“Rakett 69” võitja on Tiago Golub

Meil on suur rõõm teatada, et telesaate “Rakett 69” võitjate ridadesse lisandus järjekordne Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilane Tiago Golub, kes õpib G2 reaal-loodusteaduste õppesuunal. Palju õnne!

Tiago on neljakordne Eesti meister karates. “Kõige rohkem meeldib mulle karate juures see, et see on distsipliin ja paneb proovile nii vaimselt kui füüsiliselt.” Lisaks tegeleb Tiago ka fotograafiaga. Tema unistus on minna õppima Inglismaale Cambridge’i Ülikooli.

ETV teadussaate “Rakett 69” üheksandal hooajal osales 4 Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilast. Calista Krass, Lars Tristan Lepik, Tiago Golub ja Kristi Koitla. Läbi aastate on selles väljakutseid pakkuvas telesaates osalenud 18 Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilast, kellest 4 on osutunud saate võitjateks.

“Rakett 69” on 2011. aasta jaanuaris ETV-s alustanud saatesari, mille eesmärgiks on üles leida Eesti tulevased teadlased. Saate võitjale on teadusagentuuri poolt välja pandud Teadusstipendium 10 000€. Kolm parimat saavad õppima asuda Tartu Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli või Tallinna Ülikooli vabalt valitud erialale. Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilased on selle telesaate võitjateks osutunud neljal korral.

“Rakett 69” 2012. aasta võitja Timothy Henry Charles Tamm

“Rakett 69” 2016. aasta võitja Frida Laigu

“Rakett 69” 2017. aasta võitja Karl Vilhelm Valter

“Rakett 69” 2019. aasta võitja Tiago Golub