Nutispordi piirkonnafinaali tulemused

Eriolukorrast hoolimata toimus 23. märtsil Nutispordi piirkonna finaal. Finaali pääsenud õpilastel tuli sooritada 7-võistlus 35 minuti jooksul kodudes vastavalt ajagraafikule. 1.-12. klassi õpilaste seas võitlesid endale piirkonna finaalis koha välja 29 õpilast ja kaks meie kooli õpetajat. Lisaks neil osalesid loosi tahtel rahvaspordi finaalis kolm meie kooli õpilast ja üks õpetaja. Oleme väga uhked, sest piirkonna meistriks tuli meie koolist kokku 6 õpilast.

1. klass
1. koht – Luise Nienhaus, 1.R klass, juhendaja Merilyn Martis
3. koht – Bertha Ojasild, 1.S, juhendaja Liis Seero
Väga tublid olid ka Holger Rannula (1.S), Jaan Randek Rõuk (1.W) ja Tristan Toomas Kivisaar (1.S).

2. klass
3. koht – Conrad Olev, 2.A, juhendaja Eliisabet Haamer
Väga tubli oli ka Annabel Pormeister (2.A).

3. klass
1. koht – Karl Leius, 3.A klass, juhendaja Kadri Pajo
Väga tublid olid ka Marianna Zahharova (3.A) ja Loore Poopuu (3.W).

4. klass
1. koht – Oliver Paidra, 4.a klass, juhendaja Harold Lepp
3. koht – Maarja Leius, 4.a klass, juhendaja Harold Lepp
Väga tubli oli ka Nora Adeele Kalda (4.a klass).

5. klass
Väga tubli oli Gustav Lamp (5.b klass).

6. klass
Väga tublid olid Mattias Mändmets (6.c klass), Hendrik Link (6.c klass), Rebekka Vihurila (6.c klass) ja Carl Aleksander Katalsepp (6.c klass).

7. klass
1. koht – Henri Saarnak, 7.d klass, juhendaja Auli Reitel
2. koht – Säde Noormets, 7.a klass, juhendaja Külliki Otsa
3. koht – Merilis Moppel, 7.d klass, juhendaja Auli Reitel
Väga tubli oli ka Richard Ründva (7.d klass).

8. klass
1. koht – Toomas Kaasik, 8.c klass, juhendaja Katrin Rohumaa

9. klass
2. koht – Robin Rico Savipõld, 9.c klass, juhendaja Elle Ronk
3. koht – Kaspar Kruusement, 9.c klass, juhendaja Elle Ronk
Väga tubli oli ka Oliver Erich Kongo (9.c klass).

10.-12. klass
1. koht – Sander Piik, G1 MAT-IN, juhendaja Kristel Tamm
Väga tublid olid ka Inga Morozov (G1 MAT-IN) ja William Erik Kilkson (G1 RE-LO).

Täiskasvanud
Täiskasvanute arvestuses pääsesid finaali ja võistlesid väga edukalt meie kooli matemaatikaõpetajad Auli Reitel ja Katrin Rohumaa. Samuti tegi ülikooliõpingute kõrvalt kaasa ka meie kooli vilistlane Erik Mandel.

Rahvaspordi finaal
Rahvaspordi finaali pääsesid õpilased ja õpetajad juhusliku valiku põhjal osalejate seast, kes tippspordist välja jäid.
2. koht – Diana Ross, G2 MAT-IN
3. koht – Hella Tõnts, 9.c klass
Väga tubli oli ka Harald Hütt (7.d klass) ning meie kooli matemaatikaõpetaja Kristel Tamm.

Piirkonna finaalide parimaid on ees ootamas ka vabariiklik finaal. Täpsem info on selgumisel.

Palju õnne õpilastele ja nende juhendajatele!