Nädala tunnustused

* 5. detsembril toimunud Tallinna koolide 7. klasside inglise keele viktoriinil “USA linnad (New York, Boston, Philadelphia ja Washington, DC) kultuur, ajalugu, geograafia, vaatamisväärsused” saavutas GAG võistkond koosseisus 
Sonja Tõnisberg (7.d) ja Henri Sarnak (7.d) VII koha 

Palju õnne tublidele õpilastele ning nende juhendajatele Kelly Laksbergile ja Deniss Tšertovile.

* 16. novembril toimus lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoor. Meie koolist osales 16 õpilast, kellest pääsesid vabariiklikku vooru järgmised õpilased:

Liisa Lekko (G2 MAT-IN) – 2. koht (juhendaja K. Lambot);
Hanna-Maarja Selde (G2 RE-LO) – 10. koht (juhendaja J. Markus);
Elle Isabel Lindpere (G2 RE-LO) – 12.-13. koht (juhendaja J. Markus );
Nele Novek (G3 RO) – 14.-15. koht (juhendaja Ü. Salumäe). 

Lingvistikaolümpiaadi vabariiklik voor toimub Tartus 14.-15. märtsil 2020.

* GAG osales sellel õppeaastal esmakordselt rahvusvahelisel võistlusel BEST IN ENGLISH. Nüüdseks on teada 29. novembril toimunud arvutipõhise võistluse tulemused. 

Võistlusel osales 25 riigist kokku 16 462 inglise keelt võõrkeelena rääkivat õpilast (9.-12 kl.). Maksimaalselt oli võimalik saada 117 punkti. Lisaks punktidele arvestati ka vastamise kiirust. Meie koolist sai võimaluse võistlusel osaleda igast keelegrupist kaks õpilast. GAG õpilastest jõudsid 16 462 osaleja hulgas top 10% hulka ja ületasid 100 punkti piiri:

Henrik Innos (G1 RE-LO) 57. koht 109 p. (juhendaja A. Kaljurand)
Teele Sumeri (G3 PR-IN) 66. koht 108,5p. (juhendaja H. Salum)
Ricco Rosin (G1 MAT-IN) 113. koht 107p. (juhendaja A. Kaljurand)
Liisa Kai Siimut (G3 RO) 144. koht 106,5p.(juhendaja H. Salum)
Raiko Hotski (G3 MAT-IN) 219. koht 105,5p. (A. Kaljurand)
Allar Liivlaid (G3 RE-LO) 230. koht 105,5p. (A. Kaljurand)
Anna Milena Linder (9.c) 524. koht 103p. (juhendaja K. Laksberg)
Diana Ross (G2 MAT-IN) 738. koht 101,5p. (juhendaja A. Kaljurand)
Ken-Erik Aus (G1 MAT-IN) 790. koht 101p. (juhendaja A. Kaljurand)
Laura Lall (9.c) 949. koht 100p. (K. Laksberg)
Romi Neerot (G3 MAT-IN) 987. koht 100p. (juhendaja A. Kaljurand)

Lisaks võistlesid sama võistluse eraldi arvestuses õpilased, kelle kodune keel on inglise keel või kes on elanud pikema perioodi jooksul (rohkem kui 18 kuud) ingliskeelses keskkonnas. Selles arvestuses osales 293 õpilast 21 riigist.

Katarina Ann Stokes (G2 RE-LO) saavutas 106 punktiga 6. koha (juhendaja M. Hallmägi)

Kiitus tublidele õpetajatele ning nende juhendajatele!

* Bioloogiaolümpiaad toimus 4. detsembril (6.-8.klass) ja 5. detsembrili (9.-12.klass.) Koolivoorust võttis osa 202 õpilast ja parimad nende seast olid:

6. klass
1. koht Johan Frederik Velström, 6.a
2. koht Sander Talts, 6.a
3. koht Nesta Mirt Krosmann, 6.a

Juhendaja Katri Mirski

7. klass
1. koht Merilis Moppel, 7.d
2. koht Lisanna Ümarik, 7.d
3.-6. koht Jenna Antsu, 7.a
3.-6. koht Mia Lee Kähr, 7.a
3.-6. koht Enrique Raudvere, 7.a
3.-6. koht Hannes Tambla, 7.a
Kõik kutsutud piirkonnavooru, lisaks kutsutud piirkonnavooru Kaspar Kähri, 7.a

Juhendaja Helina Reino

8. klass
1. koht Johanna Martinson, 8.c
2. koht Victoria Isabel Koovit, 8.a
3. koht koht Getlyn Koplimaa, 8.b
Esikolmik kutsutud piirkonnavooru, lisaks kutsutud piirkonnavooru Leon Tammel, 8.a ja Marten Nagel, 8.a

Juhendajad Lili Pagil ja Tiina Naissoo

9. klass
1. koht Uku Gross, 9.a
2. koht Annabel Agasild, 9.a
3.-4. koht Maria Säkki, 9.b
3.-4. koht Nora Reinsalu, 9.b
Piirkonnavooru kutsutud Uku Gross, 9.a; Annabel Agasild, 9.a; Claudia Olev, 9.a ja Anna Milena Linder, 9.c

Juhendajad Helina Reino ja Day-Lee Holm

10. klass
1. koht Triinu Luts, G1 Mat-In
2. koht Loviisa Luka Hiiop, G1 Mat-In
3. koht Ingrid Rand, G1 Ro
Esikolmik kutsutud piirkonnavooru.
Lisaks kutsutud Saskia Sova, G1 Pr-In; Samuel Boeijkins, G1 Re-Lo; Eliisabet Kaasik, G1 Re-Lo; Samuel Roost, G1 Pr-In; Elis Siilbek, G1 Pr-In; Hanna Kirsipuu, G1 Pr-In

Juhendaja Helina Reino

11. klass
1. koht Richard Friedrichs, G2 Re-Lo
2. koht Calista Krass, G2 Re-Lo
3. koht Marianne Allas, G2 Pr-In
Esikolmik kutsutud piirkonnavooru
Lisaks kutsutud – Mait Filipozzi, G2 Re-Lo; Eerik Ääremaa, G2 Re-Lo; Karl-Oskar Pajus, G2 Re-Lo; Siim Nigul, G2 Re-Lo; Lembitu Madiste, G2 Re-Lo; Tristan Saupõld, G2 Pr-In

Juhendaja Helina Reino

12. klass
1. koht Mirjam Lember, G3 Ro
2. koht Allar Liivlaid, G3 Re-Lo
3. koht Marion Martin, G3 Re-Lo 
Piirkonnavooru kutsutud – Mirjam Lember, G3 Ro, Allar Liivlaid, Ge Re-Lo, Lauri Laaspere, G3 Re-Lo ; Patrick Saar,G3 Pr-I; Karl-Sten Kõrgmaa G3 Ro

Juhendaja Helina Reino

Kokku kutsuti piirkonnavooru 39 õpilast!

* Keemiaolümpiaadi koolivooru tulemuste põhjal on 25. jaanuaril toimuvasse piirkonnavooru kutsutud järgmised õpilased:

8. klassid
Kirke Kaseorg 8.c (Lilian Kippasto)
Anri Ilves 8.c (Lilian Kippasto)
Eliisabet Uusma 8.c (Lilian Kippasto)
Johanna Martinson 8.c (Lilian Kippasto)
Karl Oskar Uibokant 8.c (Lilian Kippasto)
Toomas Kaasik 8.c (Lilian Kippasto)
Anna Säkki 8.c (Lilian Kippasto)
Rasmus Ründva 8.c (Lilian Kippasto)
Katarina Kuningas 8.c (Lilian Kippasto)
Richard Daniel Vaaks 8.c (Lilian Kippasto)
Eva Maria Krupp 8.c (Lilian Kippasto)
Kreete Kallaste 7.d (Katrin Soika)
Merilis Moppel 7.d (Katrin Soika)
Sten-Tristan Romeikis 7.d (Katrin Soika)
Richard Ründva 7.d (Katrin Soika)
Tormi Magnus Raidvee 8.a (Katrin Soika)
Marten Nagel 8.a (Katrin Soika)
Amanda Rebeca Padar 8.b (Lili Pagil)
Rico Jakob Kask 8.a (Katrin Soika)
Victoria Isabel Koovit 8.a (Katrin Soika)

9. klassid
Hans Richard Antsmäe 9.a (Lilian Kippasto)
Marta Põld 9.b (Lilian Kippasto)
Rasmus Talts 9.c (Katrin Soika)
Marten Mehide 9.c (Katrin Soika)
Joonas Väli 9.c (Katrin Soika)
Anette Kampus 9.c (Katrin Soika)
Mariela Hernandez 9.c (Katrin Soika)
Karolin Juhkam 9.c (Katrin Soika)
Bruno Filipozzi 9.c (Katrin Soika)
Kätliin-Hedvig Kaasik 9.c (Katrin Soika)
Madis Mäesalu 9.c (Katrin Soika)
Oliver Erich Kongo 9.c (Katrin Soika)
Laura Lall 9.c (Katrin Soika)
Erik Tuisk 9.c (Katrin Soika)
Karl Marten Kristenprun 9.c (Katrin Soika)
Karl Daaniel Trostenberg 9.c (Katrin Soika)

10. klass
Mariliis Kalinina G1Re-Lo (Katrin Soika)
Art Hendrik Tiit G1Re-Lo (Katrin Soika)
Andero Lavrinenko G1Re-Lo (Katrin Soika)
Mathias Robert Uibokant G1Re-Lo (Katrin Soika)
Anita Alexandra Dapon G1Re-Lo (Katrin Soika)
Ralf Markus Veedler G1Re-Lo (Katrin Soika)

11. klass
Georg Aints G2Re-Lo (Martin Saar)
Calista Krass G2Re-Lo (Martin Saar)
Mait Filipozzi G2Re-Lo (Martin Saar)
Richard Friedrichs G2Re-Lo (Martin Saar)
Liisa Lekko G2Mat-In (Katrin Soika)
Taavi Kass G2Mat-In (Katrin Soika)

12. klass
Aleksander Kampus G3Re-Lo (Katrin Soika)
Sander Truu G3Re-Lo (Katrin Soika)
Allar Liivlaid G3Re-Lo (Katrin Soika)
Kristi Koitla G3Re-Lo (Katrin Soika)
Jürg Johannes Würtenberg G3Re-Lo (Katrin Soika)

* 10. – 11.detsembril toimusid Lasnamäe Sulgpallihallis koolinoorte meistrivõistlused sulgpallis. 

Põhikooli poiste arvestuses saavutas Robin Schmalz (9.b) I koha ja on Tallinna Koolinoorte meister! 

Gümnaasiumide arvestuses saavutasime kokkuvõttes 4. koha! Võistkonda kuulusid: Agneta Uusküla (G3 RO), Hannah Kaarma (G1 RE-LO), Magnar Markvart (G3 PR-IN), Rasmus Leinsalu (G2 RO).

* Keemiaolümpiaadi koolivoorust võttis osa 134 õpilast ja parimad nende seast olid:

7. klass
1. koht Merilis Moppel, 7.d
2. koht Kreete Kallaste, 7.d
3. koht Sten-Tristan Romeikis, 7.d

Juhendaja Katrin Soika

8. klass
1. koht Rico Jakob Kask, 8.a
2. koht Kirke Kaseorg, 8.c
3. koht Anri Ilves, 8.c

Juhendajad Lilian Kippasto (8.c) ja Katrin Soika (8.a)

9. klass
1. koht Rasmus Talts, 9.c
2. koht Marten Mehide, 9.c
3.-4. koht Anette Kampus, 9.c
3.-4. koht Joonas Väli, 9.c

Juhendaja Katrin Soika

10. klass
1. koht Andero Lavrinenko, G1Re-Lo
2. koht Art Hendrik Tiit, G1Re-Lo
3. koht Mariliis Kalinina, G1Re-Lo

Juhendaja Katrin Soika

11. klass
1. koht Richard Friedrichs, G2Re-Lo
2. koht Taavi Kass, G2Mat-In
3. koht Mait Filipozzi, G2Re-Lo

Juhendajad Martin Saar (G2Re-Lo) ja Katrin Soika (G2Mat-In) 

12. klass
1. koht Kristi Koitla, G3Re-Lo
2. koht Allar Liivlaid, G3Re-Lo
3. koht Jürg Johannes Würtenberg, G3Re-Lo

Juhendaja Katrin Soika

* 10. detsembril toimus ülelinnaline, Tallinna Linnuklubi korraldatud linnuviktoriin, kus GAG-st osales kokku kaks meeskonda.

I koha sai meeskond koosseisus:
Kaspar Kähri (7.a), Siim Oskar Hääl (7.a), Victoria Isabel Koovit (8.a), Annabel Agasild (9.a) ja Liisa-Maria Saar (9.a).

VI koha sai meeskond koosseisus:
Jenna Antsu (7.a), Kirke Vain (7a), Helen Tambla (9.b), Marta Põld (9.b) ja Brita Juske (9.b).

Juhendas õpetaja Helina Reino

Close Menu