Põhja-Tallinna kaasava eelarve võitis madalseiklusraja projekt

Tallinna kaasava eelarve hääletusel valisid Põhja-Tallinna elanikud oma lemmikuks Kotzebue õppehoone õuealale rajatava madalseiklusraja projekti.

Kaasava eelarve hääletus toimus 21. novembrist kuni 4. detsembrini ja valida sai 14 idee vahel. Hääletusel sai osaleda iga vähemalt 14-aastane Põhja-Tallinna elanik ja hääletada sai kahe endale meelepärase idee poolt oma linnaosas. “Põhja-Tallinnas anti kokku 2 423 häält, millest 455 oli Kalamaja madalseiklusraja poolt. Projekti autori idee on ehitada Gustav Adolfi Gümnaasiumi Kotzebue maja hoovi madalseiklusrada, mida saaksid kasutada kõik huvilised, ” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap ja tänas kõiki, kes esitasid projekti ja valisid oma lemmikud. 

Suur tänu Põhja-Tallinna elanikule Arvo Antonile, kellega koostöös läks meie ettepanek hääletusele nimega “Gustav Adolfi Gümnaasiumi Vana-Kalamaja 9 õppehoone õuealale madalseiklusraja rajamine, mis pakuks tegutsemislusti ka kogukonna teistele lastele”.

Suur-suur aitäh kõikidele koolipere liikmetele – õpilastele, koolitöötajatele, lapsevanematele, vilistlastele – kes meie üleskutsele reageerisid ning oma hääle projektile andsid.