Gustav Adolfi Gümnaasium pälvis tunnustuse Tallinna Haridusameti konkursil „Parim personaliprojekt“ 2019

Teisipäeval, 10. detsembril Viru konverentsikeskuses toimunud juhtimiskonverentsil tunnustas Tallinna Haridusamet Gustav Adolfi Gümnaasiumi esitatud projekti „Õpetajaameti väärtustamine Gustav Adolfi Gümnaasiumis läbi lapsevanema silmade“.

GAG projekt rääkis viimase kahe õppeaasta uudsest õpetajate päeva korraldusest Kotzebue õppehoones ning soovist kinkida õpetajatele üks pidupäev, kus nad tunnevad oma töö väärtustamist, samal ajal pakkudes vanematele väljakutset anda ise üks koolitund ja proovida seeläbi õpetaja vastutusrikast ametit.

Projektikonkursi tunnustusega käis kaasas auhind „Mõjusa personaliprojekti meistriklass“, mis võimaldab GAGl oma õpetajate meeskonnale ise disainida ja läbida viiest sessioonist koosnev koolitusprogramm. Projekti eestvedajateks on arendusjuht Kerli Koppel ja I-II kooliastme õppejuht Tiivi Pikhof.

Suur tänu kõikidele vanematele, kes on meie väljakutse vastu võtnud ning käinud koolis tunde andmas! Suur tänu õpetajatele, kes on algatanud toreda ja uue traditsiooni GAGs!