Loengusarja “Ühe ettevõtja lugu” viiendad külalised on GAGi vilistlased Anna Aron ja Hiie Hann Leitham

17. mai kell 14.45–15.30 toimub loengusarja “Ühe ettevõtja lugu” viies ja ühtlasi hooaja viimane kohtumine ja selle külalisteks on GAGi vilistlased Anna Aron ja Hiie Hann Leitham. Kohtumist saate jälgida https://meet.google.com/jfb-rgtq-giy

Särts Drinks OÜ alustas tegevust 2019. aasta sügisel õpilasfirmana ning läks üle OÜ-ks aasta hiljem. Meie firma toodab naturaalset kofeiinijooki, mis on kirsi-piparmündi maitseline ning valminud 100% käsitööna. Meil oli soov tuua turule alternatiiv keemilistele energiajookidele, sest leidsime, et suures osas õpilased, kaasa arvatud meie, olid suured energiajookide tarbijad. Särts Drinks OÜ endiselt tegutseb, kuid tiheda ülikoolielu kõrvalt oleme aktiivsed enamasti ainult suvel. Alustasime müügiga nagu ikka ÕF laatadel ning hiljem saime ennast müügile ka erinevatesse kohvikutesse ning enda loodud välibaar Hoovi.

Särts Drinks OÜ asutajad on kaks noort tüdrukut Anna ja Hiie. Ise lõpetasime Gustav Adolfi Gümnaasiumi 2021. aastal ning jätkasime mõlemad oma teed välismaal. Anna õpib Itaalias Luiss Guido Carli ülikoolis Economics and Business erialal ning Hiie Hollandis Nyenrode Business ülikoolis Business administration erialal. Olime ärimaailmast nii tugevalt huvitatud peale õpilasfirma asutamist ning jätkasime mõlemad seetõttu oma õpinguid samas valdkonnas.

“Ühe ettevõtja lugu” on Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja kooli vilistlaste koostööst sündinud loengusari, kus räägitakse ettevõtlikkusest, kaotustest, võitudest, enesearengust jpm, et pakkuda noortele, aga ka teistele huvilistele võimalust kuulata õpetlikke lugusid ettevõtlusest.
Üritus on leitav ka Facebookist: https://fb.me/e/2F0xj15Ee

Suur tänu sarja eestvedajale Kristel Rannaäärele!