümnaasiumi 390. aastapäeva aktus (Mederi saal)
7. juuni hommik GAG 390. aastapäeva tähistamine (Kotzebue)
7. juuni hommik GAG 390. aastapäeva tähistamine (peamaja õu)
9. juuni   Sportlik päev
10. juuni   Projektipäev (klassijuhatajad)
11. juuni   Üleminekuklasside aktused (Kotzebue)
14. juuni – 31. august    Suvevaheaeg
9. juuni 10.00 9. klasside valikeksamite kirjalik osa
10.-11. juuni   9. klasside valikeksamite suuline osa
14. juuni 10.00 Uurimistööde ja ÕF järelkaitsmine
15. juuni 10.00 G3 astme koolilõpueksamid
17. juuni 13.00 Õppenõukogu 9. kl, G3+täiendav õppetöö 
20. juuni 13.00 Põhikooli lõpuaktus (Ingliõu) 
21. juuni 16.00 Gümnaasiumi lõpuaktus (Ingliõu)