Nädala tunnustused

* II Eesti Meistrivõistlustel sportakrobaatikas
saavutas Simone Lepp (3.a ) ja Sandra Toots (2.W) noorteklassis (8.-13.a) tüdrukutepaaride kategoorias III KOHA

* 31. mail toimus Vabaõhumuuseumis looduskaitsekuu traditsiooniline looduse tundmise võistlus Tallinna koolide õpilastele. GAGst osales 3 meeskonda ja kõik said auhinnalise koha.

Gümnaasiumide arvestuses 2. koht meeskonnale koosseisus Johanna Maria Jõgisu (G1 Relo), Callista Krass (G1 Relo), Johan Boeijkens (12.c), Marianne Allas (G1 Prin) ja Astrid Kiili (G1 Ro).

Põhikooli osas sai 1. koha meeskond koosseisus: Claudia Olev (8.a), Triinu Luts (9.b), Sandra Sirk (9.a), Loviisa Luka Hiiop (9.b) ja Annabel Agasild (8.a)
ja 3. koha sai meeskond kooseisus Johanna Martinson (7.c), Helen Tambla (8.b), Mona Lippus (8.a), Kaspar Kähri (6.a) ja Elisabet Jääger (8.c), Victoria Isabel Koovit (7.a)

Tänavune võistlus oli eriline sellepoolest, et toimus 35. korda ja põhiteemaks oli Läänemeri. Läänemeri oli teemaks seetõttu, et rahvusvaheline UNESCO ühendkoolide Läänemere Projekt (BSP – Baltic Sea Project)tähistab oma 30. sünnipäeva, milles osalevad aktiivselt mitmed Tallinna koolid, kaasa arvatud Gustav Adolfi Gümnaasium.
Kokku osales 25 meeskonda.

* 2. juunil toimus rull-iluuisutamise võistlus Rullest Cup üksikkavades ja 
show-duo kavades, kus GAG õpilane Getlyn Koplimaa saavutas kategoorias “Tase 3” suurepärase II koha.

Kokku osales 45 võistlejat vanuses 6–15 eluaastat rulluisuklubist Rullest. Välja kuulutati parimad kuues erinevas 
võistlusklassis.
http://www.rullest.ee/

* Joonistusvõistlusele „Laulupidu 2069“ saadeti kokku 720 joonistust, millest parimad valis žürii välja neljas vanusegrupis. Parimatest töödest avati Solarise keskuses näitus, mis jääb avatuks kuni laulupeo lõpuni. Iga vanuserühma võidutöö autoril avaneb ka võimalus kanda oma kodukandis juubelilaulu- ja tantsupeo tuld.

7.-9. klasside arvestuses pälvis Kunstihariduse Ühingu eripreemia 7.a klassi õpilane Adriana Augusta Aganitš, keda juhendas õpetaja Nele Raat.