NÄDALA TUNNUSTUSED

* 31.jaanuaril toimus Kotzebue õppehoones 1. klasside siseorienteerumisvõistlus.

Parimad olid:

I KOHT Stella Marta Felt 1.R
II KOHT Mattias Paul 1.R
III KOHT Nora Lisette Niin 1.R

Suur tänu korraldamise eest lapsevanem Triina Predenile!

* 25.–26. jaanuaril toimus Kuressaares Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2019. Konkursil osalesid 4.–12. klasside õpilased üle Eesti.
Anna-Liisa Niinemets (G1 RO) sai parima omaloomingulise laulu preemia ja III KOHA. Hanna-Lotta Metsla (G2 MAT-IN) saavutas IV KOHA.
Erahuvialakool Meero Muusiku seltskond oli väga tugev ning ka Grand Prix läks neile!

* 27. jaanuaril toimus Laagri koolis robootikavõistluse First Lego League poolfinaal, kus osales meie koolist kaks võistkonda: PiRoo ja RoBoseidon. Kusjuures, RoBoseidoni jaoks on see juba teine hooaeg.
Üldkokkuvõttes tõid tiimid koju kolm karikat: Roboseidon saavutas esimese koha robotimängus ja roboti disainis, PiRoo võitis põhiväärtuste II karika. Mõlemad meeskonnad pääsesid ka märtsis Tartus toimuvale finaalile.
Meeskondade koosseisud:
PiRoo: Anri Ilves, Cathleen Allmann, Eva-Lotta Sõnajalg, Frederik Kaasik, Richard Daniel, Siim Oskar Ots, Stella Olek, Toomas Kaasik (7.c).
RoBoseidon: Karolin Juhkam, Marten Mehide, Siim Viilukas, Eliise Päeren, Mattis Reinola (8.c) Regina Uustalo (7.b).

8.koht Heleriin Roomet, 12.b, juhendaja Katrin Soika
10.koht Angeelika Anette Antsmäe, 12.d, juhendajad Katrin Soika, Lilian Kippasto
14.koht Silver-Toomas Ant, 12.b, juhendaja Katrin Soika
20.koht Tanel Truus, 12.b, juhendaja Katrin Soika

* Seoses füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru toimumisega 19. jaanuaril on ilmnenud asjaolu, et olümpiaadi ülesannete tõlkimisvea tõttu ei olnud eesti- ja venekeelses töös 4. ülesande raskusaste samaväärne, mistõttu tuli selle ülesande tulemused tühistada.