Prantsusmaa Gironde piirkonna koolijuhtide visiit GAGs möödunud nädalal

Eelmisel nädalal külastasid meie kooli Prantsusmaa koolijuhid Bordeaux linna ja selle ümbruse koolidest. Koolijuhid olid meie koolist, meie huvitavatest tundidest ja õpilaste motiveeritusest väga vaimustuses! GAG õpetajaid oodatakse pikisilmi Prantsusmaa koolidesse Erasmusega töövarjutama ning erinevaid ainealaseid projekte üheskoos ette võtma. Koolid on ägedad! Meil on palju sarnast, aga kindlasti ka teineteiselt õppida ja omavahel kogemusi jagada!

Suur-suur aitäh kõikidele kolleegidele, kes külalistega tegelesid, oma valdkonda tutvustasid ning koolijuhte oma tundidesse vaatlema lubasid.

Aitäh, Katrin Meinart, Valdur Parašin, Dagmar Hallmägi, Eeva-Kaarin Ots, Kadri Pajo, Maria Toom, Harold Lepp, Helis Lall, Nele Litvinova, Helen Kaljurand, Ruth Semerik, Epp Sillukse, Kerti Rannisto, Anneli Heinsoo, Evely Kullamägi, Jaanika Pärnamägi, Helina Reino, Deniss Viir, Nele Raat, Virgi Roop, Darja Zamulina, Kristi Salum, Anne Kaljurand, Kersti Kukk, Ingrid Maadvere, Karmen Pruul, Tiivi Pikhof, Henrik Salum.

Eraldi suur tänu kogu projekti eestvedajale, arendusjuht Kerli Koppelile!