Palju õnne, õpetaja Marje Liigus!

1. oktoobril tähistab oma 77. sünnipäeva meie koolis 40 aastat töötanud inglise keele õpetaja Marje Liigus. Pärit on ta Valgamaalt ja haridusteed alustas Kaagjärve 7-klassilises koolis, hiljem õppis Tartu 8. Keskkoolis ja Tartu Ülikoolis. Meie koolis alustas ta tööd 1. septembril 1971.

Õpetajana on Marje Liigus olnud hooliv, teotahteline ja ettevõtlik. Pikaajaliselt osales ta Euroopa Noorteparlamendi tegemistes (European Youth Parliament), oli aktiivne ESU liige (English Speaking Union), retsenseeris õppekirjandust ja andis välja õppematerjali.

Noore kolleegi meenutuste järgi oli Marje meie koolis suure südamega õpetaja, kes oli oma konkreetsel moel alati valmis õpilasi ja kolleege toetama. Ta ei öelnud kunagi ära omapoolsest abist ja pani alati kõikidele üritustele õla alla. Oma tegutsemiste juures oli ta alati röömsameelne, aktiivne ja nooruslikult särasilmne. Marje Liiguse oluline tähelepanu kuulub oma perele ja sugulastele.Ta on leidnud järjepidevalt aega oma lastelastele, kes on nii mõnegi tarkuse vanaema abiga omandanud. Tänaseks kuulub Kaagjärve mõis perekonna valdusesse, kus Marje suure hoole ja armastusega oma lapsepõlvemail tegutseb.

Soovime kogu koolipere poolt talle palju õnne, jätkuvat tegutsemislusti ja tugevat tervist!