Gustav Adolfi Gümnaasiumi Kotzebue maja on seitsmenda rattarikka reede võitja

Täpselt kooli sünnipäeval ehk 6. juunil saime rõõmustava teate, et Gustav Adolfi Gümnaasiumi Kotzebue maja on MTÜ Rattaga Kooli ja Hawaii Expressi korraldatud rattarikka reede aktsiooni seitsmenda nädala võitjaks ! Rattarikas reede on rattaga kooli kogukonna algatus, mille raames toimus jalgrataste ja muude liikumisvahendite loendus koolide juures igal reedel. Meie kooli esindas ehk meie kooli hoovis loendas rattaid lapsevanem Martin Lepplaan.

Aktsioonis osalemiseks oli vaja postitada Rattaga kooli Facebooki lehele igal reedel pilt Kotzebue maja ratastest/tõuksidest ja need üle lugema. Meie kooli lapsevanematest rattasaadikud alustasid 21. aprillil ja temperatuuri tõusuga suurenes iga nädalaga ka rataste/tõukside arv hoovis. Loosiõnne toonud reedel saadi lugemisrekord ja selgus, et koos loosiõnnega.

https://rattagakooli.ee/…/seitsmenda-rattarikka-reede…

Koolipere saab auhinnaks vinge linnaratta Classic Funk, mida kool planeerib kasutada uue liikumisõpetuse õppekava arendamiseks ja mitmekesistamiseks. Samuti saab ratast kasutada 4. klasside jalgrattalubade koolituse korraldamisel.

Suur tänu Martin Lepplaan aktsioonis osalemise ja järjepideva liikumisvahendite loendamise eest!