Kaasava eelarve projekt – madalseiklusraja rajamine

Head õpilased, õpetajad, vanemad, vanavanemad, tulevased laspevanemad ja kooli sõbrad!

Palume toetust Põhja-Tallinna 2022/2023. aasta kaasava eelarve projektile – Gustav Adolfi Gümnaasiumi Vana-Kalamaja 9 õppehoone õuealale madalseiklusraja rajamine, mis pakuks tegutsemislusti ka kogukonna teistele lastele.

Näitame koos Tallinna suurima koolikogukonna tugevust!

Selleks, et meie unistus saaks täituda, on vaja Põhja-Tallinnas elavatel kogukonna liikmetel aktiivselt hääletada. Hääletada saab 21. november – 4. detsember. Kaasava eelarve ideede hääletusel saab osaleda vähemalt 14-aastane isik, kelle rahvastikuregistrijärgne elukoht on Põhja-Tallinn.

Hääletus toimub digitaalselt keskkonnas taotlen.tallinn.ee, kuhu tuleb sisse logida riigi autentimisteenuse TARA abil. Hääletaja saab end autentida nii ID-kaardi, mobiil-ID, smart-ID kui ka välisriigi kasutajana.

Gustav Adolfi Gümnaasium on Liikuma Kutsuv kool ja meie üheks oluliseks koolipäeva osaks on õuevahetunnid. Kotzebue õppehoone on kodukooliks 741 Kalamaja lapsele. Selleks, et kooli nooremate õuevahetunnid mööduksid sisukamalt ning pakuks erinevaid liikumisvõimalusi, soovime koolimaja ees olevate puude vahele rajada madalseiklusraja. Madalseiklusrada oleks kooli ühendavaks sillaks Kalamaja kogukonnaga, aidates kogu piirkonda liikumakutsuvamaks muuta. Kui koolipäev on läbi, siis on seiklusrada koos juba olemasoleva korvpalliväljakuga avatud kõikidele Kalamaja lastele. Kotzebue õppehoone õuealal kasutavad kehalise kasvatuse tundide mitmekesisemaks muutmiseks ka meie peamaja õpilased. Teeme koos ühe vahva madalseiklusraja, mis aitab lapsed liikuvamaks ning toob rõõmu nii koolile kui kogukonnale!