NÄDALA TUNNUSTUSED

* Rudolf Suharov (4.a) saavutas Sõle ujulas Laste Karikas II etapis I koha 50m rinnuliujumises ning 200m vaba ujumises.
Rudolf Suharov (2009 s.a) pani kokku eduka võistluse. Ta kärpis jõudsalt enda 50m rinnuliujumise isiklikku tippmarki ja teenis kulla ajaga 40,86. Täistabamus tuli 200m vabalt distantsil kus lisaks kuldmedalile ja suurepärasele ajale (2.33,96) teenis ta ka parima ujuja auhinna enda vanuseklassis. https://ujumiskool.ee/…/medalisadu-ujumiskooli-noored-teen…/

* 24. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. Meie koolist osales 14 õpilast, kellest neli pälvis koha esikümnes.

9. klass
9. koht Anna Milena Linder (9.c), juhendaja Ülle Salumäe

10. klass
3. koht Triinu Luts (G1 MAT-IN), juhendaja Ülle Salumäe

11. klass
4. koht Marianne Allas (G2 PR-IN), juhendaja Anu Kell

12. klass
8. koht Kristel Saul (G3 RE-LO), juhendaja Ülle Salumäe

Emakeeleolümpiaadi vabariiklikku vooru kutsutute nimed selguvad veebruaris.

* 25. jaanuaril toimus meie koolis keemiaolümpiaadi piirkonnavoor:

8. klass
4. koht Merilis Moppel (7.d), juhendaja Katrin Soika
10. koht Johanna Martinson (8.c), juhendaja Lilian Kippasto

9. klass
2. koht Anna Milena Linder (9.c), juhendaja Katrin Soika)
5.-6. koht Claudia Olev (9.a), juhendaja Lilian Kippasto
5.-6. koht Marten Mehide (9.c), juhendaja Katrin Soika
13.-14. koht Erik Tuisk (9.c), juhendaja Katrin Soika
13.-14. koht Rasmus Talts (9.c), juhendaja Katrin Soika
15. koht Joonas Väli (9.c), juhendaja Katrin Soika
17. koht Bruno Filipozzi (9.c), juhendaja Katrin Soika

10. klass
5. koht Andero Lavrinenko (G1Re-Lo), juhendaja Katrin Soika
12. koht Mariliis Kalinina (G1Re-Lo), juhendaja Katrin Soika
17. koht Mathias Robert Uibokant (G1Re-Lo), juhendaja Katrin Soika

11. klass
2. koht Richard Friedrich (G2Re-Lo), juhendaja Martin Saar
19. koht Mait Filipozzi (G2Re-Lo), juhendaja Martin Saar
20. koht Liisa Lekko (G2Re-Lo), juhendaja Katrin Soika

12. klass
5. koht Allar Liivlaid (G3Re-Lo), juhendaja Katrin Soika
14. koht Kristi Koitla (G3Re-Lo), juhendaja Katrin Soika
15.-17. koht Aleksander Kampus (G3Re-Lo), juhendaja Katrin Soika
19. koht Sander Truu (G3Re-Lo), juhendaja Katrin Soika

* Selgusid 27.01 toimunud piirkondliku prantsuse keele olümpiaadi tulemused:

Põhikooli B-/C-keel,
3. koht – Siim Oskar Ots, 8.a (juhendaja A.-A. Monroc)

Gümnaasiumi B-/C-keel
Üldarvestus
2. koht – Ines Ollisaar G1 MAT-IN (iseõppija)/10. klasside arvestuses 1. koht

Gümnaasiumi A-keel
Üldarvestus
3. koht – Lukkats Piibe G2 PR-IN (juhendaja Valdur Parašin)/11. klasside arvestuses 2. koht
4. koht – Marianne Allas G2 PR-IN (juhendaja Valdur Parašin)/ 11. klasside arvestuses 3. koht
7. koht – Vanessa Kricere G3 PR-IN (juhendaja D. Hallmägi)/12. klasside arvestuses 2. koht
8. koht – Linda Luts G3 PR-IN (juhendaja D. Hallmägi)/12. klasside arvestuses 3. koht
9.-10. koht – Sarah Bouirabdane G1 PR-IN (juhendaja Valdur Parašin)/10. klasside arvestuses 1. koht
11. koht – Kertu Paavel G1 PR-IN (juhendaja Valdur Parašin)/10. klasside arvestuses 2. koht

10. klasside arvestuses saavutas 3. koha – Freja Marin Karolina Torstenberg G1 PR-IN (juhendaja Valdur Parašin)

Põhikooli A-keel
Üldarvestuses
4. koht – Lars Murrik 9.a (juhendaja Katrin Meinart) /9. klasside arvestuses 4. koht
6. koht – Pärtel Tonka 8.a (juhendaja Valdur Parašin)/8. klasside arvestuses 1. koht
7. koht – Claudia Olev 9.a (juhendaja Valdur Parašin)
11. koht – Hans Richard Antsmäe 9.a (juhendaja Katrin Meinart)
13. koht – Silja-Liis Same 8.a (juhendaja Valdur Parašin)

* 22. jaanuaril toimus ajaloo-olümpiaadi koolivoor, kus osales 99 õpilast. Piirkonnavooru pääses nendest 34 õpilast. Piirkonnavoor toimub laupäeval, 8. veebruaril Gustav Adolfi Gümnaasiumis.

7. klass
1. koht Kaspar Kähri (7.a), juhendaja Indrek Riigor
2. koht Merilis Moppel (7.d), juhendaja Indrek Jalas
3.-4. koht Karolin Riener (7.c), juhendaja Indrek Riigor
3.-4. koht Klaudia Kahre (7.d), juhendaja Indrek Jalas
Piirkonnavooru on kutsutud veel Taavo Lippus (7.d) ja Lisanna Ümarik (7.d).

8. klass
1. koht Pärtel Erik Sits (8.a), juhendaja Indrek Jalas
2. koht Katarina Kuningas (8.c), juhendaja Indrek Jalas
3. koht Maarja-Leena Parktal (8.b), juhendaja Indrek Riigor
Piirkonnavooru on kutsutud veel Siim Oskar Ots (8.c), Pärtel Eimel Tonka (8.a), Kaarel Gustav Männaste (8.b), Rasmus Ründva (8.c).

9. klass
1. koht Elisabet Jääger (9.c), juhendaja Inna Graužiniene
2. koht Rasmus Talts (9.c), juhendaja Inna Graužiniene
3. koht Anna Milena Linder (9.c), juhendaja Inna Graužiniene
Piirkonnavooru on kutsutud veel Simon Puuram (9.c), Margaret Kalm (9.b), Leo Leoste (9.c), Siim Viilukas (9.c).

Gümnaasium, üldajalugu: Islam ja Araabia kultuur kesk- ja varauusajal
1. koht Marie Heleen Kappet (G3 RO), juhendaja Inna Graužiniene
2. koht Laura Sofie Tohver (G1 PR-IN), juhendaja Indrek Jalas
3. koht Annabel Pugi (G1 PR-IN), juhendaja Indrek Jalas

Gümnaasium, Eesti ajalugu: Eesti 18. sajandil
1. koht Andreas Tähnas (G1 RO), juhendaja Inna Graužiniene
2. koht Georg Aints (G2 RE-LO), juhendaja Indrek Jalas
3. koht Mait Filipozzi (G2 RE-LO), juhendaja Indrek Jalas
Piirkonnavooru on kutsutud veel Liisa Kai Siimut (G3 RO), Mona Tammemägi (G2 PR-IN), Anni Aleksandra Algus (G1 RO).

Gümnaasium, lähiajalugu: Teine maailmasõda
1. koht Allar Liivlaid (G3 RE-LO), juhendaja Inna Graužiniene
2. koht Egert Ojamaa (G2 MAT-IN), juhendaja Indrek Riigor
3.-4. koht Norman Muinasmaa (G2 RO), juhendaja Indrek Jalas
3.-4. koht Lauri Laaspere (G3 RE-LO), juhendaja Inna Graužiniene
Piirkonnavooru on kutsutud veel Sebastian Juhan Liiva (G2 MAT-IN), Ken Martin Aunpu (G1 MAT-IN)

* 30. jaanuaril toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumi suures võimlas matemaatikavõistluse Nuputa piirkonnavoor.

5.-6. klass
16. koht – Gustav Adolfi Gümnaasium
Võistkonda kuulusid Mia Lucia Liivak (5.a klass), Marcel Averian Aganitš (5.a klass), Ralf-Martin Olev (6.a klass), Mike Hideo Kahar (6.a klass).
Õpilasi juhendasid Mari-Liis Vähi ja Simona Liisbet Seppi

7. klass
2. koht – Gustav Adolfi Gümnaasium
Võistkonda kuulusid Mia Lee Kähri (7.a klass), Hannuk Vernik (7.b klass) ja Sonja Tõnisberg (7.d klass).
Õpilasi juhendasid Külliki Otsa ja Auli Reitel.

* 18. jaanuaril toimusid Tartus A-klassi ja täiskasvanute Eesti Meistrivõistlused JUDOS, kus GAG õpilane Rasmus Talts (9.a) võitis võistlusklassis A-73kg pronksmedali.

Close Menu